IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дано не си прав, въпреки че и аз го допускам.

    Коментар


    • Пак ще се счупят 3-4 рекорда .

      Коментар


      • едни дето смучкат целия свят , изпадат в транс и викат алилюя в църкветата , а пък 16666 им е любимото

        Коментар


        • И аз съм се окъсил от 16600, но нещо не ми харесва резултата. Новините са негативни, но да видим какво ще стане. Очаквам като нищо след 45мин да тръгнем пак нагоре.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
            Nasdaq - Наско
            Russel 2000 - Руско
            DAX - Дечко
            FTSE 100 - Фичо
            Apple - гнилочите
            Gold - злото
            Oil - маслото

            още идеи?
            а кои са гнидите ?
            I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

            Коментар


            • Купувай, купувай ще свършат хартиите. Днеска има, утре няма. Таксиджиите къде са

              Коментар


              • 7 500 000 000 абдала ще ти ги напомням

                Коментар


                • и стига си гледал курекции в рейндж 15000 16000 - долу има да се куригира

                  Коментар


                  • давай да бутаме дау на 30000 ей това е предизвикателство . ама после всичко на царевичка

                    Коментар


                    • е то разбира се връх на 17000 ей го тука още две три къси , какво плавно нагоре ти е в главата

                      Коментар


                      • хахич туй с флата и плавното нагоре го остави на друг , аз дърпам със сополи надолу и хората ще се уверят за кой ли път

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                          И кога ще се сгромоляса,това е най-важното.
                          Преди изборите в щатите .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                            Да направим и една прогноза за следващите 6 месеца до края на 2014 година.
                            До края на Май началото на Юни сигурно ръста ще продължи (надувай балона), С&П могат да го докарат до 1925, Дау до 16800 а ДАКС-а близо до 10 000 като се има предвиди дивидента и стимулите на ЕЦБ (там вече не знам какво може да се очаква) но по скоро мисля че "стимулите" ще са малки и разочароващи и ще свалят пазара отколкото да го вдигнат над 10 000, но 10 000 е възможно дори тази пролет.
                            Лятото лек спад и рейндж 5-6% летаргия и без много движение (ако няма някое събитие подобно на Украйнската криза) но това от сега няма как да го знаем.
                            ДАКС-а ще остане много волатилен и ще е може би най-добрият индекс за трейдване както на дълги така и на къси. Заради Украйнската криза се очаква напрежението да продължи. Може би ГАЗПРОМ ще спре доставките на газ лятото така че това няма начин да не се отрази на ДАКС-а.
                            Есента се очакват нови върхов, балона ще бъде надут отново и може би Декември ще има нови рекорди.
                            СиП 2000, Дау 17000, ДАКС-а над 10 000 (заради стимулите на ЕЦБ), зависи и от кризата в Украйна (зимата кризата с газта ще се разрази с пълна сила) може да има волатилност. Дори мисля че и Руссел и Насдак ще направят нови върхове есента.
                            Така че тази година ръста ще е доста по умерен.
                            И кога ще се сгромоляса,това е най-важното.

                            Коментар


                            • Да направим и една прогноза за следващите 6 месеца до края на 2014 година.
                              До края на Май началото на Юни сигурно ръста ще продължи (надувай балона), С&П могат да го докарат до 1925, Дау до 16800 а ДАКС-а близо до 10 000 като се има предвиди дивидента и стимулите на ЕЦБ (там вече не знам какво може да се очаква) но по скоро мисля че "стимулите" ще са малки и разочароващи и ще свалят пазара отколкото да го вдигнат над 10 000, но 10 000 е възможно дори тази пролет.
                              Лятото лек спад и рейндж 5-6% летаргия и без много движение (ако няма някое събитие подобно на Украйнската криза) но това от сега няма как да го знаем.
                              ДАКС-а ще остане много волатилен и ще е може би най-добрият индекс за трейдване както на дълги така и на къси. Заради Украйнската криза се очаква напрежението да продължи. Може би ГАЗПРОМ ще спре доставките на газ лятото така че това няма начин да не се отрази на ДАКС-а.
                              Есента се очакват нови върхов, балона ще бъде надут отново и може би Декември ще има нови рекорди.
                              СиП 2000, Дау 17000, ДАКС-а над 10 000 (заради стимулите на ЕЦБ), зависи и от кризата в Украйна (зимата кризата с газта ще се разрази с пълна сила) може да има волатилност. Дори мисля че и Руссел и Насдак ще направят нови върхове есента.
                              Така че тази година ръста ще е доста по умерен.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                надолу цели цели, мамо,мамо, ще е грозна гледка . а те вече ми отварят шампанските
                                До изборите има още 12 дни така ,че може още да расте.

                                Коментар

                                Working...
                                X