IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Какво очаквате от AMZN?
    Да бие очакванията с 2 цента и да падне с 30%

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
      да ми донесе колело, щото мойто го гепиха .......
      Да не ти донесе само валяк по надолнището

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Какво очаквате от AMZN?
        да ми донесе колело, щото мойто го гепиха .......

        Коментар


        • Какво очаквате от AMZN?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
            Джак Даниелс... а по жегите Шуменско.
            Суинга не е лош, ама ми идва скъпичък.
            Иначе окопал съм се в Микрон и чакам Епъл да ме купи.
            ми де да го знам тоя Микрон стой там на съпорта и да видиме, аз нещо тея акции неам нерви да ги чакам и нищо да не става за тва перем само индексите с опциите и тва е, а дали ше има движения или нема да има все тая ...... там времето си тече ...

            @За Бразилия и Чили т.е. кат цяло Лат. Америка сме без визи хои там никой нема те върне ..............

            Коментар


            • Между другото и аз съм се зачел в Бразилия и Чили, но не мога да превъзмогна чувството, че там не ни искат. Как да идеш нейде, къде те приемат с отвращение.
              А и нямам нито армия, нито адвокати.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                от де да го знам до къде ше полудеят, но ше има много на доле ..... ти както си няква междинка не swing trader ползвай месечните нива ей Архитектониката нека ги поства в секцията му и там излиза всичко ......
                Джак Даниелс... а по жегите Шуменско.
                Суинга не е лош, ама ми идва скъпичък.
                Иначе окопал съм се в Микрон и чакам Епъл да ме купи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                  Не знам ман. Все още ми се струва, че върви между горната граница на надценен и долната на балон.
                  Имаме ли някаква парадигма този цикъл? Ако няма - може и да е до тук.
                  от де да го знам до къде ше полудеят, но ше има много на доле ..... ти както си няква междинка не swing trader ползвай месечните нива ей Архитектониката нека ги поства в секцията му и там излиза всичко ......

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Бразилия навлиза в рецесия, може да се очаква вдигане на процента лоши кредити и така нататък неща - които се случваха и в европа. В същото време изборът на паричната политика в Бразилия е между висока инфлация - която ще обезцени активите на банките или задълбочаваща се рецесия, която пък ще им вдигне риска.

                    Изобщо към момента бразилските банки не са най-доброто място за инвестиране. Макар че и аз съм ги гледал защото на пръв поглед изглеждат безумно евтини. Но бих почакал поне икономиката им да почне пак да расте стабилно преди да вляза.
                    Благодаря за коментара, както и на bertram за съвета.
                    Явно сте стреляни зайци ... винаги съм предпочитал да се уча от чуждия опит
                    Сега сериозно - не съм съгласен само с малка част от написаното. Не знам дали е правилно, но ми се струва по-удачно да предвидя кога ще наближи дъното отколкото дали е тръгнало нагоре...Но това вероятно е най-спорната точка между инвеститорите (спекулантите) ...
                    Относно баба Еленка - прав си bert, но все си мисля, че на 90% вдигането на лихвите е вече е в цените. Помислете само - абсолютно сигурно е , че ще се случи. И какво значение има кога , т.е. дали след 3 или 9 м ? При условие, че си се возил по тренда последните 60 месеца не е ли по-разумно да си излязъл вече вместо да рискуваш половината от спечеленото за още 2-3%
                    И още нещо гарантирано - ще има яки шипове ...
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                      скива ли как послезна тоя Наско твоя приятел, ей ей ей не гледате нивата после, че и на Архитектониката не вервате, а той ги има нивата .....
                      Не знам ман. Все още ми се струва, че върви между горната граница на надценен и долната на балон.
                      Имаме ли някаква парадигма този цикъл? Ако няма - може и да е до тук.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                        давай дълъг шоколад и захар
                        и хеджирай с късо мляко
                        скива ли как послезна тоя Наско твоя приятел, ей ей ей не гледате нивата после, че и на Архитектониката не вервате, а той ги има нивата .....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          добре де...защо не изчакате малко баба ви Еленка да вдигне лихвите... да има малко реване и скубане на коси на волстрийт... едва ли точно сега пазара е разпродаден...при положение, че индексите са на по 1-2-3% от рекордите...

                          ПП злато,вългища и тн добвините не ги броя..те са размазани и не е ясно кога ще се изправят
                          Защо си мислиш че нещо подобно изобщо ще се случи. Когато всички чакат нещо то най-вероятно вече са се подготвили за него. А след като са се подготвили нищо чудно и да са го вкарали в цените и то дори прекалено. А ако е вкарано в цените и то прекалено като нищо може да се случва обратното.

                          Аз поне съм се научил никога да не залагам на очевидни и близки във времето неща. Ако са толкова очевидни то няма как да се печели от тях.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Тия бразилски банки ги разбиха ... имате ли идея дали са толкова зле
                            http://finviz.com/quote.ashx?t=BBD&ty=c&ta=0&p=w
                            http://finviz.com/quote.ashx?t=ITUB&ty=c&ta=0&p=w
                            Бразилия навлиза в рецесия, може да се очаква вдигане на процента лоши кредити и така нататък неща - които се случваха и в европа. В същото време изборът на паричната политика в Бразилия е между висока инфлация - която ще обезцени активите на банките или задълбочаваща се рецесия, която пък ще им вдигне риска.

                            Изобщо към момента бразилските банки не са най-доброто място за инвестиране. Макар че и аз съм ги гледал защото на пръв поглед изглеждат безумно евтини. Но бих почакал поне икономиката им да почне пак да расте стабилно преди да вляза.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Равния е човека да ти каже.....почакай като стане изпод палмата...

                              Аз лично предпочитам да си пълня на порции смол капс, преди малко пак си взех да усредня на 16$.
                              ре няма и 10, рв малко над 0.8, р/сейлс 0.45, сосен дивидент....кво му плащаш...
                              Не им се месят цоциалистите там толкова колкото на едрите риби от рода на браса..
                              Като изритат накрая дилма и сие - това много бързо ще даде дабъл и трипъл.

                              http://finviz.com/quote.ashx?t=BRF&ty=c&ta=1&p=d
                              добре де...защо не изчакате малко баба ви Еленка да вдигне лихвите... да има малко реване и скубане на коси на волстрийт... едва ли точно сега пазара е разпродаден...при положение, че индексите са на по 1-2-3% от рекордите...

                              ПП злато,вългища и тн добвините не ги броя..те са размазани и не е ясно кога ще се изправят
                              Last edited by bertram; 23.07.2015, 18:31.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Тия бразилски банки ги разбиха ... имате ли идея дали са толкова зле
                                http://finviz.com/quote.ashx?t=BBD&ty=c&ta=0&p=w
                                http://finviz.com/quote.ashx?t=ITUB&ty=c&ta=0&p=w
                                Равния е човека да ти каже.....почакай като стане изпод палмата...

                                Аз лично предпочитам да си пълня на порции смол капс, преди малко пак си взех да усредня на 16$.
                                ре няма и 10, рв малко над 0.8, р/сейлс 0.45, сосен дивидент....кво му плащаш...
                                Не им се месят цоциалистите там толкова колкото на едрите риби от рода на браса..
                                Като изритат накрая дилма и сие - това много бързо ще даде дабъл и трипъл.

                                http://finviz.com/quote.ashx?t=BRF&ty=c&ta=1&p=d

                                Коментар

                                Working...
                                X