IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Taка е, никогаж не знайш...
    Ала все пак няма очеваден резон все още (за пред публика поне) та да стане голяма корекцията.
    Рашъните дори си изтеглиха солдатите.
    Просто се поразпродава Европа и мъните ще се върнат уса. Има и бая евтини нещица вече отвъд водата.
    Според мене повече от 1850 макс няма да падне. Може би е вече време за SSO.
    Никакъв проблем няма да измисля еднакво добри доводи както ръст от 100% така и спад от 50%

    Всъщност през следващите месеци до година смятам че има доста висока вероятност за много сериозен спад 20-30% при СП 500 да кажем. От края на 2011 насам чак сега ми се струва толкова опасно. Може и да се размине разбира се и да продължи нагоре дълго време.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Приятелю Кастро, още съм на същото мнение.
      Май вече си на + с Vale , но .....внимавай с тия железа
      Бол валю има у Валето

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
        Всеки голям срив започва като малка корекция.

        Проблемът е че и всяка малка корекция започва като малка корекция
        Taка е, никогаж не знайш...
        Ала все пак няма очеваден резон все още (за пред публика поне) та да стане голяма корекцията.
        Рашъните дори си изтеглиха солдатите.
        Просто се поразпродава Европа и мъните ще се върнат уса. Има и бая евтини нещица вече отвъд водата.
        Според мене повече от 1850 макс няма да падне. Може би е вече време за SSO.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Дано, но аз не бих го държал повече от 13-14 $ в следващите няколко месеца - освен ако нямаш инфо от Китайското полютбюро, че ще дръпнат повече отколкото са обещали
          Виж CLF може да направи двойно - когато тръгнат да разпродават активи....
          ама тая кама трябва със затворени очи да се лови
          Приятелю Кастро, още съм на същото мнение.
          Май вече си на + с Vale , но .....внимавай с тия железа
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • младежи Union Pay (китайска visa/master card) имат ли акция няква бе символ, не мога да намеря акциите на тея бастуни any ideas

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Аз като се превъзбудя,някой го отнася
              на женското тяло до теб му ги разправяй тия вицове

              а бе,брокера ти що се клонира
              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

              Коментар


              • Всеки голям срив започва като малка корекция.

                Проблемът е че и всяка малка корекция започва като малка корекция

                Коментар


                • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                  Не се превъзбуждайте, че знаете до какво води
                  Аз като се превъзбудя,някой го отнася
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Не се превъзбуждайте, че знаете до какво води
                    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                      Deep Correction и Мечи пазар - иначе казано телешко варено
                      За мечи пазар е рано да се говори,имаме да пълним гап на 8500,и тогава ще му муслим,и ще е по-ясно.
                      Разтоварват си предколедно,вече излизат анализи за 4% ръст на коледните продажби-американските прасета
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Deep Correction и Мечи пазар - иначе казано телешко варено

                        Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                        Какво стана с тази корекция-тя да не се окаже ерекция...растеж плюс още малко

                        Коментар


                        • Какво стана с тази корекция-тя да не се окаже ерекция...растеж плюс още малко

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Да ,така е но след като си чакал толкова е срамота да не изчакаш още малко да си вземеш което ти се полага,от откат не ме е страх,пътя е надолу

                            Иначе Маляките въобще не ги мислете-много са си добре!!!
                            абе аз бих разтоварил полека леко на пръсти да се изнижеш пък, после па си влизай шорт кат понадигнат нос и удриии ...
                            а малягите ше ги цаним за шивачки по 250 лв. по цеховете .... ше ядат дървото те ....
                            Last edited by michaelis; 13.10.2014, 15:42.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                              Калимера, калишпера да ме хванат малягите за водомера .... Хемилиос разтоварвай полека лека, че SPX е на EMA50 на седмична и може да даде откат па после па влизай шорт иначе ей го и твойто излезе, няма къде да ходи ....
                              Да ,така е но след като си чакал толкова е срамота да не изчакаш още малко да си вземеш което ти се полага,от откат не ме е страх,пътя е надолу

                              Иначе Маляките въобще не ги мислете-много са си добре!!!
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • какво правим с това 8531 на дакса . е айде де не се излагайте . черно, червено , черно, червено ,заложил съм на куция кон .

                                Коментар

                                Working...
                                X