IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Архи кво става?
    Кога ще идва големият спад?
    До кога ще пълзим нагоре, много скучно взе да става, съвсем падна волатиността.

    Коментар


    • кажи Ръст американска .........................................

      Коментар


      • Мухо Хамерикански онзи ден дъртата даде сигнала .ама ти не се усещаш щот си ...

        Сега пуснах за първи път фашага и едни дау от 18153 . ше ви размажа като хлебарчици в хлебарница докато папкат . ей го утепаха тоя в русия . путинката тая година си отива . ама няма да си отиде лесно и глей какво става . цереуто действа

        Коментар


        • мда 11111 го подмина като крайпътен знак, с тоя балон при облигациите...
          но пък в идните години ще се припомни името на облигациите от недалечното минало certificates of confiscation
          хубавото е се включи и по-едър играч в другата нисе тема да видим и те какво правят

          Коментар


          • Голяма скука тия дни индексите не помръдват.
            Само ДАКС-а пердаши нагоре и се превръща в един голям балон

            Коментар


            • 15% кефиш ли се на олиото как се сурна..

              Нъл ти бе направил хеджа му по голям от дългите...трябва ти е гот сега

              PS Бат Гойко - гледаш ли енско.
              А следващия отчет би трябвало да е по лош.
              Дъл няма шанс да ги гепим по близо до 20-ка ....
              Last edited by pipbel; 26.02.2015, 21:45.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                Кои италиянски?
                ENI

                Коментар


                • long AA

                  VFC and AMAT the show goes on

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    Преди време някой ме убеждаваше, че фотоволтаиците щели да пострадат от ниската цена на петрола. Като гледам как върви FSLR явно няма никаква корелация.
                    Бях скептик. Честито и успех!

                    Коментар


                    • Преди време някой ме убеждаваше, че фотоволтаиците щели да пострадат от ниската цена на петрола. Като гледам как върви FSLR явно няма никаква корелация.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                        Някой обърна ли внимание на "призива" ми да купите AXP? )))
                        Браво

                        Коментар


                        • Плащайте си данъците....

                          Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                          абе някой пита ли те за данъци та си се притеснил, прай се на луд Доган да не си плаща неговите
                          И аз съм така в IB акаунта ми е в евра, но купувам в долари, таксите са по-ниски, но гредата е движението на EUR/USD ей тва е тъпотия ти после ше напрайш да речем печалба в долари - сега долара е уж силен тва добре, ама после ако стане пак 1.40/1.50 с тва кухо евро и замина малко от печалбата и то не малко а доста ...
                          Инвестициите се следят..и ако не искате излишни неприятности...плащайте си данъците. Хората си мечтаят за 10 % данък. Като офшорна зона сме все още. Плащайте до като можете. Не че някой залужава но е във ваш интерес.

                          Коментар


                          • Да не забравяме....

                            ...за дългосрочната инвестиция в GULTU....купете си малко...евтини са.

                            Коментар


                            • Някой да обърна внимание за AXP?

                              Някой обърна ли внимание на "призива" ми да купите AXP? )))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                                глупости
                                купи си френски и италиански акции и 4акаи.
                                Кои италиянски?

                                Коментар

                                Working...
                                X