IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Всяка държава съсед на Русия, която допусне на свая територия военни бази на агресивния военен блок нато, трябва да е напълно наясно, че ще има последствия! Русия е в правото си да се защитава! Никаква цена на нефта не е в състояние да накара руснаците да продадат дори и грам от независимостта си! Най-малко пък на военолюбците от Фашингтон!
    Last edited by Forex Master; 25.08.2015, 11:24.
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
      Догодина по това време нефа ще е отново над 100 долара. Империята на хаоса ще е рухнала. Техните гейропейски сателити също. Половината държави от ЕС ще са като Гърция.
      По скоро 20

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        за олиото няма начин. там има голяма гео политическа игра и целта е Русия да остане толкова на сухо, че да се разклати сериозно властта на Путин. Целта оправдава средствата...то затова и отпушиха Иран.

        Не го разбирам петрола, но чисто като схема си мисля, че ще държат цената ниска поне година, че и две, за да тушират императорските амбиции на лилипутин
        +1
        +1
        Но тук въпросът е, че това е ясно на всички.
        Включително и на въпросния амбициозен император.
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • Догодина по това време нефа ще е отново над 100 долара. Империята на хаоса ще е рухнала. Техните гейропейски сателити също. Половината държави от ЕС ще са като Гърция.
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            за олиото няма начин. там има голяма гео политическа игра и целта е Русия да остане толкова на сухо, че да се разклати сериозно властта на Путин. Целта оправдава средствата...то затова и отпушиха Иран.

            Не го разбирам петрола, но чисто като схема си мисля, че ще държат цената ниска поне година, че и две, за да тушират императорските амбиции на лилипутин
            Аз съм на същото мнение, но някой обясняваше, че щяло да върне скоро, много и рязко нагоре и дрила ми се струва добра идея, ако човек е на това мнение + даваха много сосен дивидент + машините и съоръженията са им значително по-нови отколкото на конкуренцията

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
              Без препоръки, ама ако някой вярва в теории на конспирацията като например олиото да скокне от 40 на 70 за 1 седмица това ми се струва добра идея :
              за олиото няма начин. там има голяма гео политическа игра и целта е Русия да остане толкова на сухо, че да се разклати сериозно властта на Путин. Целта оправдава средствата...то затова и отпушиха Иран.

              Не го разбирам петрола, но чисто като схема си мисля, че ще държат цената ниска поне година, че и две, за да тушират императорските амбиции на лилипутин
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Без препоръки, ама ако някой вярва в теории на конспирацията като например олиото да скокне от 40 на 70 за 1 седмица това ми се струва добра идея :

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  Audit of the Federal Reserve Reveals $16 Trillion in Secret Bailouts

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                    Това е бе обоснована позиция за един много кратък период в човешката история от 1971 г. до 2008 г. С други думи "дългосрочното държане" на акции е печелившо само ако печатарската преса за шарени хартишки се грижи да има инфлация наказваща хората, които спестяват. Целта им е да принудят хората да извадят спестяванията си и да ги набутат във фондовия пазар за да захранват пирамидата. През 2008 г. пирамидата рухна и се видя, че моделът е изчерпан. Само вие още не сте го разбрали, за което ще платите с парите си. Дано това са вашите лични пари, а не тези на клиентите ви!
                    Туй сме го коментирали ного пъти - само дето никой не можа да измисли с какво да заменим хартийките.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Един ден да не погледна борсата... и то станало мазало...

                      Нова криза ли започва?!

                      Предишния път започна по плавно... ако това е първа стълбичка надолу... не ми се мисли нататък какво ще става.

                      Световната икономика реално не се е възстановила от последната криза... а вече се вижда нова на хоризонта.

                      Аз лично от тук нататък бих бил много внимателен, така се започна и миналия път... резки спадове през няколко месеца и после лъжливи подскоци нагоре. Такива резки спадове отдавна не е имало.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                        Това не е много сигурно. Смятам че ще има и по добър момент но при всички положения с еврото към момента не е добре да се заиграва освен ако нямаш кристална топка.
                        Но такъв момент ще дойде...но не сега.
                        Приятел, помня когато влезе в този форум с гръм и трясък за милиони, къщи, яхти и т.н. даде съвет, че AAPL под 130 гущера е супер далавера. Помниш ли?
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Това не е много сигурно.

                          Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          +++
                          И наша милост от тая страна.

                          Тия дни се обръщат левчета в $.
                          Според мен сега е рядко удобен момент за това и купуване в $ на подценени добри компании и активи.
                          Това не е много сигурно. Смятам че ще има и по добър момент но при всички положения с еврото към момента не е добре да се заиграва освен ако нямаш кристална топка.
                          Но такъв момент ще дойде...но не сега.

                          Коментар


                          • до тук беше лесното ... сега вече водата се размъти и хищниците дебнат
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • http://www.sott.net/article/250592-A...ecret-Bailouts
                              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Ъхъ те сега ама съвсем не печатат
                                Печатат.... печатат без да спират. Защо смяташ, че Фед толкова се противи да му направят одит? Кога са ги одитирали за последно знаеш ли?
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X