IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

    Хахо-благодаря за съвета,но по съвети не търгувам вече
    Да не намекваш нещо?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
      Пускам 5 дълги индекса S&P 500 на 1570 $ . Супер! Успех!

      п.с. с възможност да почна да изграждам дълга позиция .
      5 , Шема-да не изхарчи парите от златото

      Хахо-благодаря за съвета,но по съвети не търгувам вече
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
        Пускам 5 дълги индекса S&P 500 на 1570 $ . Супер! Успех!

        п.с. с възможност да почна да изграждам дълга позиция .
        Ашколсун Това минита ли са?

        Коментар


        • Пускам 5 дълги индекса S&P 500 на 1570 $ . Супер! Успех!

          п.с. с възможност да почна да изграждам дълга позиция .
          Мнението ми не е препоръка!!!

          Коментар


          • Днес отваряме малко над 50% фиб за годината,както и на още няколко съпорта.Ще е интересно да се види дали биковете ще направят нещо.Ако това ниво падне очаквам 1530 следващите дни.
            The stock market is never wrong. Traders are wrong.

            Коментар


            • hemilio изчисти късите и си прибери печалбата.
              Но не бих те съветвал да продължаваш с късите или да се надяваш че ще продължим да падаме.
              Това е само корекция както бързо падна за 1 месец така и бързо ще вдигне пак нагоре и ще си достигнем високите нива от Май.
              Така че внимателно, мечките да не се увличат.

              Коментар


              • Америка удържа, там корекцията слаба работа (за сега).
                В Европа обаче мецаните така са се разиграли че още 2-3 седмици от същото и ще го обърнат на Bear Market.
                Ще паднем 20% от върха.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                  Айде мечетата днес пак ще папкат, слязохме доста надолу (поне на европейските пазари).
                  hemilio дано тези късите позицийки дето ги държиш от няколко месеца да ги избиеш. Успех.
                  благодарско

                  Дакса-дащен днес
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Айде мечетата днес пак ще папкат, слязохме доста надолу (поне на европейските пазари).
                    hemilio дано тези късите позицийки дето ги държиш от няколко месеца да ги избиеш. Успех.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от noker.bg Разгледай мнение
                      Не е до компанията, а до знания в техническия анализ
                      То ако ставаше с ТА всички трейдъри щяха да са милиардери
                      Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                        Е то аз и тук не бих купувал 8 годишно дъно. Има си добри компании и тук и навън. Ако ги познаеш печелиш. Та в този аспект не виждам разлика.
                        Не е до компанията, а до знания в техническия анализ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          ,точно

                          Де го хахото,да му благодаря,че остави малко хляб и за мецаните
                          Както съм писал и преди лятото ще е волатилно (нагоре-надолу) то и без коментарите на Бернанке пак щеше да е волатилно.
                          Бернанке само налива масло в огъня (въпреки че аз лично не намирам неговият коментар за изненанда, но за това по късно).
                          Ето ви я корекцията в момента сме 5% от върха, може да паднем още 2%-3%, че защо не и още 5%.
                          Това си е една нормална корекция, нека и мецаните да избият късите.
                          Другата седмица сигурно ще вдигнем 1%, после може да паднем 2% после пак да вдигнем 1%* и така.
                          Иначе моето мнение е че Октомври Ноември ще атакуваме върха и ще направим New All Time High.
                          Така че търгувайте и късо и дълго периода е благодатен. Само внимавайте с късите после да не кажете че не съм ви предупредил.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Разликите са от земята до небето. Не бих купувал 8 годишно дъно навън
                            Е то аз и тук не бих купувал 8 годишно дъно. Има си добри компании и тук и навън. Ако ги познаеш печелиш. Та в този аспект не виждам разлика.
                            Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                            Коментар


                            • сифте , че аз откак се помня все този номер разиграват , но още малко . сечта започна . обемите не прощават

                              Коментар


                              • Не мислех, че точно днес ще го кажа, но..... май тази вечер ще завършим с рали.

                                П.П. Което леко се "хапе" с късите ми евро/йена, но няма пълно щастие....

                                Коментар

                                Working...
                                X