IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
    И СП и Насдак в момента са на подкрепи на седмична. Аз поне ще почакам да видя дали тези покдкрепи или горните съпротиви ще издържат преди пак да пуска къси.
    Мисля, че ще има откат 4-5% - трябва да развеселят малко населението, че съвсем ще психясат покрай тая ебола ....
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      защо да черпя-ти страдаше ли с мен като акаунта ми беше на минус 5 цифрена сума?
      Или по скоро ме ръбаше като кисела краставица?

      Кажи си сега ти дереджето,няма да злорадствам като теб-помня че беше дълъг от 9ххх ерията!
      удари го пешо настъпи го с крак

      Коментар


      • И СП и Насдак в момента са на подкрепи на седмична. Аз поне ще почакам да видя дали тези покдкрепи или горните съпротиви ще издържат преди пак да пуска къси.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
          A честито искренно се радвам за теб, ще черпиш
          Разкажи с подробности сега къде кога как осреднява, с колко контракта ти беше позицията ...
          Сега ако съм на теб пускай дългите и дръж за 10000
          защо да черпя-ти страдаше ли с мен като акаунта ми беше на минус 5 цифрена сума?
          Или по скоро ме ръбаше като кисела краставица?

          Кажи си сега ти дереджето,няма да злорадствам като теб-помня че беше дълъг от 9ххх ерията!
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
            Хемилиос ей го на 7800 е SMA200 Weekly там е ок на long и да потърпиш малко ....
            а наско месечната де е мамооооооооооооооооооооо. удрииииии майкъле

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
              Най-големият въпрос е дали това е корекция или тренд?
              Броят меците .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                Най-големият въпрос е дали това е корекция или тренд?
                правилно-това е въпроса,но възбудата от днешните движения няма да ни даде ясна представа за картинката,трябва да поживеем още малко
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  май не ме разбра,заех къса позиция преди 2 години на 7500 нивото,всички знаем какво стана след това.
                  усредних и допълвах на два пъти,та да дойде днешния ден и да изляза от нея

                  Хахо,не ти пожелавам ядовете дето ги имах на няколко момента през това време,и за да не става критично,понеже се заинатих ,правех и неправилни ходове,като усреднявания и довнасях,ох не искам да си спомням

                  не ти схващам тънкия хумор равен,ти знаеш ли сега ще пада ли още или тук някъде е дъното на корекцията?
                  Хемилиос ей го на 7800 е SMA200 Weekly там е ок на long и да потърпиш малко ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                    A честито искренно се радвам за теб, ще черпиш
                    Разкажи с подробности сега къде кога как осреднява, с колко контракта ти беше позицията ...
                    Сега ако съм на теб пускай дългите и дръж за 10000
                    виж ся мухо , като се наближи зоната 83,,,,,, и става страшно . дау и той е при 158...... почва се играта 358 кви дъна кви пет лефа . обеми да виждаж. програмисчето просто обича играта 358

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Всички знаем - ще ти кажем догодина по това време
                      точно така-постфактум сте много силни- "ама нали ти казах "
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        ти знаеш ли сега ще пада ли още или тук някъде е дъното на корекцията?
                        Най-големият въпрос е дали това е корекция или тренд?
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          май не ме разбра,заех къса позиция преди 2 години на 7500 нивото,всички знаем какво стана след това.
                          усредних и допълвах на два пъти,та да дойде днешния ден и да изляза от нея

                          Хахо,не ти пожелавам ядовете дето ги имах на няколко момента през това време,и за да не става критично,понеже се заинатих ,правех и неправилни ходове,като усреднявания и довнасях,ох не искам да си спомням

                          не ти схващам тънкия хумор равен,ти знаеш ли сега ще пада ли още или тук някъде е дъното на корекцията?
                          Технически трябва още да пада!!!Но тъй като не се знае какво са намислили някои,трябва да се изчакат една две седмици ,може би!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            май не ме разбра,заех къса позиция преди 2 години на 7500 нивото,всички знаем какво стана след това.
                            усредних и допълвах на два пъти,та да дойде днешния ден и да изляза от нея

                            Хахо,не ти пожелавам ядовете дето ги имах на няколко момента през това време,и за да не става критично,понеже се заинатих ,правех и неправилни ходове,като усреднявания и довнасях,ох не искам да си спомням

                            не ти схващам тънкия хумор равен,ти знаеш ли сега ще пада ли още или тук някъде е дъното на корекцията?
                            Всички знаем - ще ти кажем догодина по това време
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                              Нали - къса позиция се заема когато пазара пада, не когато расте.
                              май не ме разбра,заех къса позиция преди 2 години на 7500 нивото,всички знаем какво стана след това.
                              усредних и допълвах на два пъти,та да дойде днешния ден и да изляза от нея

                              Хахо,не ти пожелавам ядовете дето ги имах на няколко момента през това време,и за да не става критично,понеже се заинатих ,правех и неправилни ходове,като усреднявания и довнасях,ох не искам да си спомням

                              не ти схващам тънкия хумор равен,ти знаеш ли сега ще пада ли още или тук някъде е дъното на корекцията?
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                                Не съм сигурен, че ще вдигнат лихвата догодина. Не и ако не се появи осезаема инфлация.
                                Всъщност е възможно пазарът да реализира, че макар, че лихвите са ниски, парите не са лесни.

                                Между другото спомняш ли SQM? На $26 ми се струваше безплатна.
                                Току що проби многогодишно дъно.
                                Аз там влязох и като не тръгна нагоре както трябва излязох. Ще почакам и при тях да се потвърди възходящ тренд.

                                Няма значение дали вдигат лихвите или не. Въпросът са пазарните лихви. Те може да се влияят от очаквано вдигане на лихвата, но може и да не се влияят. В европа когато лихвите по периферията си удряше по 7% официалната лихва бе под процент.

                                Коментар

                                Working...
                                X