IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И все пак не съм се объркал чак много в петък, просто избързах. Сега, ако могат да им дръпнат един сшортскуийз

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
      Сложно го правим, защото въпросът дали ще има крах на пазара е сложен

      В сегашната ситуация не съм сигурен, че суровините са същия индикатор както едно време. Падането на цените на суровините показва забавяне на възникващите пазари, но това не означава непременно спад в икономиката САЩ.

      Junk bonds не съм сигурен също, че ясно индикират рецесия. Junk bonds могат за направят заг, когато всички правят зиг.
      wrong

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
        много сложно го правите. мислете по барzо и ефективно, и правете в пове4ето слу4аи обратното на това кето вси4ки о4акват

        аz гледам парво паzарите на суровини. след тва кредит паzарите и накра права иzвод zа акциите

        ако следвате таzи логика, сте бадете много напред. раzбира се иzисква и малко обраzование (не на балгарски еzик)
        Сложно го правим, защото въпросът дали ще има крах на пазара е сложен

        В сегашната ситуация не съм сигурен, че суровините са същия индикатор както едно време. Падането на цените на суровините показва забавяне на възникващите пазари, но това не означава непременно спад в икономиката САЩ.

        Junk bonds не съм сигурен също, че ясно индикират рецесия. Junk bonds могат за направят заг, когато всички правят зиг.
        Last edited by Misho ILIEV; 09.12.2015, 14:21.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
          Ники, разбирам какво имаш предвид с тези индикатори, ама не мога да ти разбера мисълта като цяло
          Имаш предвид, че движението не е свършило ли? Ако е така, ок съгласен съм, ама тогава що не би държал къси позиции?

          Аз както се вижда избързах малко спрямо спада от петък, ама кво да направим. Не съм врачка, а пък кеша си е кеш. Шортскуиз е още по-гадно. Имам къси и дълги позиции около петрола, но в момента дългите са доста повече. Ако от тук слезе още повече, просто ще закрия последните къси и ще се услушвам. Ако не при последващ отскок пак ще си гледам да си допълня късички. Голям отскок на хоризонта не се вижда от никъде за сега. Ще трябват сигурно няколко години, докато пресушим някои друг кладенец.
          Не знам дали това Vomma го каза в контекста на дискусията дали ще има крах на пазара и Minsky moment.

          Но заключението му е по-скоро, че само някои тип акции ще бъдат "наранени".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
            жалко ако фалират....хубава компания за спекулка бяха.....
            "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

            Коментар


            • Seadrill -12% premarket hmmm

              http://www.bloomberg.com/news/articl...-to-10-billion
              Last edited by Vomma; 08.12.2015, 15:48.

              Коментар


              • Давидов и Иорданов да обеснат

                CDX skew - the spread between CDX and constituent single-name CDS: Selling index protection is the most capital efficient way to go long corporate investment grade credit - which seems to be what many accounts have done.

                Investment grade bond spreads have widened far more than the CDS spreads. The CDS-cash basis has therefore blown out. Investors clearly prefer shorting CDX to purchasing cash bonds.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Е какво хммм, кажи си де, нъл си по комодитис...

                  Що да не подам едно малко пръстче към газ камата, вероятно зян, ама цели 9 все още ще имам....
                  prefer sugar via Sudzucker AG

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Софка след годинка......
                    Не бе, да не ни правят някакъв бенчмарк без да знаем???

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Софка след годинка......

                      Коментар


                      • Кой туй?

                        http://finance.yahoo.com/echarts?s=%...tacking":true}

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Казва ли ти някой, пък смейш ли и да питаш...
                          При всички случай почти двойно по евтино от любимата ти "подценена" тимска газ-чица...
                          Как по-евтино: около 42 еврокинта е.

                          Колебая се за Total и по друга причина - така и така инвестирам в него през Allianz Best Styles Euroland.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Total?
                            Казва ли ти някой, пък смейш ли и да питаш...
                            При всички случай почти двойно по евтино от любимата ти "подценена" тимска газ-чица...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                              Hmmm
                              Е какво хммм, кажи си де, нъл си по комодитис...

                              Що да не подам едно малко пръстче към газ камата, вероятно зян, ама цели 9 все още ще имам....

                              Коментар


                              • Total?
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X