IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
    az nemam obrazovanie. taxi driver sam v Chicago
    Не е нужно образование, за да бъдеш успешен трейдър, а и предполагам, че имаш.

    Малко повече смирение и това е.

    Пак успех!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      Виж сега - дори да си Бъффет или там който ти харесва, аз нямам време да ти следя постовете.

      Второ: ти може да си на дълго Евро, но не казваш на 18.06. спрямо коя валута или друг инструмент са ти тези дълги евра. Или викаш - на което излезе дългото евро, на него ще напиша на 24.08.

      Друг път внимавай какво пишеш в "бързината", че тук се проверяваме. Повечето имаме европейско образование и то не на тестова система.

      Успех!
      Danke. Imahme diskusia s ravnovesie za EUR/USD. feel free to check.

      az nemam obrazovanie. taxi driver sam v Chicago

      Коментар


      • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
        Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
        everyone is entitled to his opinion. so make your bets. market decides

        as per last week:

        i am long USD/JPY, USD/NZD, Itraxx Main, Short EM, Long Euro
        18.06
        Виж сега - дори да си Бъффет или там който ти харесва, аз нямам време да ти следя постовете.

        Второ: ти може да си на дълго Евро, но не казваш на 18.06. спрямо коя валута или друг инструмент са ти тези дълги евра. Или викаш - на което излезе дългото евро, на него ще напиша на 24.08.

        Друг път внимавай какво пишеш в "бързината", че тук се проверяваме. Повечето имаме европейско образование и то не на тестова система.

        Успех!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
          a be wie pari li iskate da pravite, ili da si pishem gluposti.

          bah mamu, twa samo tuk go vigdam
          Не че нещо, но тук наистина се пише по човешки: не по котешки.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Мисля,че не е много учтиво в сериозна аудитория,каквато има тази тема-да се изливаш на латиница(не,че повечето не разбираме какво пишеш) , просто малко ми изглежда,че говориш за себе си в трето лице.
            Нали знаеш какво значи това

            Без лоши чувства .
            Успех на всички желая.
            a be wie pari li iskate da pravite, ili da si pishem gluposti.

            bah mamu, twa samo tuk go vigdam

            Коментар


            • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
              no worries. you win. i post my bets almost daily, market talks. do the same.

              the discussion reminds me a talk with my prof. when i was student on the Siegel Paradox

              haha. thanks for that
              Мисля,че не е много учтиво в сериозна аудитория,каквато има тази тема-да се изливаш на латиница(не,че повечето не разбираме какво пишеш) , просто малко ми изглежда,че говориш за себе си в трето лице.
              Нали знаеш какво значи това

              Без лоши чувства .
              Успех на всички желая.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                everyone is entitled to his opinion. so make your bets. market decides

                as per last week:

                i am long USD/JPY, USD/NZD, Itraxx Main, Short EM, Long Euro
                18.06

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  Абе аз усетих, че се дъниш като пълен аматьор, но все пак - гледам, че си създал някакъв авторитет в темата и реших да бъда учтив.

                  Погледни какво си написал: ПРОДАВАМ USD/EUR, а печелившото за теб изречение би било: ПРОДАВАМ EUR/USD.

                  EUR/USD се покачи.
                  USD/EUR падна.
                  Проста алгебра, приятелю.
                  Почвам да си мисля, че играеш на някакво демо.

                  П.П. Онзи ден Наивник ме скъса от подигравки за една грешно написана от мен цифра, че и за разни алкохоли взе да говори, но при теб е губене на математическа логика.
                  no worries. you win. i post my bets almost daily, market talks. do the same.

                  the discussion reminds me a talk with my prof. when i was student on the Siegel Paradox

                  haha. thanks for that

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    Абе аз усетих, че се дъниш като пълен аматьор, но все пак - гледам, че си създал някакъв авторитет в темата и реших да бъда учтив.

                    Погледни какво си написал: ПРОДАВАМ USD/EUR, а печелившото за теб изречение би било: ПРОДАВАМ EUR/USD.

                    EUR/USD се покачи.
                    USD/EUR падна.
                    Проста алгебра, приятелю.
                    Почвам да си мисля, че играеш на някакво демо.

                    П.П. Онзи ден Наивник ме скъса от подигравки за една грешно написана от мен цифра, че и за разни алкохоли взе да говори, но при теб е губене на математическа логика.

                    Не.
                    Просто на стрийта, всички са свикнали да слагат долара напред , а юръп за тях е провинс .
                    В юръп, даже не са и чувАли за опшъни и други такива тарикатски шашърми .
                    ....и не, не че е арогантен, просто е много добър.....по душа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                      Далече сме от капитулацията. Сега ще дадат малко възможности и техничарите да изкарат някой долар с фиботата.....

                      Докато нямаме някакава вербална намеса и то от Йелън, посоката е надолу. Но вече става по-трудна играта, наистина.
                      Миналата седмица който е влязъл - влязъл..... късите за сега ги кеширахме и чакаме втори рунд!
                      VIX поне да направи малко корекция и тогава. (бичия капан е заложен вече)
                      Иначе при йената много добре днес. Аз както винаги рано затворих и не бях достатъчно агресивен с позицията ама пак бива като за начало на седмицата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                        1,136 and sold at 1,161. bring me coffee at my desk,

                        CVS sold. 5 cent na optionkata
                        Абе аз усетих, че се дъниш като пълен аматьор, но все пак - гледам, че си създал някакъв авторитет в темата и реших да бъда учтив.

                        Погледни какво си написал: ПРОДАВАМ USD/EUR, а печелившото за теб изречение би било: ПРОДАВАМ EUR/USD.

                        EUR/USD се покачи.
                        USD/EUR падна.
                        Проста алгебра, приятелю.
                        Почвам да си мисля, че играеш на някакво демо.

                        П.П. Онзи ден Наивник ме скъса от подигравки за една грешно написана от мен цифра, че и за разни алкохоли взе да говори, но при теб е губене на математическа логика.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                          Далече сме от капитулацията. Сега ще дадат малко възможности и техничарите да изкарат някой долар с фиботата.....

                          Докато нямаме някакава вербална намеса и то от Йелън, посоката е надолу. Но вече става по-трудна играта, наистина.
                          Мани тази работа - моите позиции бяха с по 15% надолу първите минути сега са с по 2, 3% на минус и като нищо може и да затворят нагоре

                          Коментар


                          • Ще го извадят ли на плюс? Хепи съм, че съм извън маркета. С малко изключение

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                              И какво толкова да ти чета мненията, аз гледам графиката. Ако тогава си купил USD/EUR, значи сега си на много сериозна загуба, щом ще го продаваш.
                              1,136 and sold at 1,161. bring me coffee at my desk,

                              CVS sold. 5 cent na optionkata

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Аре изпържиха народа сега могат да растят.

                                Ако някой не е виждал капитулация това е
                                Далече сме от капитулацията. Сега ще дадат малко възможности и техничарите да изкарат някой долар с фиботата.....

                                Докато нямаме някакава вербална намеса и то от Йелън, посоката е надолу. Но вече става по-трудна играта, наистина.

                                Коментар

                                Working...
                                X