IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
    Не се превъзбуждайте, че знаете до какво води
    Аз като се превъзбудя,някой го отнася
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Не се превъзбуждайте, че знаете до какво води
      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

      Коментар


      • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
        Deep Correction и Мечи пазар - иначе казано телешко варено
        За мечи пазар е рано да се говори,имаме да пълним гап на 8500,и тогава ще му муслим,и ще е по-ясно.
        Разтоварват си предколедно,вече излизат анализи за 4% ръст на коледните продажби-американските прасета
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Deep Correction и Мечи пазар - иначе казано телешко варено

          Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
          Какво стана с тази корекция-тя да не се окаже ерекция...растеж плюс още малко

          Коментар


          • Какво стана с тази корекция-тя да не се окаже ерекция...растеж плюс още малко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Да ,така е но след като си чакал толкова е срамота да не изчакаш още малко да си вземеш което ти се полага,от откат не ме е страх,пътя е надолу

              Иначе Маляките въобще не ги мислете-много са си добре!!!
              абе аз бих разтоварил полека леко на пръсти да се изнижеш пък, после па си влизай шорт кат понадигнат нос и удриии ...
              а малягите ше ги цаним за шивачки по 250 лв. по цеховете .... ше ядат дървото те ....
              Last edited by michaelis; 13.10.2014, 15:42.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                Калимера, калишпера да ме хванат малягите за водомера .... Хемилиос разтоварвай полека лека, че SPX е на EMA50 на седмична и може да даде откат па после па влизай шорт иначе ей го и твойто излезе, няма къде да ходи ....
                Да ,така е но след като си чакал толкова е срамота да не изчакаш още малко да си вземеш което ти се полага,от откат не ме е страх,пътя е надолу

                Иначе Маляките въобще не ги мислете-много са си добре!!!
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • какво правим с това 8531 на дакса . е айде де не се излагайте . черно, червено , черно, червено ,заложил съм на куция кон .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Калимера
                    Гледам,добре сте го докарали,ама винаги може и още.
                    Анди и Хахи,да слагат кафевите костюми,има още път надолу
                    Калимера, калишпера да ме хванат малягите за водомера .... Хемилиос разтоварвай полека лека, че SPX е на EMA50 на седмична и може да даде откат па после па влизай шорт иначе ей го и твойто излезе, няма къде да ходи ....

                    Коментар


                    • Калимера
                      Гледам,добре сте го докарали,ама винаги може и още.
                      Анди и Хахи,да слагат кафевите костюми,има още път надолу
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                        СЕЧ
                        мечките да се напънат, още малко.добри нива оформят
                        Купувай да не останеш КАПО. Повече от 16200 едва ли ще падне. Ама знае ли човек.
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Съгласен съм с теб, че още е рано за големия спад, но както ти каза още 2-3 седмици. та в тия 2-3 седмици кой ще падне повече от тук нататък

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pitast Разгледай мнение
                            Момчета, чудя се кое да шортя? СиП или Дакса. Европейската икономика е по-зле обективно погледнато, но дакса пък падна вече 12% а СиП само 5%. Къде страха ще ги тресе повече? Нали знаете, лакомия съм
                            Според мен се каниш да хващаш на вълната на овчето настроение - вече всички говорят само за спад ....
                            Аз ги виждам така нещата - ще изгърмят стоповете на всички , които са на левъридж и после отново нагоре ...Някъде още 2-3 седмици - докато излязат "добрите" резултати от тестовете на европейските банки и в САЩ да отчетат някаква поредна добра новина....
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Момчета, чудя се кое да шортя? СиП или Дакса. Европейската икономика е по-зле обективно погледнато, но дакса пък падна вече 12% а СиП само 5%. Къде страха ще ги тресе повече? Нали знаете, лакомия съм

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                                Чак пък сеч не е. като вземе да пада с по 5 -10 % на ден в няколко поредни дена тогава е сеч
                                e да то на американците нищо им нема на SPX той бетон, ама RUT и DJ имат леки поражения, но DAX той води класацията до са е 10% down ше дое и тоя момент де където ше слизат с по 10-15% дневно ....

                                Коментар

                                Working...
                                X