IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • всяко по малко от 50% не е корекция

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      4 години мърлява корекция не е имало . а това се наказва
      Началото на 2010 - 20% корекция
      Есента на 2011 - 25% корекция
      Пролетта на 2012 - 15% корекция

      Така че хайде леко да не е имало

      Коментар


      • 4 години мърлява корекция не е имало . а това се наказва

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
          Балонът рядко се надува два пъти подред. Този цикличен бичи рън ще свърши с гръм и трясък. 160% за последните 4 години с цената на трилиони напечатани пари. Надали те ще идат пак там когато се срути ... За сметка на това суровините са в мечи пазар от 2011 и няма да останат дълго в така
          Цикълът едвам започва. Със сигурност ще има корекции по пътя нагоре, някой може да са доста продължителни, но пътя е нагоре - за акциите

          За суровините е надолу Още много дълго време

          Коментар


          • просто една последна обърната чутура . сечччччччччч

            Коментар


            • РЪСТТТТТТТТТТТТТТТТттттттттттттттттттттттттт!!!

              п.с. Честито на печелившите! )))
              Мнението ми не е препоръка!!!

              Коментар


              • мдаааааааа ще спасяваме света и ще изписваме вежди добавка на 15555

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Аз чакам корекции за да влезам в някой американски акции. Следващите месеци това съм си запланувал. И пак ще влеза в един дълъг долар срещу йена ако върне до към 95. Така че реално играя срещу твоята логика и то от доста време. лесно може да се види кой печели и кой губи.
                  Балонът рядко се надува два пъти подред. Този цикличен бичи рън ще свърши с гръм и трясък. 160% за последните 4 години с цената на трилиони напечатани пари. Надали те ще идат пак там когато се срути ... За сметка на това суровините са в мечи пазар от 2011 и няма да останат дълго в така
                  I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                    Абе то по-хубаво да печелиш отколкото да познаваш...Тъй че си дай левчето за някоя сребърна парица
                    Аз чакам корекции за да влезам в някой американски акции. Следващите месеци това съм си запланувал. И пак ще влеза в един дълъг долар срещу йена ако върне до към 95. Така че реално играя срещу твоята логика и то от доста време. лесно може да се види кой печели и кой губи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Еми добре, щом мислиш така. Аз на твоята логика не бих сложил и един лев.
                      Абе то по-хубаво да печелиш отколкото да познаваш...Тъй че си дай левчето за някоя сребърна парица
                      I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                        Разбира се че Египет е само за вестниците и телевизията. Основната причина поради която се качва цената е печатането на пари. Скоро повишението ще иде в захарта, кафето, соята и накрая в златото...Минните компании страдат от високата цена на петрола. Скоро златото ще навакса и тогава ..
                        Еми добре, щом мислиш така. Аз на твоята логика не бих сложил и един лев.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Не разбирам за какво говориш. Единствената суровина която се качва е петрола - и то е заради напрежението около Египет. От една година насам суровините са реално табу за инвестиране. Достатъчно е човек да погледне акциите на минните компании и веднага му става ясно.
                          Разбира се че Египет е само за вестниците и телевизията. Основната причина поради която се качва цената е печатането на пари. Скоро повишението ще иде в захарта, кафето, соята и накрая в златото...Минните компании страдат от високата цена на петрола. Скоро златото ще навакса и тогава ..
                          I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                            AA, X, GG .. нещата са алогични - хората са все по-бедни, суровините ще стават все по-скъпи...
                            Не разбирам за какво говориш. Единствената суровина която се качва е петрола - и то е заради напрежението около Египет. От една година насам суровините са реално табу за инвестиране. Достатъчно е човек да погледне акциите на минните компании и веднага му става ясно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Мисля че е малко рано за къси, макар и аз да съм се заложил за покупка доста по надолу от сегашните нива. Но още не са излезли важните отчети и може да дръпне още доста нагоре преди да коригира. А че ще коригира е доста сигурно - аз поне в момента не мога да намеря евтина голяма компания в САЩ. банките доскоро изглеждаха привлекателни но с тези нови правила за които говорят големите банки вече не изглеждат толкова добре. Преди момента в който преминат към реални действия за ограничаване на растежа ще има солидна корекция - 15 че и 20% може да направи надолу особено ако печалбите на компаниите не растят достатъчно или пък растят само печалбите, но не и приходите.

                              Но кога ще е този момент и колко ще дръпне нагоре до него няма как да се знае.
                              AA, X, GG .. нещата са алогични - хората са все по-бедни, суровините ще стават все по-скъпи...
                              I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                              Коментар


                              • Мисля че е малко рано за къси, макар и аз да съм се заложил за покупка доста по надолу от сегашните нива. Но още не са излезли важните отчети и може да дръпне още доста нагоре преди да коригира. А че ще коригира е доста сигурно - аз поне в момента не мога да намеря евтина голяма компания в САЩ. банките доскоро изглеждаха привлекателни но с тези нови правила за които говорят големите банки вече не изглеждат толкова добре. Преди момента в който преминат към реални действия за ограничаване на растежа ще има солидна корекция - 15 че и 20% може да направи надолу особено ако печалбите на компаниите не растят достатъчно или пък растят само печалбите, но не и приходите.

                                Но кога ще е този момент и колко ще дръпне нагоре до него няма как да се знае.

                                Коментар

                                Working...
                                X