IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
    CLF го пребиха.... Аз лично го чакам още малко надолу, но не по-късно от следващите данни за китайската икономика - защото имам чувство, че ще изкарат някакви добри новини преди партийните лидери да се ядосат
    Не съм запознат с тази компания, но коефицентите изглеждат много добри при текущата цена!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
      Дайте някоя добра идея за нещо евтинко.
      CLF го пребиха.... Аз лично го чакам още малко надолу, но не по-късно от следващите данни за китайската икономика - защото имам чувство, че ще изкарат някакви добри новини преди партийните лидери да се ядосат
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
        Дайте някоя добра идея за нещо евтинко.
        Единственото евтино, което са намира са разни добивни компании, мини, дрилъри и други такива. И тук е проблема. Ако се очаква ръстеж на икономиките, що тогава всички суровини и компаниите в сектора са на дъното, а всичко друго по върховете. Няма как и двете тези да са верни. Едната страна не е в час.

        На мен лично най-евтин ми е късия СиП. От туй по-евтино няма. Ама ш*баните японци много бъркат работата. Заради тъпия кери трейд, индексите не могат да коригират като хората. Ама нищо, ще им дойде времето. Просто не трябва да се прибързва.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
          Дайте някоя добра идея за нещо евтинко.
          Ми нз баце на найс бяхме лонг XLU, и Duke, в ойропа имахме GDF suez и Eon. иначе съм лонг Veoliа и шорт BP
          Custodite sortem vestram

          Коментар


          • Дайте някоя добра идея за нещо евтинко.

            Коментар


            • Принципно го мислим да допълним на 10 ако стигне, иначе му търсим 15.
              Custodite sortem vestram

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                И трите ли?
                Ц само пбр.
                Custodite sortem vestram

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                  Хах, туй и ние го имаме, много евтино
                  И трите ли?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                    Напазарувах PBR , чудя се дали дали да взема по-малко VALE и OIBR, как мислите?
                    Хах, туй и ние го имаме, много евтино
                    Custodite sortem vestram

                    Коментар


                    • Напазарувах PBR , чудя се дали дали да взема по-малко VALE и OIBR, как мислите?

                      Коментар


                      • Strong SELL NYSE: BA
                        .............."The fact that we are unable to find any debris so far appears to indicate that the aircraft is likely to have disintegrated at around 35,000 feet," said the source, who is involved in the investigations in Malaysia.

                        If the plane had plunged intact from such a height, breaking up only on impact with the water, search teams would have expected to find a fairly concentrated pattern of debris, said the source, speaking on condition of anonymity because he was not authorized to speak publicly on the investigation.

                        The source was speaking shortly before Vietnamese authorities said a military plane had spotted at sea an object suspected to be part of the missing airliner.

                        Asked about the possibility of an explosion, such as a bomb, the source said there was no evidence yet of foul play and that the aircraft could have broken up due to mechanical issues......................http://www.reuters.com/article/2014/...A280FF20140309
                        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                          спорид мени ощи надолу
                          йес ве батка, много съм голем
                          !
                          Custodite sortem vestram

                          Коментар


                          • хо хо хо
                            весела коледа батки
                            Custodite sortem vestram

                            Коментар


                            • тая реплика бай дъ дипс кукло от кога датира , че ми е любимата

                              Коментар


                              • майкъле пускай лунната походка и мачкай хасфалта

                                Коментар

                                Working...
                                X