IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
    Е то аз и тук не бих купувал 8 годишно дъно. Има си добри компании и тук и навън. Ако ги познаеш печелиш. Та в този аспект не виждам разлика.
    Не е до компанията, а до знания в техническия анализ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      ,точно

      Де го хахото,да му благодаря,че остави малко хляб и за мецаните
      Както съм писал и преди лятото ще е волатилно (нагоре-надолу) то и без коментарите на Бернанке пак щеше да е волатилно.
      Бернанке само налива масло в огъня (въпреки че аз лично не намирам неговият коментар за изненанда, но за това по късно).
      Ето ви я корекцията в момента сме 5% от върха, може да паднем още 2%-3%, че защо не и още 5%.
      Това си е една нормална корекция, нека и мецаните да избият късите.
      Другата седмица сигурно ще вдигнем 1%, после може да паднем 2% после пак да вдигнем 1%* и така.
      Иначе моето мнение е че Октомври Ноември ще атакуваме върха и ще направим New All Time High.
      Така че търгувайте и късо и дълго периода е благодатен. Само внимавайте с късите после да не кажете че не съм ви предупредил.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Разликите са от земята до небето. Не бих купувал 8 годишно дъно навън
        Е то аз и тук не бих купувал 8 годишно дъно. Има си добри компании и тук и навън. Ако ги познаеш печелиш. Та в този аспект не виждам разлика.
        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

        Коментар


        • сифте , че аз откак се помня все този номер разиграват , но още малко . сечта започна . обемите не прощават

          Коментар


          • Не мислех, че точно днес ще го кажа, но..... май тази вечер ще завършим с рали.

            П.П. Което леко се "хапе" с късите ми евро/йена, но няма пълно щастие....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
              И каква е разликата?
              Разликите са от земята до небето. Не бих купувал 8 годишно дъно навън

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Нъл знаеш, че не си на БФБ?
                И каква е разликата?
                Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                Коментар


                • дау има още едно ходене до 15170 , но да се надяваме че ще бъде само до там

                  Коментар


                  • Хахахаха то преди няколко седмици нали goldman sachs бяха препоръчали да се купи Nikkei 225
                    The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                    Коментар


                    • по cnbc викат buying opportunity , buy buy

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        време е да се пълни гап на 13000
                        ,точно

                        Де го хахото,да му благодаря,че остави малко хляб и за мецаните
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • време е да се пълни гап на 13000

                          Коментар


                          • Е явно няма да го бъде Зехме да засилваме нещо...
                            The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                            Коментар


                            • Според мен не отваряме никак зле.Повечето ми показатели са позитивни.Сега се опитваме да направим временно дъно около 1578.
                              The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Aйдее, на хаирлия да е.
                                250 артии на 13.87. New 8Y low.
                                Таргет - 23-24 $
                                Нъл знаеш, че не си на БФБ?

                                Коментар

                                Working...
                                X