IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
    Не купуваме диповете още но пък печелим бая от ултрашоирт на индексите.
    С кой ултрашорт си ?

    Аз със SDS.
    В края на сесията добавих още SDS и купих първата порция SSO 1 : 1
    Планирам през 2-3% надолу добавки на ултрадългите.
    Дано да се заформи добра и дълбока корекция, 42%-я кеш ще е много доволен...а и още мога да трансферирам от бфб при нужда..

    Голям кеф ще ми е да видя GILD спихнал се на около 85$, ма то тогава и други безброй безценни диаманти ще има....

    При тебе освен ябълката какво друго ти седи най отгоре в списъка с покупки ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
      Не купуваме диповете още но пък печелим бая от ултрашоирт на индексите.
      мах, нали говореше, че трябва да се купуват компании .
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Не

        Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        американциииииииииииии копуваме ли диповете разрах че в америка много хора останали без ............ при хващането на падащия ношшшшшшш . от вчера до днесмухахааааааааааа
        Не купуваме диповете още но пък печелим бая от ултрашоирт на индексите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
          брат е с този пост за по малко от 24 часа показа че не ставаш
          ...искаш да си го мериш с мен

          ...готов съм

          .....чалгарче lets have it

          Коментар


          • американциииииииииииии копуваме ли диповете разрах че в америка много хора останали без ............ при хващането на падащия ношшшшшшш . от вчера до днесмухахааааааааааа

            Коментар


            • Явно за сега надделява сценарият за Japanification на Европа. Еврото се превръща в фъндинг валута. Големият въпрос е накъде ще отидат парите?
              Има и друг сценарий, при който се ускорява подемът на евро борсите, и доларови инвеститори идват и реинвестират еврата. Тогава еврото може да се вдигне парадоксално. Моето виждане е, че ще има още покачване, и е добре човек да се оглежда къде може да купи евтинко.

              Нямам препоръка.
              Custodite sortem vestram

              Коментар


              • Зеления направо го размаза еврото, горкото....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  а не никво фибо имам атомка там
                  да изгърми тогава тази атомка там

                  Коментар


                  • а не никво фибо имам атомка там

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      до 17620 няма да мирясат . мама ми е казвала падащ нож не баряй . аз все да ги хвана - и сега деца кажете де са ми ръцете
                      гледам те братле ти използваш 261 корекция ------аз ползвам 61.8 корекция.да за мен дъното поне за мен ще затворя около 18 750 и ще оставя 9-11 часа без отворена сделка след това да видим кое накъде

                      Коментар


                      • до 17620 няма да мирясат . мама ми е казвала падащ нож не баряй . аз все да ги хвана - и сега деца кажете де са ми ръцете

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          ай тъй пантеро сеч сеч . бой по каската . ама още няма сополи това не ми харесва . требе си едно пиронче
                          е къде си приятелю.да пиронче ще има и дънцето близкото е на има няма 100 пипса още.да се надяваме да прекратя късата в началото на американската сесия ......

                          Коментар


                          • ай тъй пантеро сеч сеч . бой по каската . ама още няма сополи това не ми харесва . требе си едно пиронче

                            Коментар


                            • вчера дау +148 пипа.днес засега дау +105 пипа а има още

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от jays Разгледай мнение
                                ...Dow е първата ми лубов,да си говорим за него за мен сте е удоволствие

                                ...въпреки че sega играя S&P500.....застото ааааа waw дълга тема но компаниите в Dow са теjички техниката малко както и да е...

                                ...според мен U фигурата е inplay S&P500 затвори над 2077.50

                                ...иначе казано Дами и Господа добре дошли на совалката S&P500,която пътува към нов връх,но не забравяите да си проверите парашута<2077-2067> в случаи на аварии

                                ....поjелаваме ви прятно пътуване до марс<2200>
                                ....from NYSE with love

                                ...хихихи cheers
                                брат е с този пост за по малко от 24 часа показа че не ставаш

                                Коментар

                                Working...
                                X