IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    такъв заспал дакс в петък не бях виждал доста време,не ,че няма още време до края на деня да ме опровергае, но.......
    всяко пънене и запъване води до по хубаво удоволствие после красота

    Коментар


    • такъв заспал дакс в петък не бях виждал доста време,не ,че няма още време до края на деня да ме опровергае, но.......
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • още малко прасето да бие обема 3522

        Коментар


        • Чакаме сега 9436 миже би другата седмица.няма бягане

          Коментар


          • Та така отиде сутрешния оптимизъм

            Коментар


            • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
              аз използвам CNN money,та да ви питам вие от къде ги следите,че съм новобранка при хамериканците....благодарско на всички отговорили
              ааа аз използвам pibel и Co. ...

              Коментар


              • аз използвам CNN money,та да ви питам вие от къде ги следите,че съм новобранка при хамериканците....благодарско на всички отговорили

                Коментар


                • редко гледаш ли наско лява ръчичка , главичка , дясна ръчичка , обърнато американче на еврейчето кажи че вече не е актуален да ъпдейтва играта

                  Коментар


                  • finviz.com и finance.google.com

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      http://finance.yahoo.com - не знам дали е в реално време, но аз не търгувам индекси и ми е все тая
                      мерси за инфото

                      Коментар


                      • редко ще рисуваме ли чутурки от любимите. да ти дам ли моливче

                        Коментар


                        • е да яхуууууто и маркетуотч са ок . prorealtime i netdania бол ги има

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                            от къде си следите хамериканските движения на акциите?!?(като изключим платформите)
                            http://finance.yahoo.com - не знам дали е в реално време, но аз не търгувам индекси и ми е все тая
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • хакции нямам така че не мога да помогна

                              Коментар


                              • от къде си следите хамериканските движения на акциите?!?(като изключим платформите)

                                Коментар

                                Working...
                                X