IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ще бъде много красиво

    Коментар


    • бърже ходете до 15250 и от там да ви съсечем завинаги

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Пипчо, хубава статия, ама аз оставам неутрален към тези пазари и негативен към Китай. Нищо хубаво не очаквам от там. Тез пари дето се изляха с тонове, някак ми напомнят за кредитния балон в БГ от преди няколко години. А като виждаме и от претестите тук-там е явно, че обикновените хора не са видели нищо от тези пари, но за сметка на това вече имат и дългове за връщане.

        Коментар


        • http://finance.yahoo.com/blogs/micha...07114.html?l=1

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Рядко се вижда,но виждаш как Европа се дистанцира от Щатите
            Затваряй късите за да не те боли д:-) Аз днес затворих точно навреме къси на Ръсел2000. Мечките са по стахливи в момента и това е решаващо. Не виждаш ли че повечето компании от Дау се търгуват като бондове е много ниска волатилност, натискат се компании, които са с потенциал за десетки проценти ръст рано или късно и откровени избушеняци.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
              В Европа много насраха днес 2 от дивидентните ми акции. Положението е неистово за нагоре, но ще се чака сигнал от Китай. Когато денят дойде ще имаме 5% ръст в Китай и всички пазари в синхрон отиват много нагоре
              Рядко се вижда,но виждаш как Европа се дистанцира от Щатите
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • eййййййй тия американци много добри хора , с цел да ни помагат ни подслушвали , евала на таквизи добри хора

                Коментар


                • В Европа много насраха днес 2 от дивидентните ми акции. Положението е неистово за нагоре, но ще се чака сигнал от Китай. Когато денят дойде ще имаме 5% ръст в Китай и всички пазари в синхрон отиват много нагоре

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                    Моето мнение е че точно поради тези разпродажби ФЕД ще трябва пак да печата, да може да изкупи дълга и да държи лихвите по трежъритата ниски.
                    Иначе тоя дълг не виждам кой друг ще го изкупи, продавачи много купувачи йок.
                    Лихвите ще станат 5% и айде замина recovery-то.
                    Така че не очаквам печатницата да спре скоро.
                    А като свърши хартията и мастилото-кво правим

                    Стой и гледай мача отблизо-обещавам ще е интересен
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Централните банки разпродават американски дълг

                      Много скоро кафявия цвят по гащите ще е много модерен
                      Моето мнение е че точно поради тези разпродажби ФЕД ще трябва пак да печата, да може да изкупи дълга и да държи лихвите по трежъритата ниски.
                      Иначе тоя дълг не виждам кой друг ще го изкупи, продавачи много купувачи йок.
                      Лихвите ще станат 5% и айде замина recovery-то.
                      Така че не очаквам печатницата да спре скоро.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от RandomTrader Разгледай мнение
                        АХАХХАХАХААХ това е най-големият цирк който съм виждал от много време насам.Цял ден бидват, бутат всичко нагоре на негативни показатели, гледат да изкарат всички къси и какво стана????Последните 15 минути дъмпнаха ВСИЧКО Който устискал честито...
                        Централните банки разпродават американски дълг

                        Много скоро кафявия цвят по гащите ще е много модерен
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • АХАХХАХАХААХ това е най-големият цирк който съм виждал от много време насам.Цял ден бидват, бутат всичко нагоре на негативни показатели, гледат да изкарат всички къси и какво стана????Последните 15 минути дъмпнаха ВСИЧКО Който устискал честито...
                          The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                          Коментар


                          • Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

                            "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                            Коментар


                            • Аз мога да ти намеря тренд на графата за 1 минута и съм абсолютно сериозен
                              Вече е друг въпрос че е безмислено да се трейдва на такива времена.
                              The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от RandomTrader Разгледай мнение
                                Това е weekly, мен такива времена не ме интересуват особено.

                                http://i.imgur.com/od3XFzE.png

                                Ако това е ъптренд трябва да си сменя професията
                                На часова графика ли търсиш тренд? Сереиозно?
                                Не мисля, че е сериозно това...
                                From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                                България Над Всичко

                                Коментар

                                Working...
                                X