IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
    Честит празник и на теб !
    Аз също я наблюдавах, но доколкото четох при цена на рудата около 100 едва ли ще оцелее... Сега съм си насочил вниманието към VALE, където копаят желязото на доста по-ниска себестойност, но там има политически риск и зависимост от азиатските пазари. Но въпреки това бих заложил на нея предвид и на това, че е третата по големина и .... тъпче около годишните си дъна - което ми е любим индикатор
    CLF е съществувала и при цена на рудата под 20 долара , аз лично имам малко бразилски акции и не смятам да купувам повече, там обстановката ми изглежда нестабилна. Мисля да купувам акции на компании само от САЩ, Англия и Германия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
      Честит Великден!
      Някой интересува ли се и търгува ли Cliffs Natural Resources Inc, дайте мнение?
      На мен компанията ми изглежда подценена и мисля да купя нейни акции.
      Честит празник и на теб !
      Аз също я наблюдавах, но доколкото четох при цена на рудата около 100 едва ли ще оцелее... Сега съм си насочил вниманието към VALE, където копаят желязото на доста по-ниска себестойност, но там има политически риск и зависимост от азиатските пазари. Но въпреки това бих заложил на нея предвид и на това, че е третата по големина и .... тъпче около годишните си дъна - което ми е любим индикатор
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Честит Великден!
        Някой интересува ли се и търгува ли Cliffs Natural Resources Inc, дайте мнение?
        На мен компанията ми изглежда подценена и мисля да купя нейни акции.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Ъъъ, кво за влото...туй отдавна го продадох, сега имам тезоро, ма не много.
          Мисля малко по подценено. Рафинерийка си требе да си има чиляк
          Ами гледам вчера, че се готви да счупи бариерата на 56 и май ще има засилка към 65-68. Не знам докъде ще му стигнат силиците. Та въпросите ми бяха що се прогнозира спад в оборота? Рафинерии ли затварят? Пайплайнове притежават ли? Имат ли някакъв шанс да им остане оборота стабилен или да се вдигне? Някакви проекти имат ли или само цоцат от стари тенекии?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Ъъъ, кво за влото...туй отдавна го продадох, сега имам тезоро, ма не много.
            Мисля малко по подценено. Рафинерийка си требе да си има чиляк

            А копачите у киречо, потвърждавам.
            Бълхов ще се облизва с тия опциййй, докато ний си пълним харно джуниърс в интервала 25-30$
            Белким ги понаучи малко па после малко мъдри съвети от патило да попием
            Аз съм ги напълнил бе за кво да ги продаам, просто продаам застраховки, т.е. кат не се дигат аз взиам печалба от застраховката тва е то, за ко само вътре вънка, вътре вънка се прай на друго место с любовницата например ....

            ей ти тука една проста сметка GDXJ 35$ - 1 Contact Call Option = 100 shares цена 3$x100 = 300 кинта.
            тъй значи ако цената на GDXJ стои под или до може и малко над 35$ до края на май 300$ в кошницата при което спестяваш даже кинти и от close commisions
            Са обаче ако се юрне като през глава и подскочи на 50 тогава печалбата ше ти е лимитирана няма да вземеш тея 15$ за акция разлика от 35-50$ capito ??...
            Last edited by michaelis; 18.04.2014, 13:50.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
              Комуне е, да. Питам вчера за VLO, мълчи като партизанин.

              Копачите в киреча, набивам ти го в акъла, ама не влиза. Направи поне един хедж върху злото с тез твойте опции.
              Ъъъ, кво за влото...туй отдавна го продадох, сега имам тезоро, ма не много.
              Мисля малко по подценено. Рафинерийка си требе да си има чиляк

              А копачите у киречо, потвърждавам.
              Бълхов ще се облизва с тия опциййй, докато ний си пълним харно джуниърс в интервала 25-30$
              Белким ги понаучи малко па после малко мъдри съвети от патило да попием

              Коментар


              • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                Комуне е, да. Питам вчера за VLO, мълчи като партизанин.

                Копачите в киреча, набивам ти го в акъла, ама не влиза. Направи поне един хедж върху злото с тез твойте опции.
                продаам продаам CALLs аз нека си падат ... то става inverted H&S на всички копачи, само не би беше ясно, защо злодея ходи на горе, копачите падат, после злодея на доле, копачите па падат. Искат да откажат народа съвсем там, искат за жълти стинки да изкупят всичко ама бахур, не дааам аз ...
                Last edited by michaelis; 18.04.2014, 11:28.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                  е скива ли що ти викам Кастро само комунизма на горе .... и съсела и той, че треа ми излезе опцията, само копачите на доле ве кво ги праат дееба и кретените нишо нишо после x10
                  Комуне е, да. Питам вчера за VLO, мълчи като партизанин.

                  Копачите в киреча, набивам ти го в акъла, ама не влиза. Направи поне един хедж върху злото с тез твойте опции.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    А смятай що ще стане кат дойде време по малко цоцоализъм да има и у двете...
                    А за Браса кво са 5% - он си го има начертано поне 5 пъти да ни кихне
                    е скива ли що ти викам Кастро само комунизма на горе .... и съсела и той, че треа ми излезе опцията, само копачите на доле ве кво ги праат дееба и кретените нишо нишо после x10

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Всичкото социализъм е up - и PBR прави 5%
                      А смятай що ще стане кат дойде време по малко цоцоализъм да има и у двете...
                      А за Браса кво са 5% - он си го има начертано поне 5 пъти да ни кихне

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Страшен потенциал имат рашънчетата.
                        Скивахте ли как се изстреляха с по 5-6% и ERUS и RSXJ-то
                        Дабъла не ме устройва, ке си държа поне до трипъл.
                        Всичкото социализъм е up - и PBR прави 5%
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Страшен потенциал имат рашънчетата.
                          Скивахте ли как се изстреляха с по 5-6% и ERUS и RSXJ-то
                          Дабъла не ме устройва, ке си държа поне до трипъл.

                          Коментар


                          • лъжливото еврейче ли е възкръснало . другата седимица ще го пръсна
                            Поря ги кът рибииииииииииии, тъпча ги кът агнитаааааааа
                            Last edited by the architect; 17.04.2014, 21:50.

                            Коментар


                            • къс дакс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Кво сте ме обсъждали туканка бре..Мдаа, Мишо златобълхов решил да ме кръсти Кастро...ми ок, макар и да съм заклет античервен няма лошо, дано съм така твърд и безсмъртен с артиите кат него.

                                Бай Сиидрил на 32.5$...12% дивидентец, ох котарак
                                Шорт SCO на 26.7 $ - обичам дънца, па и много ойл за хеджене има.

                                Давайте други идеи ?
                                Чи има едни $ останали де се чудя дали да не ги наврем и тях у Гилдо, аче нямам по блестящи хрумвания..
                                Не знам този дрил накъде се е запътил.... В сравнение с RIG през 2009 е бил в тинята.
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X