IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://finviz.com/quote.ashx?t=MU

    Я лекинко да подадем едно пръстче и при тая артия, лекинко че не я познавам добре.
    Най вероятно профит тейкинг, ма знайш ли....
    Добре изглежда откъм мултипъли и проектиран растеж, ала....

    Някой много я рекламираше преди време....да си каже.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
      бате до са с тея било квот било ама ше слезне и ше тръшне пейзажа, никви акции не купувам на тея...
      Бе ти същите латерни раздуваше и на 70$ га беше че щяло да се тръшка и гап да покрива до 40-50, ма на най....
      Както съм си изчислил сега ще тръгне да покрие гапа през 100 до 120, а после след сплита и дивидентя за другата коледа през 150 ще атакува 200$
      Казах ти - като си имаш гилдени не ти трябват гулдени

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
        хванахте ли дипа вашта жилетка много силна ама интересно дакса пропада повече от наско
        Зеленчукът също устисква..зас'я
        I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

        Коментар


        • хванахте ли дипа вашта жилетка много силна ама интересно дакса пропада повече от наско

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            A не бе, току що пак добра добавка на 88,87 $

            Мишок, да му кайш на твоя гуру че за никакъв ...не става.
            Не ти требе GOLD га имаш GILD
            бате до са с тея било квот било ама ше слезне и ше тръшне пейзажа, никви акции не купувам на тея, ако нещо иам взимане даване с тех, то само вертикални опции иначе ньет ... и без тва бече си иам зрънчо JJG, чакаме го на 42-45 ако е рекъл Господ ...

            Коментар


            • CRTO е моя фаворит в най-кратко време. Позитивна корекция от поне 5.4% до 6 Август очаквам. Прогноза $32,57 преди 7-ми Август.

              Коментар


              • Ренесансът на железниците в САЩ http://www.newsline.bg/read_more.php?post=646
                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                Коментар


                • Не можах аз да си дочакам съвсем таргета от 31$ за RSXJ, ма и 32.2 не е зле
                  Просто доста ме изкушаваше арбитража, ERUS ми бе на +17% от средната, а RSXJ само на 5. Разкарах целия ерус и сложих 1/2 от него в RSXJ.
                  Последното освен по добрия дивидент от 3.5% има и потенциал за трипъл от тия нива, докато еруса само за дабъл според мене.
                  Дано да се поскинат още - ще купувам допълнително и от двете.
                  Уверен съм че графиките им ще заприличат на долната, само малко да се поуталожат нещата в Украйна, а те ще..под една или друга форма.

                  http://finviz.com/quote.ashx?t=SCIF&ty=c&ta=0&p=w

                  Коментар


                  • Ако искате вярвайте ма вчера си затворих ръчно късия насдак на 3995.5 а целта ми беше 3950 толкоз близо до 4000
                    жилетките ще ги почакате няколко тримесечия да втасат явно

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                      Кастро бате не знам, тоз CIO с кво омайва ората ама нешо изчисленията не изгледат никак добре според тези доле ... ше прегледам аз шорт опциите май пак, че на много народ им аресват тея самобръсначки,а и с биткойно беше така .....

                      http://www.gurufocus.com/dcf/GILD
                      A не бе, току що пак добра добавка на 88,87 $

                      Мишок, да му кайш на твоя гуру че за никакъв ...не става.
                      Не ти требе GOLD га имаш GILD

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                        охооо ми ресторантите им ше се превърнат на руски баничарници и толкоз ...
                        Още малко да се налаят и се мятам на Аерофлот-а
                        I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                          Там има друга интрига
                          охооо ми ресторантите им ше се превърнат на руски баничарници и толкоз ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                            и ше си ебе франко музиканта ... само нека дразнят оше малко Путинчита Вурст ...
                            Там има друга интрига
                            I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                              Един път да се спре газчицата...
                              и ше си ебе франко музиканта ... само нека дразнят оше малко Путинчита Вурст ...
                              Last edited by michaelis; 25.07.2014, 16:25.

                              Коментар


                              • Един път да се спре газчицата...
                                I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                                Коментар

                                Working...
                                X