IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Къде се изпокриха всички мечоци, темата беше отишла на 3та страница.
    Иначе миналта седмица беше тежка за всички мечоци такъв ръст аз отдавна не помня.
    Добро утро и един Ръст от мен
    Макар че днес може и да паднем малко.
    Архитекте жив ли си?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      сега хората гледат това покачване на часова или дневна и си викат лелеййййййййй яко покачване . още не са видели мойто барче надолу . момента узря и 2015 това ще се случи. особенно със това изнасилване на графиката и отдалечавани от мойте атомки нещата ще станат страшни . на този етап фондамента е катебе месец два преди да фалира катебе . добавих пак къс наско . който пичелил пичелил идват дни аз да пичеля така малко по стабилно айде лека вечер и събота и неделя . кви са тия викенди кви са тия хамерикански изрази
      никакви викенди и никакви тикви за празнуване
      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Винаги и за всичко има и път надоле
        Може и 8$ да стигне...може и още, не сме с кристална топка.
        Не е толкова кардинално важно при положение че е сигурен трипъл ( дори и квадрипъл) когато му дойде времето.
        Следващото ми чакало е около 9$.
        Наскоро си взех и 4% дивидент от тях.
        благодарско
        ако може до 5$ да иде, да усредня,както си трябва
        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

        Коментар


        • сега хората гледат това покачване на часова или дневна и си викат лелеййййййййй яко покачване . още не са видели мойто барче надолу . момента узря и 2015 това ще се случи. особенно със това изнасилване на графиката и отдалечавани от мойте атомки нещата ще станат страшни . на този етап фондамента е катебе месец два преди да фалира катебе . добавих пак къс наско . който пичелил пичелил идват дни аз да пичеля така малко по стабилно айде лека вечер и събота и неделя . кви са тия викенди кви са тия хамерикански изрази

          Коментар


          • Ето че съм тук и не се крия. Признавам че като падна вчера затворих половината къси.
            Но сега отворих други къси и мнението ми е, че до тука беше.
            Коментар нямам защото това е поредната телешка простотия, но не е нужно да коментирам или да има обяснение, просто ще видиш другара седмица. За мен не само сега от много одавна няма прочини да се вдига, но явно не са уловили всичката цаца и затова.

            Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
            Напълно е възможно и това да стане, въпреки че е трудно просто защото нямам два апартамента или толкова пари.
            А ти защо не коментираш сегашното състояние на пазара ? Стойността на индексите, телешката кайма..... Вчера по обяд беше доста отворен, от снощи до сега обаче никъв те няма ?!?!?
            Ето колегата Tkilata, призна че мнението което е дал преди 10-ина дни, вече нищо не струва - постъпи като мъж. Ами ти кога так ще направиш ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
              докъде го виждате, Валето?надолу има ли път.
              Винаги и за всичко има и път надоле
              Може и 8$ да стигне...може и още, не сме с кристална топка.
              Не е толкова кардинално важно при положение че е сигурен трипъл ( дори и квадрипъл) когато му дойде времето.
              Следващото ми чакало е около 9$.
              Наскоро си взех и 4% дивидент от тях.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                Сигурен съм така като гледам как си се настройл, че за следващите 2 години ще загубиш половината от апартамента + още 2
                Напълно е възможно и това да стане, въпреки че е трудно просто защото нямам два апартамента или толкова пари.
                А ти защо не коментираш сегашното състояние на пазара ? Стойността на индексите, телешката кайма..... Вчера по обяд беше доста отворен, от снощи до сега обаче никъв те няма ?!?!?
                Ето колегата Tkilata, призна че мнението което е дал преди 10-ина дни, вече нищо не струва - постъпи като мъж. Ами ти кога так ще направиш ?
                Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                Коментар


                • докъде го виждате, Валето?надолу има ли път.
                  Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                  Коментар


                  • Сигурен съм така като гледам как си се настройл, че за следващите 2 години ще загубиш половината от апартамента + още 2

                    Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
                    Четири години (от 2010 г.) се опитвах да отигравам "дневни", "часови" и "минутни", и за тези четири години съм един апартамент назад. Очевидно не ставам за така наречения "скалпер". От началото на тази години реших да съм дългосрочен, и резултатие са страхотни - половината апартамент вече си го върнах.
                    Най-смешното е че почнах да се занимавам с индекси когато ДАКС беше 5500, и абсолютно всичките ми поръчки бяха дълги. За тези четири години ДАКС се удвои а аз изгубих пари при такъв растящ пазар. Сега като се сетя и си викам, ако тогава бях пуснал 10 дълги без да ги пипам.....но времето не можеш да върнеш, но можеш да си изведеш поука. Тъй като съм голям оптимист, и за мен пазар ще е растящ в следващите няколко години се възползвам от моментните спадове, каквито имаше в началото на годината и преди три седмици. В моите очи това е аномалия, за мен падащ пазар днес не е възможно да има, това е изключение от цялостния тренд, и затова като се срине, пускам си дългите и след 2-3 месеца ги осребрявам. Два пъти го направих тази година, и двата пъти със страхотни резултати.
                    Поздрави и успех, и помни думите ми - ДАКС 15 000, ДАУ 20 000, до 2-3 години.

                    Кой ще "сексат" ? Казах ли ви вчера, три минути преди да отворят Щатите да затваряте късите ? И кого "сексат" сега ?

                    Вече дадох, дай ти един. Или май след вчершаната и днешната търговия май не ти се правят скрийншотове ?

                    1-во защо споменаваш числата 7500 и 8000, като моя въпрос беше "По-скоро ще стане 5000 или по-скоро ще стане 12 500" ?
                    2-ро защо 19-ти декември ? Казах "До края на годината", ако 19-ти е последния ден на немската борса, добре, но ако е 31-ви, значи ги броим до 31-ви .

