IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пипбел, газта е на много ниска цена, но такава прогноза за времето в щатите не съм виждал, до сега студ не е имало тази зима и в Ню Йорк за Коледа дават 20 градуса!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
      Tуй са фондовете дето системно андъпърформват спайчо, нале...
      Ако не си от първите в тълпата - рядко свършва добре май.
      Те пък и евроиндексите едно бият небесата...

      Заявка на 7.15 UNG изпълнена. На 1.83 отговаря.
      Бат Гойко - сефте и на твоя газ да направя, при рси под 14 не се сдържах.
      Ко ще и на 1.5 да ходи - голям праз...ще пълним цистерни.

      Коментар


      • Разликата между февруарските фючърси на Брент и Американски петрол падна на 40 цента, обикновено беше около 8-10 долара

        Коментар


        • Какво правят всички сега

          Attached Files
          Last edited by Misho ILIEV; 15.12.2015, 17:29.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
            CNBC, препо4итам новините по канал 1
            Ха-ха! Аз изобщо не се водя по техния акъл, но ги следя всеки ден. Финансовите пазари и финансовата (не)стабилност са ми нещо като хоби, даже страст.

            Иначе съм муден и дългосрочен лонг-оунли инвеститор в акции.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
              Трейдърски спекулации, пресни, пресни от Ню Йорк -



              http://www.cnbc.com/2015/12/15/stock...ally-saut.html
              CNBC, препо4итам новините по канал 1

              Коментар


              • Stocks ready for 'rip your face off' rally: Saut

                Трейдърски спекулации, пресни, пресни от Ню Йорк -

                "You've got massively oversold conditions in the equity markets," he told CNBC's "Squawk Box," saying stocks could reach new highs by year-end. "The setup is pretty good for a rally to the upside that's going to surprise a lot of people."
                http://www.cnbc.com/2015/12/15/stock...ally-saut.html

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Бразилците мисля тепърва още даунгрейди ще има....2-та половина на идната година по добър тайминг ми се чини за тях.
                  Не че и аз нямам диви етф, ма почти изцяло ми е хеджиран с къси.
                  Long SDAX, Short Russel и си легаите

                  Коментар


                  • Как Федът ще вдигне лихвите

                    За тези, които се интересуват от механиката на вдигането. Между другото много интересна ситуация, защото традиционните open market operations в случая няма как да сработят.

                    Федът явно ще е принуден да прави reverse repo на T-bills, което май наистина ще сплеска още повече кривата на доходоностостта.


                    How the US Federal Reserve intends to raise rates

                    http://www.ft.com/intl/cms/s/2/30f6a...#axzz3uI1m3BHm


                    So the Fed has other new tools to help it manage the process of lifting rates. Acting as a floor for now at 0.05 per cent, the overnight reverse repo programme, or Overnight RRP , is primarily aimed at money market funds, and is expected to do much of the heavy lifting.

                    In a typical RRP the Fed’s market desk sells a Treasury bond from its portfolio to a money-market fund and agrees to buy it back the next day at a certain price, a process known as “repo”, short for repurchase. In practice, the central bank’s balance sheet does not shrink, but this sets a benchmark for cash interest rates paid by the Fed itself. These RRP operations will happen every business day between 12.45pm and 1.15pm in New York.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      За едни 20-30% съм каквото ми хрумне

                      За останалото държа дълго - но аз не приказвам за останалото - там просто нищо не се случва - рядко продавам, рядко купувам. Горе долу едни и същи компании ми харесват. Единственото ново там са тези бразилските които ги пълня в момента.
                      Бразилците мисля тепърва още даунгрейди ще има....2-та половина на идната година по добър тайминг ми се чини за тях.
                      Не че и аз нямам диви етф, ма почти изцяло ми е хеджиран с къси.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        За едни 20-30% съм каквото ми хрумне

                        За останалото държа дълго - но аз не приказвам за останалото - там просто нищо не се случва - рядко продавам, рядко купувам. Горе долу едни и същи компании ми харесват. Единственото ново там са тези бразилските които ги пълня в момента.
                        За тези 20-30% звучиш като истински дей трейдър, обаче.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          А на мен ми изглежда че може и да се получи растеж следващите дни. Определено пазара не е толкова негативно настроен колкото предполагах - като гледам движенията от вчера и днес.
                          Ако пазарът негативистически настроен бе - след всичкият бой от лятото и ранната есен, щеше да се сорине поне с 58%.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                            Nali ne si day trader haha
                            За едни 20-30% съм каквото ми хрумне

                            За останалото държа дълго - но аз не приказвам за останалото - там просто нищо не се случва - рядко продавам, рядко купувам. Горе долу едни и същи компании ми харесват. Единственото ново там са тези бразилските които ги пълня в момента.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Аз мога да си сменя мнението по три пъти на ден Сега пазарите са нагоре - и мисля че има достатъчно опитмизъм да ги бута още известно време. Самият факт че вчера нямаше сеч в САЩ и всъщност затвори нагоре е отличен показател че към момента срив няма да има - поне днес А това пък прави напълно възможно след решението на ФЕД СП и Насдак да си стигнат предишните върхове - тогава пак ще вляза къс.
                              Nali ne si day trader haha

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                                не zнам как се ка4ват картинки да ти пусна кво става с опциите вархс HY
                                Аз ги гледах вече - предвиждат голяма волатилност в близките месец два и намаляваща волатилност в последствие. Но това ми показва че все още няма истинска паника. Като вземе да скача волатилността и при по-дългосночните, тогава ще се появи истинска паника.

                                Коментар

                                Working...
                                X