IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Язък за шортфеновете на гилда
    Мнооого мъка и занапред ги чака.
    Все още сме почти двойно по евтини от чичовата

    http://finviz.com/quote.ashx?t=GILD

    Коментар


    • прасетата ще почна да ги скъсявам от 3683 . после ще има квичене сега само гледам сейр и боб в тенжера .

      Коментар


      • Long SQQQ от 51.28

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
          Ман, намира ли ти се подръка технически вход за къс насдак?
          на прасетата им влизам нон стоп . че няма да сколасам като тръгне . ако ти се чака до 3200 влизай от сега . на абдала и дакса съм им влязъл с едни бързи за 16440 и 9633

          Коментар


          • айде абдале рисувай чутури

            Коментар


            • На ход е американската политика, а те напоследък играят късо на своите технологични акции и банкови акции.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                предния път се изгавриха със злото сега е за 1310 . много го дърпа
                Ман, намира ли ти се подръка технически вход за къс насдак?

                Коментар


                • предния път се изгавриха със злото сега е за 1310 . много го дърпа

                  Коментар


                  • Страх ги е да отпуснат напрежението милите. 3 секунди .то затова са кампютрите

                    Коментар


                    • почвам с късите ръкавчета при абдала през 100 много се напериха пазарните участници може и дяволското да тестват нали са набожни ама добре ще ми дойде

                      Коментар


                      • 9 месечно дънце на викса. Напазарих малко, знае ли човек

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Лллапп добра апка SCO току що на 26.05
                          Още мое под 26 ко се скине

                          Май май още малко ке подстрижа на бфб че си е тръпка туканка, а почти изхарчих кеша....
                          мисля сега човек трябва да държи 15-30% кеш - ако продължат нагоре печели от 70-те % пък ако паднат може да купува. въпросът е дали да купува при 5% надолу, 10% надолу или пък
                          всеки случай не е момент човек да се е набабанил в акции до козирката
                          пък ако следващите 10-20 години си докарва по 5-6% средно ще се е минал като държи кеш...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Бе споко бе, днесканка пак сме ъп.
                            Не знам за пазаря, не съм братчед на ванга, ма руските ми индекси със сигурност.

                            Гледам на примаркет SCO-то паднало под 36.4 даже, т.е. под 52лоу, тъй че май пак е време за замезване ( и хедж на нефтеняците).
                            Предния път набързо забърсах едни 8% за месец
                            Лллапп добра апка SCO току що на 26.05
                            Още мое под 26 ко се скине

                            Май май още малко ке подстрижа на бфб че си е тръпка туканка, а почти изхарчих кеша....

                            http://finviz.com/quote.ashx?t=EZPW

                            Вече втора хартия в рамките на месец де ми скача с над 15% за ден
                            Направо ми става жално кат се сетя за горките бфб спекуланти и техните танталови мъки с ликвидността
                            Last edited by pipbel; 21.05.2014, 23:01.

                            Коментар


                            • дано не ходиш в токио че е голяма скука . жъткат само на жисиемите . вечер главните им улици са битер червените фенери в амстердам . извратеняци . гнидите ги командват просто
                              абе нашето шкембе е най доброто

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                                Хемилио весело прекарване в Азия и да разказваш после във форума как е там живота, и как е борсовата търговия.
                                Благодаря,другата седмица тръгвам и в тяхна чест ще прасна няколко ханг сенга,че там ще мога да си ги зяпам на живо.
                                Иначе който не знае-азия е рай!!!
                                Само там можем да се почувстваме нормални хора, понеже ни идва евтино.
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X