IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
    Ти гледай да не им дръпнат сифоня
    ще гледаме.аз си чакам нивото 16 610

    Коментар


    • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
      според мен стимулите няма да ги пипат
      Ти гледай да не им дръпнат сифоня
      I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

      Коментар


      • според мен стимулите няма да ги пипат

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Чи той тоя има 10 пъти повече артии от мене бе. Га си пича...
          И доста го сърби май ръката, голям оборот прави.
          Ми нормално е да има доста хартии, той ако влезе само 10 компании да кажем и като нищо ще е основен акционер в поне 5 от тях.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Е той Сорос си разкрива портфейла всяко тримесечие. Линка който съм дал е именно към неговия портфейл.
            Чи той тоя има 10 пъти повече артии от мене бе. Га си пича...
            И доста го сърби май ръката, голям оборот прави.

            Коментар


            • Кога ще е анонса
              I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gabarduk Разгледай мнение
                да ама четох че май Сорос сега е дълги
                квот ще да е, то и без тва ние не можем да знаем кво е и що е, нали тряя да напрай няква публичност и да играе срещу тва, шш го еба в измамника и него ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                  Абе...не е работа на магарето да знае къде ще пасе коня...
                  Е той Сорос си разкрива портфейла всяко тримесечие. Линка който съм дал е именно към неговия портфейл.

                  Коментар


                  • преди месеци пишеше че брулил в покупка на италиански акции пък колко е верно.... само графиката може да покаже

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                      бъркаш, намалил си е късите

                      http://seekingalpha.com/article/2229...q1-2014-update
                      Абе...не е работа на магарето да знае къде ще пасе коня...
                      Last edited by IvanG; 18.06.2014, 11:02.
                      I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                      Коментар


                      • [QUOTE=hemilio;1059646676]
                        Първоначално изпратено от gabarduk Разгледай мнение
                        да ама четох че май Сорос сега е дълги [/QUO

                        те тва е тънката работа,кога е бил дълги не е казвал,сега по вероятно да е къс
                        играй му на опаки на казаното
                        бъркаш, намалил си е късите

                        http://seekingalpha.com/article/2229...q1-2014-update

                        Коментар


                        • [QUOTE=gabarduk;1059646648]да ама четох че май Сорос сега е дълги [/QUO

                          те тва е тънката работа,кога е бил дълги не е казвал,сега по вероятно да е къс
                          играй му на опаки на казаното
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                            ми бързам ми що да не бързам, няма се занимаам цял живот с тва ...
                            а те са пак от МНОГОТО е погледни дедо ти Сорос той е един типичен пример кавал където е напрайл най-големите далавери все от къси и още много като него ... е друго на ръка е, че са инсайдери ама тва е друга тема са ...
                            да ама четох че май Сорос сега е дълги

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                              Защо мислиш, че ще намалеят печалбите при дрилърите?
                              Просто цикъла е такъв. Тая и другата година има орязване на разходи от главните клиенти съчетано с пренасищане на маркета с нови железа поръчани на корабостроителниците от основните дрилъри. Съответно и дей рейтс малко ще паднат. Ала от края на 2015 и 2016 - яко нагоре пак, особено дълбоките води.
                              2017-18 - готви се да видиш минимум дабъл спрямо тия ценови нива на дрилърите.
                              А дотогава да си събираме тлъстите дивиденти и купуваме при промоции

                              Ето ти една скорошна статия, общо взето съгласен с нея, имам подобни наблюдения.

                              http://seekingalpha.com/article/2273...h?source=yahoo

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                                Ами ако си кът Сорос и чакаш чакаш накрая може си вземеш млада булка ;-)


                                Гледам тука потасиума шава шава...
                                ша я взема ве колко му е ....

                                Коментар

                                Working...
                                X