IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    http://www.finviz.com/quote.ashx?t=GILD&ty=c&ta=1&p=d

    Ми да, жилетката на Равния, по негова препоръка.
    Иж за бърза спекула до 100$ натоварих, ма май може и по дългосрочно, ще видим.
    Ако всичко е наред може и 150$ и нагоре да удари до 2-3 години.
    Колкото повече чета за нея - толкова повече ме кефи. И тамифлуто било тяхно.
    ПЕ 12-13, бол растеж и доста по евтино седи на фона на пиърите си.
    Тъкмо върна пак малко...може би пак ще си тества ма 200 - дано, та да натоваря още.
    Няма я премине . Тъкмо сега е тегавото и при биотехите - пълни !
    Тая графика много стръмна бре.
    Но в случай, че индекса направи връщане 10-15% ще го погледна пак.
    Благодаря все пак
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Това ок, .....гледал ли си нещо от фармациите -оглеждам ги, но май доста се набалончиха.
      И за суровините - знам, че си им фен
      http://www.finviz.com/quote.ashx?t=GILD&ty=c&ta=1&p=d

      Ми да, жилетката на Равния, по негова препоръка.
      Иж за бърза спекула до 100$ натоварих, ма май може и по дългосрочно, ще видим.
      Ако всичко е наред може и 150$ и нагоре да удари до 2-3 години.
      Колкото повече чета за нея - толкова повече ме кефи. И тамифлуто било тяхно.
      ПЕ 12-13, бол растеж и доста по евтино седи на фона на пиърите си.
      Тъкмо върна пак малко...може би пак ще си тества ма 200 - дано, та да натоваря още.
      Няма я премине . Тъкмо сега е тегавото и при биотехите - пълни !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        То га е тегаво сме на пазар, га не е - не мой го стигна по баира.
        Виждам ги поне едно 120$ аз до 5г., макар да няма дивидент...засега.

        Равния да каже що смята по въпроса ?
        Това ок, .....гледал ли си нещо от фармациите -оглеждам ги, но май доста се набалончиха.
        И за суровините - знам, че си им фен
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Много му се точите всички на NetSol-чето , и аз се закачих тази седмица, да не взема да изпусна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
            ше ядат ми каде ше одат, боклуци за тинейджърите там да си ги купуат и да си въобразяват, че от лев за две години ше отидат на иляда ..
            Ама наща тояга стой непоклатима да и се невиди, кон да му го тръшне на тва NTWK крачка две назад прай, стабилно кат Китайската стена, ше има летеж там няма страшно, само не знам кога ...
            Снощи добре са сипали с черпака кято гледам. Мнооо ме кефят като разпродадат ей така когато е най-оптимистично. Класика.

            А нашия бастун, ще лети. Няма две мнения по въпроса. Лошото е, че не знаем посоката. Отдолу нагоре ли ще е или наобратно. На много кофти ниво сме застанали. Ако пробие 4,31 не ми се мисли къде ще спре.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Ахъ, ядаха хурката днеска тия буци, титъри, зони и прочие - съвсем заслужено.
              Ма малко им е, още може, да видят на теслата дръжката.
              Бе да не са забранили тия хай фрикуънсито.....метнаха ги нещо напоследък, те ги раздуват тия балоняци.

              Аз се ослушвам да добавя от Ситито, ма само 2% ми е под мойта е още, не ще да пада кат хората..
              http://www.fool.com/investing/genera...rica-corp.aspx

              Жилетките и те гледам пак идат към мене, само да се изравнят и ще лапна още.

              Инак голям кеф да гледаш как макар и с малко си на зеленко докато маркетя отишъл у дерето
              ше ядат ми каде ше одат, боклуци за тинейджърите там да си ги купуат и да си въобразяват, че от лев за две години ше отидат на иляда ..
              Ама наща тояга стой непоклатима да и се невиди, кон да му го тръшне на тва NTWK крачка две назад прай, стабилно кат Китайската стена, ше има летеж там няма страшно, само не знам кога ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                батко остави ги тези неща а кажи за квадрата, още чакам!
                За това, че има 4 страни ли?
                Ами 4 са, понякога в много редки случаи е възможно да са 5, но никога не са повече от 6.

                Коментар


                • батко остави ги тези неща а кажи за квадрата, още чакам!
                  Custodite sortem vestram

                  Коментар


                  • Респект пред упоритостта Ви!

                    Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    а иначе сутринта беше много оптимистично спомняте ли си . птички пият . щурчета свирят . бай дъ дипс


                    Да си я карате със здраве

                    Коментар


                    • Приятна почивка, господа. Аз затворих всичко със скромна печалба. Успех на всички.

                      Коментар


                      • много поздрави на куклата

                        Коментар


                        • а иначе сутринта беше много оптимистично спомняте ли си . птички пият . щурчета свирят . бай дъ дипс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                            В ситито тегаво.... внимабай.

                            Не е препоръка.
                            То га е тегаво сме на пазар, га не е - не мой го стигна по баира.
                            Виждам ги поне едно 120$ аз до 5г., макар да няма дивидент...засега.

                            Равния да каже що смята по въпроса ?

                            Коментар


                            • удриииииииии тоя дъртак кукло блажиш сега и си мълчиш

                              Коментар


                              • В ситито тегаво.... внимабай.

                                Не е препоръка.
                                Custodite sortem vestram

                                Коментар

                                Working...
                                X