IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За мен е вече време за излизане ... имах 200 останали Коба и днес ги шитнах...
    Отчетите свършиха , печатницата е пред спиране....
    Август месец преди 2 г. такова дърво ядох в МАН след 10 август от 87 до 55 евро /Добре че другите бях ги продал час преди почване на корекцията нв ДАХ и ДАУ ... / че още ми пари....и то за 10 цента не стигна цената ....

    П.П. Сега го погледнах ...
    Било е в началото на август и от 7200 е отишъл на 5200 ....
    Last edited by Монти; 07.08.2013, 00:06.

    Коментар


    • хахо тези новини ще дойдат чак другото лято ако сега тръгне графиката надолу . виж 2007 кога е трагнало надолу и чак след година изкочи фалита на леманци . така са нещата с фондамента . като албански реотан е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        не знам колко си чакал,но аз имам къс дакс от декември 2012
        Сега сериозно хора стига с тия къси
        Къси се играят когато се очаква: рецесия, депресия, банкрути, спиране на кредитирането, увеличаване на безработицата и т.н.
        Сега сме точно в обратната страна на цикъла очаква се растеж на БВП, увеличаване на кредитирането, намаляване на безработицата, икономически бум и т.н. и т.н. и най-вече печатане на пари докато всичко изброено по горе бъде постигнато.
        Излизайте от късите при първа възможност и отваряйте дълги или поне стойте надалеч от борсата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          не знам колко си чакал,но аз имам къс дакс от декември 2012
          Е то ти ако нямаш кой да има

          Коментар


          • В последно време често попадам на новини, че ръководители и служители на американски компании си продават акциите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              вече от чакане оскубах косите и ще стана като плешивеца номер 2
              не знам колко си чакал,но аз имам къс дакс от декември 2012
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • вече от чакане оскубах косите и ще стана като плешивеца номер 2

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  то всичко си е една програма pipbel , няма дирижори мирижори . плешивеца я е поръчал на програмистчетата и те са я спретнали . и като са я спретнали, време е за залагания . пък в програмата са напъхали някакви фибота дето били модерни . напъхали 358 дето мутрите много обичат да си ги слагат по колите и ей ти финансов пазар . яко а
                  смърдежа е важен смърдежа във въздуха / извинявам се не е от мен /
                  скоро, имай търпение ще видят всички от къде мирише
                  Last edited by hemilio; 06.08.2013, 21:45.
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • то всичко си е една програма pipbel , няма дирижори мирижори . плешивеца я е поръчал на програмистчетата и те са я спретнали . и като са я спретнали, време е за залагания . пък в програмата са напъхали някакви фибота дето били модерни . напъхали 358 дето мутрите много обичат да си ги слагат по колите и ей ти финансов пазар . яко а
                    смърдежа е важен смърдежа във въздуха / извинявам се не е от мен /

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      ами то по принцип иде точно когато никой не го очаква и дебелите хамерикански баби с блу чипове разбираш ли си печат задниците по плажовете вие не разбахте че 5 годин без поне 50 % курекция не може . фундамента е за плешивеца, не ме впечатлява
                      Бе то че си е време за корекция време си е, ама както кажат дирижъорите
                      Малко не ми се вярва отпускарския месец....
                      А инак ако решат могат и до 1800 да закарат преди корекцията.
                      Има какво да изкарат от ръкава като зайчета.....стига да искат

                      http://www.bloomberg.com/news/2013-0...2-billion.html

                      Коментар


                      • ами то по принцип иде точно когато никой не го очаква и дебелите хамерикански баби с блу чипове разбираш ли си печат задниците по плажовете вие не разбахте че 5 годин без поне 50 % курекция не може . фундамента е за плешивеца, не ме впечатлява
                        Last edited by the architect; 06.08.2013, 19:56.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          много яко насиране определено

                          дори и да надуят пак балона си заслужава тръпката
                          Е къде го виждаш туй осиране и пукане на балона,че нещо съм сляп изглежда.
                          Няма и 2/3 от процентчето....

                          Инак много по здрав спих на руския и индийския пазари днес.
                          Следя си тия ЕТФ-та и чакам влизане,една яка корекция много би помогнала.
                          Доста са по дъната и сега, има и 2 хубави дивидентни.

                          SLV,TUR,BRF,ESR,RSX,PIN,FRN,HILO,SDIV,KBWD,GUR,

                          Коментар


                          • 5 годин да чакаш и за теб ще е вълнение

                            Коментар


                            • То не остана на къде да го надуват вече Иначе това е обикновенна ликвидация на стари позиций, не виждам какво сте се развълнували толко.Тепърва ще видим дали ще обърнем тренда и ако го обърнем колко силен ще бъде.За момента съм пас.
                              The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                              Коментар


                              • много яко насиране определено

                                дори и да надуят пак балона си заслужава тръпката

                                Коментар

                                Working...
                                X