IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
    this end of July bet which is long-term (Mr. Ravnovesie)

    i do not read this site very often but this is fair point

    http://www.zerohedge.com/news/2015-0...e-bonds-lehman

    so draw a conclusion
    то май и за тва гръмна фабриката там в Tianjin ..... нищо те ше им го върнат с още повече devaluation

    Коментар


    • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
      Short CDX HY кои раzбрал, раzбрал
      this end of July bet which is long-term (Mr. Ravnovesie)

      i do not read this site very often but this is fair point

      http://www.zerohedge.com/news/2015-0...e-bonds-lehman

      so draw a conclusion

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        ОК, мен не ме е срам да питам.
        с 5 контракта януари 16 33 кол опции върху DB /АДР/ в щатско например аз имам правото да закупя 500 акции на цена 33 до експирейшъна. Имам опция да упражня правото си, като естествено никога няма да го направя, тъй като винаги мога да продам опциите.

        Кво трябва да си купя у Немско за да имам същия резултат. Да речем нещо със страйк 30 евро в DBK пак за януари.
        http://www.zertifikate.boerse-frankf...rrants#details

        and other products

        Коментар


        • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
          500 warrants is not equal 500 options
          ОК, мен не ме е срам да питам.
          с 5 контракта януари 16 33 кол опции върху DB /АДР/ в щатско например аз имам правото да закупя 500 акции на цена 33 до експирейшъна. Имам опция да упражня правото си, като естествено никога няма да го направя, тъй като винаги мога да продам опциите.

          Кво трябва да си купя у Немско за да имам същия резултат. Да речем нещо със страйк 30 евро в DBK пак за януари.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
            е как да не са банка бе ники, нали го видях имат си Girokonto и всичките му екстри, а тоя lynx аз позлвам директно IB то май като гледам няма по-големи и тънки от тях .....
            да ама предимно брокер, това е BNP Paribas
            IB > Lynx
            Last edited by mibova; 16.08.2015, 16:26. Причина: Пишете на кирилица.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Как ще е нищо? 500 даймлера 40 еврака. За това нещо в Щатско се плаща 2,5 кинта
              do 5000 evro: 4.95 flat, to 5000 evro 0.2%

              500 warrants is not equal 500 options

              Коментар


              • Е само това ли са разходите в щатите - ами данъчното облагане, ами валутния риск.
                Аз казвам 0.1% е малко(ако е само това) , направо хвърчиш, понеже аз давам 0.25

                Коментар


                • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                  ama si e broker, ne e banka.

                  check also lynx, the german subsidiary of Interactive.

                  shall be available in Österreich
                  е как да не са банка бе ники, нали го видях имат си Girokonto и всичките му екстри, а тоя lynx аз позлвам директно IB то май като гледам няма по-големи и тънки от тях .....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                    Е, та 0.1% е нищо
                    Но ако се плаща само 4,95 € на сделка това също е много малко 4.95/10000 € = 0.0495%
                    Как ще е нищо? 500 даймлера 40 еврака. За това нещо в Щатско се плаща 2,5 кинта

                    Коментар


                    • Е, та 0.1% е нищо
                      Но ако се плаща само 4,95 € на сделка това също е много малко 4.95/10000 € = 0.0495%
                      То трябва да се разгледат и другите им комисионни, ако има месечна, за поддръжане на портфейла, за не знам си какво ...
                      Last edited by ПИЧ; 16.08.2015, 15:45.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                        5 evro, no increase a bit. 400 move 4 evro na 1%
                        За покупка на акции или на варанти говорим?
                        Съжалявам, наистина не разбирам. Мен ако питаш не бих се бутал изобщо на немски акции.
                        Случаят е следния. Приятел търгува през Саксо акции, не му дават обаче никаква възможност за защита. Само покупка акции и къси и дълги CFD. Платформата не дава възможност за опции /варанти/, което за мен е тъпо.
                        Комисионната за акции е 0,1%
                        Гледах и IB, тяхната е същата за покупка на акции. Наистина ме интересува има ли някъде възможност за търговия в Германия на акции с по-ниски комисионни от 0,1%

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Опитах се да зачета, ама то на германски Потърсих цък за английски - не намерих.
                          4,95 флат и за сделки с акции ли е?

                          400 DAI колко струват в една посока?
                          5 evro, no increase a bit. 400 move 4 evro na 1%

                          Коментар


                          • Опитах се да зачета, ама то на германски Потърсих цък за английски - не намерих.
                            4,95 флат и за сделки с акции ли е?

                            400 DAI колко струват в една посока?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                              4.95 flat, over 5k okolo 10€
                              ama si e broker, ne e banka.

                              check also lynx, the german subsidiary of Interactive.

                              shall be available in Österreich

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                                а ти си ги цъкаш направо от банката ти, то и тая е такава https://www.easybank.at/easy ама са едни цени ...... тея твойте не са ли скъпи бе аз като гледам цените, та провизиони та чудесии, на месец такси тея са се уляли направо
                                4.95 flat, over 5k okolo 10€

                                Коментар

                                Working...
                                X