IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ше ми бият те стопове

    Коментар


    • докато абдала не стане поне 16280 нищо не махам . само трупам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        абе бъркам нещо ама много са
        държиш ли късия фашага, би требало да си излезнал, щото подскача не го ли скива овреме ..

        Коментар


        • абе бъркам нещо ама много са

          Коментар


          • а оня с многото като го закара на 100$ ще направи 1200 милиарда не е зле . само от абдали

            Коментар


            • Ака дъртия стане 30000 може и да ми избиат левото стопче на задницата пускам за пенсия

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                Ами поне 9550 ще е за секунда две.така се ходи до мойте цели Майкъле
                внимавай да не те изгърбят те, че ше слезнат добре ама може да се изпънат ей така за спорта да съборят некой и друг къс гадините ....

                Коментар


                • Днеска съм по късо ръкавче

                  Коментар


                  • Ами поне 9550 ще е за секунда две.така се ходи до мойте цели Майкъле

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      Трепането започва от днес къс фашага
                      при тебе нема лабаво, само ги трещиш там ....

                      Коментар


                      • Оня с милиардите дъртаци зарибява цацата

                        Коментар


                        • Трепането започва от днес къс фашага

                          Коментар


                          • Преди няколко месеца, на събрание на акционерите си, (което не беше свиквал от 6-7 години), господин Lee Kun-hee (Samsung Electronics Chairman) отговаря на въпрос на акционер, защо не е склонен да повдигне дивидента нагоре от мизерния 1%). Той отговаря, че гарантира 1% дивидент от цената на акцията си, независимо, колко висока е тя. Сиреч направете я 2-3-5 пъти по-висока и аз ще ви платя 2-3-5 пъти по-висок дивидент. Тогава си дадох сметка, колко мразен е от акционерите си и как ще реагират на лоша новина за него.
                            Този мъж в продължение на 20 години размаза конкуренцията си в областта на телевизорите, чиповете за памет, а в момента компанията му стои, като равен с равен срещу Apple.
                            Нека бъдещото ми аз ми прости, че няма да скоча върху акциите му в този момент.
                            http://tech.fortune.cnn.com/2014/05/...-hospitalized/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              е,точно де селни го,още сме в началото на май
                              кога ти беше дет лайна?
                              мойто е до първата седмица на Юни или да е над 1900 или да е под 1860 не ме интересува на къде ше върви, важното е да върви ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                                е та що кат е Май, да им отворя една зелена бира с капачка по случая, преди уж sell in may са няяя, ми да мърдат на горе тогава все ми е тая, само да се движат ...
                                е,точно де селни го,още сме в началото на май
                                кога ти беше дет лайна?
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X