IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • е не

    Шефът на Apple призна, че е гей

    Коментар


    • Жълтите бълхи здрав пердах отнасят днес
      Заявката ми на 28$ за GDXJ гледам се изпълнила. Отиваме поне до 25...даже мисля и 20 може стигна..
      Готино е отгоре да шортиш, а отдоле да пълниш

      Коментар


      • Затваряйте късите защото секса почва
        Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

        Коментар


        • И какво разправя кака ви Йелън снощи: Пари нема, действайте

          Коментар


          • Хемилио, а сега тренда накъде е? на 1700 беше лесно да се каже нагоре. Сега ако кажеш нагоре значи ще чакаме 2200-2300, което ми се струва адски много. Ако чакаме пък да падне 200 пункта за да кажем че вече е надолу, то да не стане като преди 2 седмици, където почнаха да се чуват гласове, че обърнало тренда а то какво стана Ако чакаш 300-400 пункта за да си сигурен то може да се окажеш между последните на клона. Та ти какво мислиш? Накъде е тренда? Сериозно питам

            Коментар


            • Правилно,трябва да се играе с тренда,рисково е да се търсят бързи печалби-с отиграване на шум!
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Ти каза, че си дългосрочен от 8400. Това го знем. Но ми струва странно след като човек е сигурен в тези движения да не ги отиграва. Повече пари може да правиш отколкото да си седиш дългосровен и да чакаш 10 000. просто исках да кажа, че след като е станало нещо на всичко ни е било ясно, че така ще стане ама не е като да си го играл, защото тогава нервите играят. Може да възстанови Дакса днес, защото и аз чакам да видим какво ще изкарат GDP днес, но стиска ли ти да влезеш дългъг като ей сега може да отиде на 8500. След това може и да си отиде на 9100 пак след 2-3 седмици но на 8500 ще си напълнил гащите.
                Има две ключови неща
                Съгласен съм с теб, че дългосрочно (10-40г) пазара е нагоре, но и никой не може да ме убеди, че пазарът не е надценен в момента. Въпросът е дали от сега, от 2000 или 2200 да вадя брадвата. Останалото на дневна, седмична база си е чист хазарт според мен
                Ето аз чакам 2000 и може да изтърва голяма част от пързалката надолу както стана преди 2-4 седмици ама нямам кристална топка маааамааата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pitast Разгледай мнение
                  Пич, ти като ги знаеш тия неща защо не ги играеш или за 100-150 пункта не си струва. Ми то като си сигурен дори за 40 пункта можеш да ги играеш и с 40-50 конктракта с левъридж. И на мен ми изглежда лесно след като стане, но като светне червеното на платформата и краката ми се подсичат
                  Първо не играя, а търгувам
                  Второ не ги знам, а предполагам
                  И няма смисъл да правя каквото и да било защото имам отворени Дакс-ове от 8400. Дългосрочен съм, и не ми се занимава да отигравам такива корекции защо обикновено губя.
                  Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                  Коментар


                  • Пич, ти като ги знаеш тия неща защо не ги играеш или за 100-150 пункта не си струва. Ми то като си сигурен дори за 40 пункта можеш да ги играеш и с 40-50 конктракта с левъридж. И на мен ми изглежда лесно след като стане, но като светне червеното на платформата и краката ми се подсичат

                    Коментар


                    • Да не кажете че се крия...просто пиша през телефона и нямам много време.
                      Та, снощи написах че днес Дакс ще е надолу в следствие на снощното изказване на ФЕД, но още днес с отварянето на американците по-голямата част от загуби ще бъдат възстановени и продължаваме отново отгоре.
                      Радвайте се засега, имате още няколко часа.
                      Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                      Коментар


                      • Как му се казва на това - Капан за телета ли беше?
                        Дай сега един скриншот да видим колко спечели.



                        Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
                        Пак ще си говорим

                        Коментар


                        • да не кажете че не си изпълнявам обещанията . е не стана на следващия ден ама 10 евро печалба си е ок . никога не съм на загуба .




                          Форум: Чужди капиталови пазари 28.10.2014, 21:52
                          Отговори: 7,726
                          NYSE
                          Разглеждания: 543,878
                          Изпратено от the architect
                          късо еврейно дакса за утре 8953....

                          късо еврейно дакса за утре 8953. трепиииииииииииииии
                          то й гап има значи за гапа . цъцъцъ

                          Коментар


                          • Ти да не се повреди, какви дълги?
                            6 години удължават, сега идват годините на късото. От тук натам незнам как може да се самонадъхват телетата, но имаме всичко вече на лице за по-гългосрочна промяна на тренда надолу.


                            Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            а ся ще избичат аз ще пробвам една дълга

                            Коментар


                            • а ся ще избичат аз ще пробвам една дълга

                              Коментар


                              • Зает съм да смъквам линията на шорт таргетите
                                Според мен, сега вече официално можем да твърдим, че в следващите дни и седмици ще се търсят къде са дъната.
                                До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X