IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • абе никой ли не е на къса да се изкефи поне малко.архи брат ми предполагам заложените атомки са в действие------не се обаждаш и ти а това не е добре

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Залагам на бърз мечи цикъл (около 20%) - за няколко месеца в началото на следващата година ...
      Само да не се окаже женска мечка
      няколко месеца ли 2-3 седмици

      Коментар


      • Глупости

        Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Залагам на бърз мечи цикъл (около 20%) - за няколко месеца в началото на следващата година ...
        Само да не се окаже женска мечка
        Хайде сега погледни VIX ей сега и пак прочети какво казах вчера.

        17,48 % нагоре.

        Коментар


        • до тукаразцепихме ги

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
            Щом залагаш толкова на политиката пред очевадни други по важни фактори. Разбира се че ФЕД за зависими само че от кого? От много хора са зависими...включително и от евреите...както знаеш.
            Който и да вземе властта сигурно най вероятно не иска пазара да умре точно когато е на власт. А още по малко сигурно иска да го обвинят че е допуснал нова криза. което неименуемо ще се случи ако нещата продължават така.

            Значи залагаш на спокойствие на пазара до изборите за да му се ебе майката на този който спечели ли?
            Залагам на бърз мечи цикъл (около 20%) - за няколко месеца в началото на следващата година ...
            Само да не се окаже женска мечка
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Han Krum Разгледай мнение
              Само да те попитам, имаш ли стоп ........ти си гони иначе целита, ама мен ми се струва, че ще потегли в другата.....
              аз играя без стопове

              Коментар


              • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                момчета 5 лева ми е пипса.от 18180 съм на късо днес
                Само да те попитам, имаш ли стоп ........ти си гони иначе целита, ама мен ми се струва, че ще потегли в другата.....

                Коментар


                • Варуфакис каза споко плащаме до 5.06 .2015 хайде 16900 първа спирка

                  Коментар


                  • vix +13% dnes

                    Коментар


                    • на това му се казва фундамент Варуфакис да те успокоява........Лили Лили боли лиииииииии.

                      Коментар


                      • момчета 5 лева ми е пипса.от 18180 съм на късо днес

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                          Ако започне корекция VIX ще скочи до небесата
                          има разлика между корекция и мечи тренд.......но че ще пада до 5.06 е ясно и особено след Варуфакис---------ще платиме каквото трябва до 5.06.по сигурен фундамент от това за надолу няма

                          Коментар


                          • ))

                            Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                            абе 4овек стига с тоz ФЕД, имас ли неква конкретна идеа освен Нетфлих
                            Абе ти все пак внимавай с този нетфлиск аз още не съм затворил късите))

                            Нетфлиск го купуват както бях казал защото винаги ще има някой по голям глупак да го купи на по висока цена...дано не си от последните

                            Коментар


                            • Именно

                              Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                              да съгласен съм с теб но има и нещо друго.когато целия свят очаква нещо лошо да се случи то по принцип не се случва.индекса на страха е на много ниски нива както го каза а и очакват се покачвания на лихвата и фалит на Гърция.много бързо покачване очаквам на индексите в щатите и след това 15-18% корекция
                              Ако започне корекция VIX ще скочи до небесата

                              Коментар


                              • Хубаво

                                Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Всяко твое съждение е изложено логично и е обосновано, но е принципно грешно - поне от моя гледна точка. Движението на лихвите няма да се определя от процента на БВП, безработица или борсовите индекси. ФЕД са политически зависими и тяхната игра ще се определя от битката за властта. Нали не си забравил, че идват избори ? Предстои смяна на караула (което според мен е сигурно) и всичко останало, което ще се случи е следствие на това ....
                                Щом залагаш толкова на политиката пред очевадни други по важни фактори. Разбира се че ФЕД за зависими само че от кого? От много хора са зависими...включително и от евреите...както знаеш.
                                Който и да вземе властта сигурно най вероятно не иска пазара да умре точно когато е на власт. А още по малко сигурно иска да го обвинят че е допуснал нова криза. което неименуемо ще се случи ако нещата продължават така.

                                Значи залагаш на спокойствие на пазара до изборите за да му се ебе майката на този който спечели ли?

                                Коментар

                                Working...
                                X