IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    На мен ми харесват компании с елементарен бизнес, който да си расте органично. Тези съм ги разглеждал преди две три години и не ме кефят. Не разбирам как устойчиво могат да изкарват пари, лрекалено много човешки фактор, прекалено голяма експозиция към черни лебеди.

    За HY ще го изиграя с опции върху ЕТФи , но ще почакам да мине над 1000 пункта спреда и там да се успокои за известно време преди да почна да гледам за вход. Вече си мисля че тези 600 -700 пункта не са достатъчни да върнат трайно оптимизма.
    не zнам как се ка4ват картинки да ти пусна кво става с опциите вархс HY

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
      тои и Императора мисли така zа себе си, но това оzна4ава ли 4и не е?
      То май всички сме така

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
        купи си KKR, Apollo или Blackstone, ако мислис 4е кредит сте се нормалиzира. те се преките ударени при HY
        На мен ми харесват компании с елементарен бизнес, който да си расте органично. Тези съм ги разглеждал преди две три години и не ме кефят. Не разбирам как устойчиво могат да изкарват пари, лрекалено много човешки фактор, прекалено голяма експозиция към черни лебеди.

        За HY ще го изиграя с опции върху ЕТФи , но ще почакам да мине над 1000 пункта спреда и там да се успокои за известно време преди да почна да гледам за вход. Вече си мисля че тези 600 -700 пункта не са достатъчни да върнат трайно оптимизма.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
          много ми харесва как се успокоивате

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
            много ми харесва как се успокоивате
            Толкова съм спокоен, че ако върне с 150-200 ДАКС пак ще съм къс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
              Хммм. Хедж фондовете са спекуланти. БлакРок обаче не мисля, че са тъпи.
              тои и Императора мисли така zа себе си, но това оzна4ава ли 4и не е?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Моята сигурно си идва към 1,5 но аз обикновено я държа към 2
                купи си KKR, Apollo или Blackstone, ако мислис 4е кредит сте се нормалиzира. те се преките ударени при HY

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                  сега бих ти продал CDS варху HY in Europe и бих купил CDS варху HY US

                  ина4е предимно hedge funds, BlackRock . банките деистват като дилар
                  Хммм. Хедж фондовете са спекуланти. БлакРок обаче не мисля, че са тъпи.

                  Коментар


                  • много ми харесва как се успокоивате

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                      Ясно е, че е по-внимателно, на мен бетата ми в момента е под 0,4 и то почти само в Европа, като имам и някакви интрадей позиции, с които в момента е почти двойна, но там съм само за малко.
                      Моята сигурно си идва към 1,5 но аз обикновено я държа към 2

                      Коментар


                      • Ясно е, че е по-внимателно, на мен бетата ми в момента е под 0,4 и то почти само в Европа, като имам и някакви интрадей позиции, с които в момента е почти двойна, но там съм само за малко.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          А на мен ми изглежда че може и да се получи растеж следващите дни. Определено пазара не е толкова негативно настроен колкото предполагах - като гледам движенията от вчера и днес.
                          Според мен сценария е за нагоре - до пролетта ..
                          Никой ли не вижда приликата между ЕЦБ и ФЕД ?
                          Основните оръжия които ползват са вербалните
                          Според мен няма да вдигнат лихвите , но дори и да го сторят пазарите ще бъдат разочаровани по подходящ начин. Нещо от сорта - "скоро да не се очаква ново вдигане" или пък "това не е окончателно и единствено решение".
                          Следствието ще бъде дългоочакван пред Коледен ръст ....нали големите риби трябва да излязат от позиции навреме
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                            Аз от снощи вече съм дълъг, но да видим докога. А сутринта влезнах доста брутално/поне за моите мащаби/ в Телефоника.
                            Аз просто си закрих късите и употребих част от кеша, който държах на страна. Но още държа доста повече кеш от нормалното за мен.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              А на мен ми изглежда че може и да се получи растеж следващите дни. Определено пазара не е толкова негативно настроен колкото предполагах - като гледам движенията от вчера и днес.
                              Аз от снощи вече съм дълъг, но да видим докога. А сутринта влезнах доста брутално/поне за моите мащаби/ в Телефоника.

                              Коментар


                              • А на мен ми изглежда че може и да се получи растеж следващите дни. Определено пазара не е толкова негативно настроен колкото предполагах - като гледам движенията от вчера и днес.

                                Коментар

                                Working...
                                X