IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
    Един поздрав с "Вале Вале .."
    Недей го казва по този начин,че ще се разиграе голямата гума с холандски произход...само точно и ясно изказване по темата колега...ако обичате

    Коментар


    • ПИП като не продаде жилетките на 110 сега на 100 усреднявай въпреки че аз от 60 си повтарям сел сел пък то все нагоре

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
        Контрарната стратегия изисква лошо представяне за половин година и за година. ГИЛД е 24% на плюс за половин година и 41% за година - очевидна моментум игра
        Спрямо валюейшъна си ГИЛД са си контрарен плей почти цяла година вече.

        Коментар


        • Пусни си един скрийнър за -20 за полугодие и -30 за година и ще ги ивдиш контрарните. Петробрас, сий дрил и вале си ги нацелил.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Гледам, гледам, хубаво, aла не само те.
            Ми вчера NSU ( 1/3 кеширах), днес освен валето и PBR, NADL, TGA - добри отскоци.

            Ма има още мъка на хоризонта.

            PS Я аз да сложа контрарно още малко жилетки в джобчето.
            Макар че по логиката на Равния като гледам последните 3-4 месеца би трябвало да ги шортя...
            Контрарната стратегия изисква лошо представяне за половин година и за година. ГИЛД е 24% на плюс за половин година и 41% за година - очевидна моментум игра

            Коментар


            • нещо дългата секна по никое време и затова къса дау с цел 17 710

              Коментар


              • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                Pib гледаш ли какви ги върши Valeto
                Гледам, гледам, хубаво, aла не само те.
                Ми вчера NSU ( 1/3 кеширах), днес освен валето и PBR, NADL, TGA - добри отскоци.

                Ма има още мъка на хоризонта.

                PS Я аз да сложа контрарно още малко жилетки в джобчето.
                Макар че по логиката на Равния като гледам последните 3-4 месеца би трябвало да ги шортя...
                Last edited by pipbel; 21.11.2014, 19:31.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                  Наистина не мога да се съглася. В тоз студ в Канада ли да копам сребро или да си купувам корпоративни облигации на топло в офиса и да ги продавам на ЕЦБ.
                  Верно помисли върху това.
                  Абе кой те кара да излизаш с лопатата навънка да копаш бре, просто изчакай да върнат и натисни BUY
                  Last edited by michaelis; 21.11.2014, 19:11.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    е риби трябват.те довечера или тия дни могат и по бтв да засилят нещо но да видим

                    Коментар


                    • ейгудей

                      http://finance.yahoo.com/news/dow-20...205733692.html

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        ами с тоя меур може и да не докарат до там. особенно е важна статията от днеска дау 20000 купувай купувай
                        дай линк да я видя да се посмея и аз

                        Коментар


                        • ами с тоя меур може и да не докарат до там. особенно е важна статията от днеска дау 20000 купувай купувай

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            да ти кажа върхот на дау е близко мноооого близко . едно птиченце ми каза
                            а на мен графиката ми го показа на 18 000 но плюс 100-200 не е проблем,но на 17 950 ми почва късата

                            Коментар


                            • да ти кажа върхот на дау е близко мноооого близко . едно птиченце ми каза. и понеже си имам отправна точка вече сме за 14200 през 2015 . идват избори помисли . негъра трябва да се дискредитира от белите републики . нали бе хахо в америка ще бъде страхотно за живот .
                              Last edited by the architect; 21.11.2014, 17:49.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                                Леле майко в банки заеби ги тея шушляци ECB квт искат да купуат глей ги тея двете SSRI (Gold, Silver) SLW (Silver) и GDXJ друго ти не требе е и некой петролен одушеняк, че скоро излитат и те
                                Наистина не мога да се съглася. В тоз студ в Канада ли да копам сребро или да си купувам корпоративни облигации на топло в офиса и да ги продавам на ЕЦБ.
                                Верно помисли върху това.

                                Коментар

                                Working...
                                X