IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    ръъъъъъъъъъъъъъъъсс

    'Stay invested, markets are going higher' says David Kotok
    Кой па тоя Которак бе ?

    Язи пък обратно днес, сел ден ми беше, вече 18% кеш.
    Използвах ръста да попродам тук таме от някои по тлъсти артии 1/5 до 1/4, де ми са над средната, ма не очаквам ралито им да продължи кой знай колко. Вероятно при следващ спих пак ще си тестват дъната.
    ERUS, RSXJ, PBR, TUR, ECH, EDD

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Да ама днесканка пак се одърви
      тоя NTWK се наопаки хои на тея индекси, иам чувството че е неккав inverted ETF смяятай кат дое големата корекция каде ше литне тая тапня ... на 20рка

      Коментар


      • ръъъъъъъъъъъъъъъъсс

        'Stay invested, markets are going higher' says David Kotok


        Европейските борси празнуват мини завръщане
        Last edited by the architect; 25.03.2014, 19:53.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
          Нащо дръвце мръдна бре! Затвори над съпротивата. Следващата май се пада на 5,13.
          Да ама днесканка пак се одърви

          Коментар


          • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
            Не бе, не ти го пожелавам Ама, ако стане ще натоварим, ако не ще се озъртаме. Ама за да тръгне хубаво златцето, да може да се купува със затворени очи си трябва един хубав борсов срив и паника. Иначе никва файда от него. Демек, ти трябва да се молиш за това, иначе е слаба ракия жълтото.
            ше стане беее, аз га чекам вече 1 година и повече ше стане паниката, нема къде да оди преплетат ли се SMA200 и SMA100 на жълтия на седмична и месечна туй беше, long term buy ... са още народо види тук таме ръстове и други глупости ама, ше има тояга и то голема ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
              абе каде га виде тоз срив на GDXJ бе бат snaky не знам аз ли криво глеам на тая графика, ненам на месечна и седмична гледа да се завърта вече, а па ако слезне на 10-15 ше си купа един камион от тех, ама де тоз късмет ...

              глей тука чок златарина кво врачува ...

              http://zealllc.com/2014/gsgocro.htm

              нема никкав срив да има, колко по срив толко по товарене ...
              Не бе, не ти го пожелавам Ама, ако стане ще натоварим, ако не ще се озъртаме. Ама за да тръгне хубаво златцето, да може да се купува със затворени очи си трябва един хубав борсов срив и паника. Иначе никва файда от него. Демек, ти трябва да се молиш за това, иначе е слаба ракия жълтото.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                Ако индексите сурнат здраво тези дни, стой та гледай. Противно на това, което си мислиш тва ще се сгромоляса право на 29. Ако сме в рейндж ще спре на 35-36 както казваш.
                абе каде га виде тоз срив на GDXJ бе бат snaky не знам аз ли криво глеам на тая графика, ненам на месечна и седмична гледа да се завърта вече, а па ако слезне на 10-15 ше си купа един камион от тех, ама де тоз късмет ...

                глей тука чок златарина кво врачува ...

                http://zealllc.com/2014/gsgocro.htm

                нема никкав срив да има, колко по срив толко по товарене ...
                Last edited by michaelis; 25.03.2014, 10:50.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                  не ми се верва да слезне на 30$ кинта баце, а и ме боли дори и да слезне, кат ти каам това ше хои миниму до 69$ значи ше хои и те там ше намалим а нема да разтоварвам, държим аз през тва време нещо за гъдел DAX, NAS некви ей такива глупости ...

                  P.S. само забележи на 36 кво ше стане ...
                  Ако индексите сурнат здраво тези дни, стой та гледай. Противно на това, което си мислиш тва ще се сгромоляса право на 29. Ако сме в рейндж ще спре на 35-36 както казваш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    То дървеното грозно патенце един ден ще стане астронавт. Търпение майка
                    Единствената ми артия понастоящем без дивидент, ма си заслужава

                    http://finviz.com/quote.ashx?t=GDXJ

                    Eй Мишоков, още преди повече от седмица ти казах да разтовариш ако не цялата поне част от каруцата...ма не слушаш бе, опърничав си
                    Виде ли сега какво мазало става, а обемите забеляза ли ?
                    След lower high следва lower low, кога ще е не знам, ма мога се басирам на това.
                    Туканка преди 30$ не отварям пак позиция.
                    не ми се верва да слезне на 30$ кинта баце, а и ме боли дори и да слезне, кат ти каам това ше хои минимум до 69$ значи ше хои и те там ше намалим а нема да разтоварвам, държим аз през тва време нещо за гъдел DAX, NAS некви ей такива глупости ...

