IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • То като си карък....днес тия ми се изсраха на акцията яко. -7% и вече съм 14% на червено.
    Ма не е от янките тоя път. Пак от Бразилия причината.
    Кво можеш да очакваш от хора с президентка комунистка с БГ корен
    Затова са и по улиците...

    http://blogs.barrons.com/emergingmar...d=yahoobarrons

    Бе като е тръгнало да се лее кръв, нека се лее като хората.
    Ще си чакам кота - 20% (11.55$) че като допълня още 60% да ги усредня на 13$

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
      Аз всеки ден преди щатската сесия си повтарям, че ФЕД се кани да спре да раздува баланса си, но не и да го свие. Оптимист съм за Щатите и мисля, че добрите новини от икономиката постепенно ще надделеят над "заплахата" от ФЕД.
      Бих ударил едно рамо по европейските акции, ако споделиш кои са.
      сега се канят да спрат да го раздуват, след една година ще започнат да го свиват. И цялото това раздуване или поне значима част от него ще трябва да изчезне през следващите години. А това ще е брутално.

      За акции, не мисля че е добра идея да се гледа какво правят други. Толерантостта към риск, хоризонта, и начинът на финансиране може да са много различни. А всеки трябва да си играе спрямо собствените.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Аз може да имам малко странно мнение, но мисля че големия ръст при американците свърши. Когато се чака развързване от ФЕД на трилионите в баланса му - па макар и след година е доста тудно човек да бъде голям оптимист. Според мен през следващата година, две европейските акции ще се представят по-добре от американските.
        Аз всеки ден преди щатската сесия си повтарям, че ФЕД се кани да спре да раздува баланса си, но не и да го свие. Оптимист съм за Щатите и мисля, че добрите новини от икономиката постепенно ще надделеят над "заплахата" от ФЕД.
        Бих ударил едно рамо по европейските акции, ако споделиш кои са.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Optic Разгледай мнение
          ФЕД изтърва трежъритата...
          In dollar we trust

          Коментар


          • ФЕД изтърва трежъритата...
            "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

            Коментар


            • Аз може да имам малко странно мнение, но мисля че големия ръст при американците свърши. Когато се чака развързване от ФЕД на трилионите в баланса му - па макар и след година е доста тудно човек да бъде голям оптимист. Според мен през следващата година, две европейските акции ще се представят по-добре от американските.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Бате,нека да е електрокар,тва върви кат Ферари-видех го с очите си
                А ти пробвал ли си да надминеш тролейбус на старт

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Аз 70К за електрокар не давам Предпочитам с тролейбуса. Като свърши нефта, ще го мислим
                  Бате,нека да е електрокар,тва върви кат Ферари-видех го с очите си
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Хахо,приятелю,радвам се ,че както винаги не позна

                    Мамуне-бая ги карат тез колици у американско,гледах ги много са фешън,имат и бенефити-безплатен паркинг,и безплатно зареждане , ама са по 70к $,имат бъдеще!
                    Аз 70К за електрокар не давам Предпочитам с тролейбуса. Като свърши нефта, ще го мислим

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                      hemilio приятелю дано да си се избил на DAX-а щото май като гледам ще растем.
                      Късите бяха до тука ...
                      Днес в Европа си беше сериозен ръст.
                      Хахо,приятелю,радвам се ,че както винаги не позна

                      Мамуне-бая ги карат тез колици у американско,гледах ги много са фешън,имат и бенефити-безплатен паркинг,и безплатно зареждане , ама са по 70к $,имат бъдеще!
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Някой се качи на Тесла. Не помня кой беше, но ашколсун!!!

                        Коментар


                        • hemilio приятелю дано да си се избил на DAX-а щото май като гледам ще растем.
                          Късите бяха до тука ...
                          Днес в Европа си беше сериозен ръст.

                          Коментар


                          • Утре ще е много интересно на NYSE
                            Късите ... нали си знаете ... затваряйте при първа възможност щото ръста ще е 1-2% минимум

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Hold on.
                              Soon.
                              http://www.marketanthropology.com/20...et-update.html
                              "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                сеч за гнидите
                                Hold on.
                                Soon.
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X