                    Още ли да не бързам ? И какво стане с кварталите ? Путка-примка или мечи пастет, по-известен в нашия квартал, като кур-капн. Кварталът МИ, е по-добър от квартал ТИ...както се пееше в една песен.

                    Казах ли че пак ще си говорим ? Казах. Еми дай да си говорим тогава.

                    Коментар


                    • Sell S&P 500

                      Коментар


                      • Зеления дзвер май проби 1.25 на еврото...шъ ли да видим под 1.20 тая година

                        Коментар


                        • [QUOTE=Tkilata;1059711793]Жорка, ако влезем в детайлите на тези прогнози, възможно е да отчетем, че преди да бъдат надхвърлени, те са били занижени. Особено в сравнение на миналогодишните. От началото на годината, вече неколкократно бяха занижени прогнозите за световния растеж, а компаниите в Сип в голямата си част са мултинационални. Ако си спомняш отчети от миналата година, всяка втора фирма (аз следя Насдак по-често) се заканваше как ще покори Китай. Тази година избягват дори да си го спомнят. От пъзела им отпадат Русия, Украйна, Западна Африка, все незначителни пазари за тях, но отпадсат, не се добавят. Бразилия няма да направи крачка напред, според последните екзит полове. От друга страна щатската монетарна политика тръгна в противоположна посока на тази в Япония, Европа и Южна Корея, това предполага по-скъп долар в 2-3 годишна перспектива. Това няма как да добави бензин в растежа им. Аз залагам против вероятността щатските индекси да бият върховете си.
                          Освен ако не залагаш на ръсел и въобще на компаниите им които нямат голяма експозиция навън.
                          Виж ако искаш за справка движението на Коспи в Южна Корея през последните 3 години и при липса на улеснения (при условие че конкурентите им в САЩ и Япония улесняваха.
                          https://www.google.com/finance?q=IND...DIOVwQO9zYDYAg

                          Тази прогноза е на по-малко от 10 дни и вече е в коша за боклук. Въпреки, че няма в нея нито грешен факт нито нелогично заключение.
                          Да ти е,.;!ем и бизнеса и професията

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pitast Разгледай мнение
                            Жорка, красота щеше да е ако беше направил това, което проповядваше на обяд. едни 150 пункта щяха добре да ти дойдат при едни 20 сиефдита. Ама сега е лесно, Към 14.00 беше друго. Аз все още чакам да катери преди да пускам брадвите, ама никой не ми каза сега тренда още ли е нагоре или...да знам колко да чакам: до 2000 или 2200
                            Четири години (от 2010 г.) се опитвах да отигравам "дневни", "часови" и "минутни", и за тези четири години съм един апартамент назад. Очевидно не ставам за така наречения "скалпер". От началото на тази години реших да съм дългосрочен, и резултатие са страхотни - половината апартамент вече си го върнах.
                            Най-смешното е че почнах да се занимавам с индекси когато ДАКС беше 5500, и абсолютно всичките ми поръчки бяха дълги. За тези четири години ДАКС се удвои а аз изгубих пари при такъв растящ пазар. Сега като се сетя и си викам, ако тогава бях пуснал 10 дълги без да ги пипам.....но времето не можеш да върнеш, но можеш да си изведеш поука. Тъй като съм голям оптимист, и за мен пазар ще е растящ в следващите няколко години се възползвам от моментните спадове, каквито имаше в началото на годината и преди три седмици. В моите очи това е аномалия, за мен падащ пазар днес не е възможно да има, това е изключение от цялостния тренд, и затова като се срине, пускам си дългите и след 2-3 месеца ги осребрявам. Два пъти го направих тази година, и двата пъти със страхотни резултати.
                            Поздрави и успех, и помни думите ми - ДАКС 15 000, ДАУ 20 000, до 2-3 години.
                            Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                            Маи ще те сексат теб, ами затвори дългите и ми купи бутилката да е готова, че после да не кажеш че ти е изгорел акаунта и да минеш метър.
                            Кой ще "сексат" ? Казах ли ви вчера, три минути преди да отворят Щатите да затваряте късите ? И кого "сексат" сега ?
                            Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                            Дай сега един скриншот да видим колко спечели.
                            Вече дадох, дай ти един. Или май след вчершаната и днешната търговия май не ти се правят скрийншотове ?
                            Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                            Еми аз ти отговорих - 7500 но от мен да мине 8000

                            п.с. Остават 51 дена до бутилката (ако броим 19-ти Декември за последен ден за търговия)
                            1-во защо споменаваш числата 7500 и 8000, като моя въпрос беше "По-скоро ще стане 5000 или по-скоро ще стане 12 500" ?
                            2-ро защо 19-ти декември ? Казах "До края на годината", ако 19-ти е последния ден на немската борса, добре, но ако е 31-ви, значи ги броим до 31-ви .
                            Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                            Чакай не бързай, не заради бабичката, това е последният умрел скок.
                            Ние у квартала му викаме путка-примка.
                            Още ли да не бързам ? И какво стане с кварталите ? Путка-примка или мечи пастет, по-известен в нашия квартал, като кур-капн. Кварталът МИ, е по-добър от квартал ТИ...както се пееше в една песен.
                            Първоначално изпратено от PETRONATOR Разгледай мнение
                            Блажени са вярващите........
                            Казах ли че пак ще си говорим ? Казах. Еми дай да си говорим тогава.
                            Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                            Коментар


                            • Красив роман е любофтааааа.това е извън темата извинявам се.обичам стари градски

                              Коментар


                              • Обаче гапа на дакса как е точно на втората световна

                                Коментар

                                Working...
                                X