IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • биотехнологичния сектор се спука..
    къси.. http://www.bloomberg.com/quote/BIS:US
    Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      На IBB то направо му избиха зъбките.
      Ма тренда на Целгеня кефи ме...

      Вчера ми избиха стопа и на LCI, ма преди малко си ги върнах с 5$ по ниско..
      Сега остана и на 21.5 да ми го избият и вече ще се ядосам...
      Мани бегай! Купих си малко Майлан на пре-маркета, отвориха и се продъни. Сега върна малко. Баси каръка.
      Туй LCI що толкова евтино го дават? Кво включва тази ниска цена?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
        Аз се закачам. Не е толкова важно дали някой споделя моето виждане по въпроса.

        Според мен, едно изкуствено покачване на петрола ( не от търсене, а от съкращаване на добива) ще доведе да повишаване на инфлацията в САЩ, което пък ще доведе до покачване на лихвите.

        простичко казано.
        И ефекта ще е толкова крив, че ще забравят за второ покачване тази година, а инфлацията ще е изчезнала толкова бързо, колкото се е появила, независимо от нивата на петрола.

        Коментар


        • Какво ли не е готов да направи човек за една шестица

          Коментар


          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
            Аз се закачам. Не е толкова важно дали някой споделя моето виждане по въпроса.

            Според мен, едно изкуствено покачване на петрола ( не от търсене, а от съкращаване на добива) ще доведе да повишаване на инфлацията в САЩ, което пък ще доведе до покачване на лихвите.

            простичко казано.
            Аз се опитвам да разбера влиянието на днешните заплахи от към Европа, че ще прекратят ползите от операции в данъчни убежища.
            Не съм сигурен разбира се, но много чист ефект върху фармацевтичния сектор днес

            Коментар


            • На IBB то направо му избиха зъбките.
              Ма тренда на Целгеня кефи ме...

              Вчера ми избиха стопа и на LCI, ма преди малко си ги върнах с 5$ по ниско..
              Сега остана и на 21.5 да ми го избият и вече ще се ядосам...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                Е, аз изобщо не мисля, че петрола е причината за спада по борсите, така че другите да отговарят.
                Аз се закачам. Не е толкова важно дали някой споделя моето виждане по въпроса.

                Според мен, едно изкуствено покачване на петрола ( не от търсене, а от съкращаване на добива) ще доведе да повишаване на инфлацията в САЩ, което пък ще доведе до покачване на лихвите.

                простичко казано.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  Това няма да има значение. Важното е, че покачването на нефта не се прехвърли върху борсата поне за 1 час.
                  Е, аз изобщо не мисля, че петрола е причината за спада по борсите, така че другите да отговарят.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                    А дали се счупи, да не замине и петрола набързо сега?
                    Това няма да има значение. Важното е, че покачването на нефта не се прехвърли върху борсата поне за 1 час.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                      Някой може ли да ми каже защо сега се счупи корелацията между борсите и нефта?
                      Та да му пиша една шестица.
                      А дали се счупи, да не замине и петрола набързо сега?

                      Коментар


                      • Някой може ли да ми каже защо сега се счупи корелацията между борсите и нефта?
                        Та да му пиша една шестица.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                          Аз съм фен и въобще не гледам какво предлага конкуренцията. Епъл и нещо друго!
                          Мдааа, аз бях едно време като теб на тема компютри. От Apple II та чак до G4 не признавах друга марка и операционна система, а това са доста годинки. После минах на Windows и Dell и открих цяла нова Вселена като хардуер и софтуер. Бъдещето на Apple в смартфоните ще е същото като това при компютрите. Иновативни, но само дотам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                            Начи buy ойл къмпанис?
                            Пусто TGA вече избухна ...
                            По-скоро не. Или само нефт трябва да се купува или валути свързани с нефта, но много внимателно срещу кои други валути.

                            Щетите на нефтените компании от цените напоследък вече са факт. Просто трябва и да ги отчетат.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                              От преди малко и във връзка със сложните матрици

                              RUSSIAN ENERGY MINISTER NOVAK SAYS SAUDI ARABIA PROPOSED TO CUT OIL PRODUCTION BY EACH COUNTRY BY UP TO 5 PCT

                              А това стана ясно още от онзи ден.
                              Беше въпрос на дни да излезе и като новина.
                              Начи buy ойл къмпанис?
                              Пусто TGA вече избухна ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Който чел - чел, който разчел - разчел, който се възползвал - възползвал. За умрелите не бият два пъти камбаните. Няколко часа преди ралито на нефта постнах нещо. Имаше сигнал в поста ми. Ставаше дума за Саудитска Арабия. Правилно разчетен или не, след този сигнал - нефтът скочи с над 10%.

                                По-лесно се решават линейни уравнения, а не матрици.
                                От преди малко и във връзка със сложните матрици

                                RUSSIAN ENERGY MINISTER NOVAK SAYS SAUDI ARABIA PROPOSED TO CUT OIL PRODUCTION BY EACH COUNTRY BY UP TO 5 PCT

                                А това стана ясно още от онзи ден.
                                Беше въпрос на дни да излезе и като новина.

                                Коментар

                                Working...
                                X