IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
    Ти пък. Най-доброто тепърва предстои. 99% от богатството на Бъфет е натрупано след 50-тата му годишнина
    Мани го тоя мерзавец. Малко преди да започне спада ги говореше какви ли не за розово бъдеще и че акциите били подценени.
    Сега ще се позове на Алцхаймера - "ама аз нещо нищо не помня за таквиз ми ти работи....."

    Айкан го уважавам в това отношение - би алармата преди още Епъл да се свлече с 10%.
    Last edited by anon6706; 29.09.2015, 22:52.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      Аз и сега не бих знаел за подобна тема. Но това няма значение. Явно си от зората на форума. Що тогава се дразниш толкова?! Трябва да си свикнал. Що билкари и разните му там минаха през мен, но оцелях. Е, малко понамалих писането в определени теми, но по-скоро спечелих, отколкото обратното. На мен ми мина форумофилията някъде преди 2-3 години. По цели седмици не поглеждам форума, който е единственият в който пиша. (това да го отбележат модераторите )
      The guys who used to write on the fancy stuff are gone. Still have contact with few of them but at the time we were at start of our careers and was fun. I write in other forums. Here come just to promote ideas cos I learnd a lot and I want to give smith back. No bad feeling, no time for Cyrillic . Peace! By the way; the book is summary on successful and bad short trades by hedge fund managers. What went wrrond and bad . So first read the summary then critics .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
        Niki5. N/a have asked to be deleted and then have registered again.We used to discuss with bobi75, kuroperator, nikola, dashriprock. My old topic was on sofix zertifikat kadeto nikoi ne znaeshe na vreme to itn. First topic was on portfolio management. Do not remember which section
        Аз и сега не бих знаел за подобна тема. Но това няма значение. Явно си от зората на форума. Що тогава се дразниш толкова?! Трябва да си свикнал. Що билкари и разните му там минаха през мен, но оцелях. Е, малко понамалих писането в определени теми, но по-скоро спечелих, отколкото обратното. На мен ми мина форумофилията някъде преди 2-3 години. По цели седмици не поглеждам форума, който е единственият в който пиша. (това да го отбележат модераторите )

        Коментар


        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
          Като се замисля, може и да си прав. Верно остарявам.....
          Ти пък. Най-доброто тепърва предстои. 99% от богатството на Бъфет е натрупано след 50-тата му годишнина
          Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
            Нещо не разбрах. Ники5 е регистриран от 2010-а. Кажи ми ника си от 2005-та.

            П.П. Добронамерено питам. Стана ми любопитно кое старо куче си.
            Niki5. N/a have asked to be deleted and then have registered again.We used to discuss with bobi75, kuroperator, nikola, dashriprock. My old topic was on sofix zertifikat kadeto nikoi ne znaeshe na vreme to itn. First topic was on portfolio management. Do not remember which section

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
              Niki5, first topic was on markowitz bla bla
              Нещо не разбрах. Ники5 е регистриран от 2010-а. Кажи ми ника си от 2005-та.

              П.П. Добронамерено питам. Стана ми любопитно кое старо куче си.
              Last edited by anon6706; 29.09.2015, 22:24.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                Явно и ние се радваме на твоето внимание, щом така бързо реагираш.

                Кой ти е бил тогавашният ник? Ако не струва пари тази информация, разбира се.
                Niki5, first topic was on markowitz bla bla

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                  I would not reply to stupid impotent comments. It is enough that I get your attention by the I am writing here since 2005, long before you got registered
                  Явно и ние се радваме на твоето внимание, щом така бързо реагираш.

                  Кой ти е бил тогавашният ник? Ако не струва пари тази информация, разбира се.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Не знам докъде могат да паднат, но си спомням когато някакъв сенатор се изказа против GILD и събори цената с близо 30%... Струва ми се , че пазара ще приеме още по-сериозно изказването на един кандидат президент .... колко е това в % може ли някой да каже
                    Точно това имам предвид. Изглежда платежоспособните вече са се излекували. Останали са негрите а на тях трябва да им платят правителствата. Затова пазара реагира така остро на някакви изказвания. Въпросът до голяма степен се превръща в политически. И да са корумпирани и да не са корумпирани тези от които зависи все ще става дума за големи пазарлъци.Техните осигуровки нали са на степени. Покриват някои неща а други не. Няма логика някой да си е плащал здравни вноски с включено лечение на хепатит Ц при положение че доскоро беше нелечимо. Тези неща не ги пише в никакви книги. Човек трябва да си ги рови сам и да си разсъждава.
                    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                    Коментар


                    • I would not reply to stupid impotent comments. It is enough that I get your attention by the I am writing here since 2005, long before you got registered

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                        Баш пък за пазарите, от книгите никой не е станал велик търговец. От четене на такива книги ставаш като японски цигулар - свирят много точно, но никога няма да бъдат Паганини. За трейда трябва да ти е заложено в теб и да имаш практика, е, и пари за губене, разбира се.
                        Хи-хи!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                          В темата коментират хора, като анон, джей, равновесие,наивник които вероятно се занимават с пазари от преди той да се роди.
                          Като се замисля, може и да си прав. Верно остарявам.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Петър Николов Разгледай мнение
                            Алонсо, защо така бе човек? Той, акъла не се носи в кофи, той най често се черпи от книгите. това, че можеш да четеш все още нищо не значи, Колко четеш, какво четеш, как го възприемаш и т.н. Но без четене 100% си оставаш.....
                            Баш пък за пазарите, от книгите никой не е станал велик търговец. От четене на такива книги ставаш като японски цигулар - свирят много точно, но никога няма да бъдат Паганини. За трейда трябва да ти е заложено в теб и да имаш практика, е, и пари за губене, разбира се.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Петър Николов Разгледай мнение
                              Алонсо, защо така бе човек? Той, акъла не се носи в кофи, той най често се черпи от книгите. това, че можеш да четеш все още нищо не значи, Колко четеш, какво четеш, как го възприемаш и т.н. Но без четене 100% си оставаш.....
                              Не казвам, че не трябва да се четат книги, но все пак се предполага че всички коментиращи пазара сме чели достатъчно книги и анализи. В темата коментират хора, като анон, джей, равновесие,наивник които вероятно се занимават с пазари от преди той да се роди. Като иска да предлага услугите си, да си плати там един банер в инвестора. Нали правел стотици проценти. Теб не те ли дразнят тези недомлъвки, написани на маймуница и накрая да прочетем еди коя книга да се научим. Държи се с нас сякаш сме някакви олигофрени тука събрани и за пръв път чуваме за пазари. Веднъж, дваж, ама то това се повтаря всеки божи ден. Иначе приемам забележката. Няма да се повтори да му се обяснявам повече
                              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                                За 15 години имат само 3 тримесечия без дивидент - по време на големия пляс. Същото е и при HQL.
                                Това никак не ми изглежда ненадеждно.
                                Никога не е късно за още по-големия "Пляс".

                                Дивидентите са нещо хубаво.... докато не започнат да намаляват.

                                Коментар

                                Working...
                                X