IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 32,32

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      петроля как ми се иска да го цакам със седмак спатия на 35,8$
      Колко беше дъното през 2009г ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
        решил съм да тествам една стратегия измислена от конспиративния ми мозък да оставя дългата на долар рубла докато нефта падне до поне 40 долара ......да видим дотогава ще има ли акаунт няма ли да има .всеки пипс ми е левче.сега е 65.30.......на 64.29 купих и сега чакаме........
        не сме в правилната тема, ама при 40 за барел се плаша, че ония ще изтрещят по някакъв неприятен начин, от който никой няма да спечели нищо
        До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

        Коментар


        • зехтиня как ми се иска да го цакам със седмак спатия на 35,8$

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Интересно що ли ще кажеш на 5$...а дали ще се спре дотам....
            В момента РВ 0.26
            стига пък ти бе Пиб....що дърпаш дявола за опашката
            ЗА МЕН 7 Е ДОБРА ЦЕНА ЗА ВХОД

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
              махни, махни там на дневно ситуацията изглежда чудовищно плашеща
              решил съм да тествам една стратегия измислена от конспиративния ми мозък да оставя дългата на долар рубла докато нефта падне до поне 40 долара ......да видим дотогава ще има ли акаунт няма ли да има .всеки пипс ми е левче.сега е 65.30.......на 64.29 купих и сега чакаме........

              Коментар


              • пусни си сега една месечна кака 200 на рублата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                  братя мои пуснах преди час дълга на долар рубла ---направо ги къса----120% на акаунта
                  махни, махни там на дневно ситуацията изглежда чудовищно плашеща
                  До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                  Коментар


                  • те тия руските пендели май фалираха бе пантеро догодина ще се трепят , гарантирам ти
                    Last edited by the architect; 15.12.2014, 19:47.

                    Коментар


                    • ай тъй хамериканци и руснаци , източни и западни мошета да го .............

                      дакса иначе си изтества мойто 9311 и нагоре . много силно беше това

                      Коментар


                      • братя мои пуснах преди час дълга на долар рубла ---направо ги къса----120% на акаунта

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          малИИИИИИИ
                          Интересно що ли ще кажеш на 5$...а дали ще се спре дотам....
                          В момента РВ 0.26

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                            Не знаех, че тези не са си публикували отчета / за Q3 ли говориш/?
                            Иначе аз съм се набабанил в един петролен ЕТФ.
                            Трябваше да публикуват на 17 ноември мисля. Не можаха.
                            Днес изсмукаха малко числа от пръстите си и отложиха отчета за края на януари.
                            От как отложиха отчета, акцията е 30% по-ниско и може да си коригира 20-тина до отчета.
                            Ама само на който му се играе евтин петрол в комбинация с корупция.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                              Нещо подобно петролно или нещо подобно, което не може да публикува 3-месечния си отчет.
                              Аз ще се поразтърся за компании, които не са могли да публикуват 3-месечен отчет и въпреки това са пораснали, но дотогава съм пас.
                              Не знаех, че тези не са си публикували отчета / за Q3 ли говориш/?
                              Иначе аз съм се набабанил в един петролен ЕТФ.
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                                Дори пролетта да има корекция, движението е нагоре поне още няколко години
                                Изобщо не си убедителен.

                                Коментар

                                Working...
                                X