                    P.S. само забележи на 36 кво ше стане ...
                    Last edited by michaelis; 25.03.2014, 10:42.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                      Pip, това го гледам, че минава през всички средни като влак през прелез. Ако има валидна графика, едва ли е тази
                      колега само нема се плашиш това LIT, GDXJ и SILJ сега товарят пътници после кой се качил качил, тея последните две подскачат като откачени, нема кво да подскачаш на всеки 300€ кат падне, слагай там у кошницата и летото ше се видим на плажа ......

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        То дървеното грозно патенце един ден ще стане астронавт. Търпение майка
                        Единствената ми артия понастоящем без дивидент, ма си заслужава

                        http://finviz.com/quote.ashx?t=GDXJ

                        Eй Мишоков, още преди повече от седмица ти казах да разтовариш ако не цялата поне част от каруцата...ма не слушаш бе, опърничав си
                        Виде ли сега какво мазало става, а обемите забеляза ли ?
                        След lower high следва lower low, кога ще е не знам, ма мога се басирам на това.
                        Туканка преди 30$ не отварям пак позиция.
                        Pip, това го гледам, че минава през всички средни като влак през прелез. Ако има валидна графика, едва ли е тази

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                          на лития ли ве колега, ае ко не му аресваш не мога да разбера, ти си много нетърпелив седи споко има време ...
                          Еми пак го казвам. Реших да го бия в мат с 3 хода. В четвъртък забелязвам, че се представя по зле от основните си компоненти FMC и ROC. Влизам в него, щото мисля, че няма къде да ходи и на другия ден ще се върне към средно претеглената.
                          В понеделник става още по-добре. Панасоник прави 6% отгоре, другата джапанка и тя е добре. Китайските леко сурват, ама средно претеглено нещата изглеждат ок. И започва американската сесия и..LIT се представя по зле от най-зле представящия се по време на сесията. Просто отбелязвзвам, че тая тактика не работи с LIT.
                          И ми е любопитно дали са такива наблюденията ви и с други ETF's.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                            Чакай бе, той лития може да не е лош, ама нищо не пречи ЕТФ-а да е дърво.

                            Нащо дръвце мръдна бре! Затвори над съпротивата. Следващата май се пада на 5,13.

                            То дървеното грозно патенце един ден ще стане астронавт. Търпение майка
                            Единствената ми артия понастоящем без дивидент, ма си заслужава

                            http://finviz.com/quote.ashx?t=GDXJ

                            Eй Мишоков, още преди повече от седмица ти казах да разтовариш ако не цялата поне част от каруцата...ма не слушаш бе, опърничав си
                            Виде ли сега какво мазало става, а обемите забеляза ли ?
                            След lower high следва lower low, кога ще е не знам, ма мога се басирам на това.
                            Туканка преди 30$ не отварям пак позиция.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                              на лития ли ве колега, ае ко не му аресваш не мога да разбера, ти си много нетърпелив седи споко има време ...
                              Чакай бе, той лития може да не е лош, ама нищо не пречи ЕТФ-а да е дърво.

                              Нащо дръвце мръдна бре! Затвори над съпротивата. Следващата май се пада на 5,13.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                                В четвъртък влязох в това, понеже ми се стори, че е по-евтино от средно претеглената цена на компонентите му.
                                Грешка!
                                Днес отново е така. Дори на моменти индекса се представя по зле от най-слабия си компонент.
                                Ако някой реши да се заиграва с него за ден-два, нека има в предвид, че пътеката за излизане е стръмна и тясна, едва се разминават по двама на нея.
                                на лития ли ве колега, ае ко не му аресваш не мога да разбера, ти си много нетърпелив седи споко има време ...

                                Коментар

                                Working...
                                X