IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
    RandomTrader дай един анализ кво следва от тук нататък 1,720?
    Към 1725 е следващото важно ниво.

    Коментар


    • RandomTrader дай един анализ кво следва от тук нататък 1,720?

      Коментар


      • гледай близките часове какво става с твоя ръст

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
          Един РЪСТ от мен
          Един РЪСТ от мен

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
            Утре тухла ??

            Покрай поташа може и още някой олигопол да се разцепи ... ще бъде жега
            Утре? Не ми се вярва. 1-во число на месеца е утре и има пари, които се насочват автоматично към пазара. После имаш Драги, Мраги и т.н. глупости. Алгоритмите сигурно са ги настроили както трябва още тази вечер

            Коментар


            • Утре тухла ??

              Покрай поташа може и още някой олигопол да се разцепи ... ще бъде жега
              I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Да, ама не. 14 на 4 за мене
                Айде лека.




                ПС Равен - позаинтригуваха ме тия уралски рашъни.
                За 8 дни от 22 юли на 33$ са на под 22$ днес, дават и 5.5% дивидент.
                Мисля пазара хиперреагира.
                Утре продължавам да ги проучвам....та ще видим.
                Що се хвърляш през глава на всичко. Тук ще е за влизане, ако изобщо стане за влизане след поне година. първо трябва да падне цената на поташа, те да си увеличат производството. Останалите да почнат да се намират в клинична смърт. Да започнат руснаците агресивно да си увеличават пазарния дял. И най-важното цената на поташа да се стабилизира за достатъчен период от време на ново равновесно ниво.

                И тогава вече ще е за влизане. Всичко това ще отнеме доста време. До тогава и те ще падат, защото винаги нещо може да се издъни в тази последователност. Например цената може да падне прекалено. Другите могат да решат да отговорят и те с рязко увеличаване на произведенето количество. Така реално целия отрасъл ще се запъти към дъното и Уралкали също. А и те са руска фирма. Там изненадите може да дойдат от всякакво естество. Заради това и пазара им се търгува на такива смешни коефициенти вече доста години под ред. Аз поне акции от руски фирми не взимам.

                Изобщо към момента има прекалено много несигурност в този отрасъл и тази несигурнотс няма да се махне много много месеци. А при несигурност акциите падат.

                Коментар


                • ако Ялън я изберат ще има още много ръст. И тя е инфлационист като другия рептил.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    ,
                    А той нагоре/надоле..ма се пази де не удари 1700
                    На път съм да инкасирам 5 ритник, макар да водя все още 13 на 4.
                    Да, ама не. 14 на 4 за мене
                    Айде лека.

                    Не се набутвай в този отрасъл - всички освен Уралкали - тези които разбиха картела ще страдат яко. Тези акции са за къси не за дълги.

                    ПС Равен - позаинтригуваха ме тия уралски рашъни.
                    За 8 дни от 22 юли на 33$ са на под 22$ днес, дават и 5.5% дивидент.
                    Мисля пазара хиперреагира.
                    Утре продължавам да ги проучвам....та ще видим.
                    Last edited by pipbel; 31.07.2013, 23:28.

                    Коментар


                    • Някоя голяма риба се намърда в златото днеска...Скоро ще има фойерверки...
                      I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                        Някой следи ли приридния газ. започнах покупки много внимателно.... но ми се струва че не му е времето да се напъвам с крупни суми а за дейтрейд не е подходящ заради спреда
                        Мисля, че ще има още едно изсипване. Особено ако долара се напъне за обрат следващите дни...но дългосрочно цената трябва да е нагоре. За дейтрейд не го предпочитам
                        I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                        Коментар


                        • Някой следи ли приридния газ. започнах покупки много внимателно.... но ми се струва че не му е времето да се напъвам с крупни суми а за дейтрейд не е подходящ заради спреда

                          Коментар


                          • то само на срещи на плешивци и изявления на плешивци ръст не се гради

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              кеф
                              Кеф кеф, ама при мене само +0.14 засега, 4 пъти по малко от спая.
                              А той нагоре/надоле..ма се пази де не удари 1700
                              На път съм да инкасирам 5 ритник, макар да водя все още 13 на 4.
                              За седмица съм - 4%, демек половината ми печалби от предните 2 седмици в канала.

                              Бе ко се кахъря всъщност...повечето ми позиции съм дългосрочен и би трябвало да се моля да се спихват барабар с олиото колкото може повече та да допълвам.

                              Коментар


                              • Айде атака на върха ... кой каза 1,700
                                RandomTrader дай анализ, как е настроението на борсата ... Булиш ли е?

                                Коментар

                                Working...
                                X