IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • я викам да не се потдаваме на изкушения и да пропуснем дните с цирка около лихвите пазар ше има и след това
    Вся Власть Советам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
      По моите индикатори от преди две седмици. Ще има вдигане на лихвите:

      1. При СП между 195-203 - колкото по нагоре по вероятно
      2. При евро долар около 1.125

      Това обаче си е моя си прогноза на която не съм сложил пари...така че да не се съобразявате с нея...толкова.)
      fed-funds futures market is pricing in a 25% chance of rate increase on Thursday.
      Т.е. по-вероятно е да не ги вдигнат.
      Днешното покачване обаче ме навежда на мисълта, че ако отложат за октомври, реакцията на пазара тогава ще е много по-спокойна.
      И ми идва въпросът - възможно ли е Фед да съобрази решението с очакванията на fed-funds futures, ако другите му критерии не го притискат много да действа?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

        Просто ме изнервиха пишещите в този форум - в други теми, не в тази - реших че не ми харесва компанията тук и да понамаля писането.
        Равен, уверявам те, че доста хора следят постовете ти - без значение дали им харесват или не. Би било жалко за форума, а и за нас като участници в него да губим коментарите и мненията ти!
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Аз ще отиграя така четвъртъка:
          Тъй като имам достатъчно акции и кеш ще чакам решението и ако пазара тръгне надолу ще купувам ябълки и разни други първокласни такива.При тръгване надолу на акциите ,доларът ще поскъпне затова ще си купя и една валутна пут опция извън пазара за 500к .Ако не бутнат лихвите ще загубя опцията ,но активите ми в акции ще избият опцията.Друга стратегия е купуване на пут опция и делта хеджериране на същата.И двете ми стратеги са за силна волативност и определяне на посока след ФЕД.
          Ако пазара не мръдне ще позагубя малко парички

          Съветвам никой да не прави като мен,парите са си мои!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iv_max
            Пазара си е ебал майката....отвсякъде.


            Целта е може би...всеки да загуби представа какво се случва.
            първоначално рисуваше мечи вимпел на дневна говоря за европейските и американски борси но сега може да се окаже V shape формация пак на дневна
            Вся Власть Советам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Просто ме изнервиха пишещите в този форум - в други теми, не в тази - реших че не ми харесва компанията тук и да понамаля писането.
              Ако пак ще почваш да ми хвалиш чудесните "бежанци" - добре си сторил че си спрял писането там..

              Ама от тука не изчезвай - тук ти е силата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Aaa, нищо им няма, пазари, краткосрочно винаги са си ненормални..

                Абе где изчезна Равния...изпари се яко дим нещо напоследък...
                пазарите са си съвсем нормални Това което е ненормално е това как хората ги възприемат, като нещо спуснато отгоре, в случая ФЕД, без връзка с реалността - което винаги и било грешна позиция.

                Ще се получи малко волатилност - а вече си мисля ме може и това да не се получи - и след това пак нагоре по фундамента. Няма шанс за рецесия, пазара е далеч от балониризиране, значи тренда нагоре е в сила. Може би за години напред.

                Просто ме изнервиха пишещите в този форум - в други теми, не в тази - реших че не ми харесва компанията тук и да понамаля писането.

                П. с. Аз почти винаги имам някакви къси - и сега имам. Но съм нетно силно дълъг.

                Коментар


                • По моите индикатори

                  Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Америка днес: добре - да не би да е изтекла някаква потайна информация от ФЕД? Може някой от старите пъпеши да се е разпял някъде нещо - или що ли?


                  Впрочем: забелязвам напоследък седмична цикличност един вид - вторник, сряда - пазарите: нагоре, петък, често и понеделник: надолу, четвъртъкът обръща трендът.
                  По моите индикатори от преди две седмици. Ще има вдигане на лихвите:

                  1. При СП между 195-203 - колкото по нагоре по вероятно
                  2. При евро долар около 1.125

                  Това обаче си е моя си прогноза на която не съм сложил пари...така че да не се съобразявате с нея...толкова.)

                  Коментар


                  • Дали е продал късите?

                    Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Aaa, нищо им няма, пазари, краткосрочно винаги са си ненормални..

                    Абе где изчезна Равния...изпари се яко дим нещо напоследък...
                    Дали е продал късите? - Равния...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Iv_max
                      Пазара си е ебал майката....отвсякъде.


                      Целта е може би...всеки да загуби представа какво се случва.
                      Aaa, нищо им няма, пазари, краткосрочно винаги са си ненормални..

                      Абе где изчезна Равния...изпари се яко дим нещо напоследък...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max
                        Пазара си е ебал майката....отвсякъде.


                        Целта е може би...всеки да загуби представа какво се случва.
                        Да не си компютър тия дни. Съвсем им объркаха процесорите и скоро някой ще изгърми. Но да е по-големичък фонд. Поне 50-на милиарда.

                        Коментар


                        • Америка днес: добре - да не би да е изтекла някаква потайна информация от ФЕД? Може някой от старите пъпеши да се е разпял някъде нещо - или що ли?


                          Впрочем: забелязвам напоследък седмична цикличност един вид - вторник, сряда - пазарите: нагоре, петък, често и понеделник: надолу, четвъртъкът обръща трендът.
                          Last edited by Императорът; 15.09.2015, 22:48.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Yet economists generally say the effects of a series of small rate hikes will be negligible.

                            David Jones, an economist and Fed historian, thinks a 1 percentage point increase in the Fed's rate would cause the yield on the 10-year Treasury note to rise only to about 3 percent by the end of 2016, from 2.2 percent now. That would mean only slightly higher mortgage rates — not enough to derail the housing recovery.

                            The dollar, which has risen sharply in the past year, could also increase further, which could slow exports. American producers have already suffered a slowdown in exports from the dollar's strength and weakness in overseas markets.

                            Still, many economists predict little initial reaction to the Fed's first rate hike in nine years. A modest rate has likely already been discounted by investors, they say.

                            "So long as the Fed doesn't send a signal that it is going to start moving rates up more aggressively, I don't expect any big changes in stocks, bonds or currency levels," Zandi said.
                            http://www.bloomberg.com/news/articl...e-conversation

                            A chorus is rising among bond traders aimed at the Federal Reserve: Please, for the love of God, raise interest rates already so we have something else to talk about.
                            It’s clear the angst of not knowing when the Fed will act is boring into the psyches of money managers in every corner of the market.


                            .
                            Last edited by pipbel; 15.09.2015, 20:35.

                            Коментар


                            • И долара днес мърда близо 0,5% нагоре, може пък да има лифт

                              SDRL избиха кефала

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Т.е. искат една риба, а не да се учат как да ловят риба.
                                Рибата е хубаво нещо ,ама фного скапа!!!А кефальята е по-ефтина!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X