IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мале - Теслата голямо тесла - точно 50% спих след върхът си.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Eй тоя ексон баси безобразния балоняк.
      Само нашата тимска газ успява да го сложи в джоба..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
        Ако САЩ не влязат в рецесия втората половина на годината ще дръпнат и СиП няма да пада, по-скоро ще се качва. Колкото и да е произволно това, аз казвам 2200 за декемрви 2016.

        Още една причина да ми триеш сол защото със сигурност ще е или повече или по-малко
        Може, всичко може, ама...
        За Q415 де го рапортуват сега се заформят някъде 120епс.
        Q1 - 2 ги дават чат пат водоравни, за 2 половина на 2016 бухат оптимизЪма и предричат 126.3 епс към края на годината.
        Получава ти се при 2200 едно силно оптимистично фор.ре от 17.5
        Средното за фор ре последните 5/10г е 14.2-14.3, което отговаря дори и при такова ускоряване на около 1800.
        Всяко прекрачване над 2К за мене си е ок за хубаво удължаване на късите.
        А корекция до 1700 ( -20%) съвсем спокойно си остава в играта междувременно.
        Пък ако ни налазят стръвниците.....те тогава мам си джейс, бездната е голяма

        Коментар


        • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
          аз по скоро бих скъсявал макдоналдс наред с насдак биотек директно от тези нива таргет 20%

          Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Добре: значи още преди да си легна, ще си заклещя едно бръснарско ножче отзад, пък който му стиска - да се пробва.

            Не забравяйте обаче, че азиатските пазари последните дни бяха стабилни - нали си падате по техничарски работи - вижте петгодишните графики - те вече няма накъде да падат, освен при суперпаника.
            Моли се доларът да се спихне с 10 цента тогава ще ти излезе сметката.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              И ще ви еВат.
              Ама не много. Китайците почиват, ама Корейците са на линия
              Добре: значи още преди да си легна, ще си заклещя едно бръснарско ножче отзад, пък който му стиска - да се пробва.

              Не забравяйте обаче, че азиатските пазари последните дни бяха стабилни - нали си падате по техничарски работи - вижте петгодишните графики - те вече няма накъде да падат, освен при суперпаника.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Хора - уикендът свърши - как мислите: утре пак ли ще ни бият?
                Щом в петък завърши с бой,в Азия сутринта пак ще има бой.Ако е много голям
                може да се прехвърли и в Европа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Хора - уикендът свърши - как мислите: утре пак ли ще ни бият?
                  И ще ви еВат.
                  Ама не много. Китайците почиват, ама Корейците са на линия

                  Коментар


                  • Хора - уикендът свърши - как мислите: утре пак ли ще ни бият?
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Ха-ха-ха-ха - ето го мишкунякът !!!!
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Начи и животните ги обичат, ко толко?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Имах предвид: Макдоналдс.
                          https://www.youtube.com/watch?v=oKTw2uFf-fw

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                            Според мене е много малко вероятно да се стигне до там. Задлъжнялостта на домакинставата в САЩ е ниско, процентът от доходите, който отива за обслужване на дългове е рекордно ниско ниво от поне 15 г. насам, банките са плувнали в ликвидност, имат много по-големи капиталови буфери в сравнение с преди кризата (особно големите SIFIs), и имат рекордно нисък процент лоши кредити (сега леко се вдига покрай шистовци). Корпорациите също имат силни баланси (по принцип имат големи дългове, но с падеж средно след 17г., а имати трилиони cash и cash equivalents).

                            Сиреч, аз продължавам да смятам, че икономиката на САЩ е в много добра форма. Проблемът е в останалия свят. Забавянето в Китай, прекалено рязкото падане на петрола, падането на суровините, буксуващата Европейска икономика, това всичко се отразява зле на американската икономика.

                            Citi казват, че сме в death spiral - http://www.cnbc.com/2016/02/05/citi-...th-spiral.html. Аз бих използвал по-меката фраза adverse feedback loop. Нещата са леко зле, но не чак толкова, обаче песимизмът подхранва песимизъм, който прави нещата да са по-зле, което пък поражда още песимизъм и т.н.
                            То плаването в кешовица хич не е здравословно за една бамка, щото я поставя под натиск. Европейската икономика не боксува, забавянето на Китай що да е проблем? Може би останалите икономики държат китайската да ги мачка все по-силно с евтини стоки? За мен е ного по-важно, че китайците започнаха да харчат пари не само за оризец, но да си пазаруват яко глезотийки... т.е. това, което за тях допреди десетина години бяха глезотийки. Няма нищо по-лошо за световната икономика от милиард китайчета, които яко произвеждат, но почти нищо не харчат, само че това се променя. Представи си само, драги - че всеки десети китаец (аре - всеки осемнайсти да е) си купи Беемвенце или Мерцедесченце, както са почнали вече? - Ау-у-у-у.




                            Прав си за песимизъмът дето подклажда песимизъм - така е - мишкуняк мишкунякът плаши и това е заразително.
                            Last edited by Императорът; 07.02.2016, 16:29.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Имах предвид: Макдоналдс.
                              аз по скоро бих скъсявал макдоналдс наред с насдак биотек директно от тези нива таргет 20%
                              Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                                И що пък да е късно? Ти самия казваш, че лесно може да слезе към 1700. Аз съм доста убеден, че ще има нов тест на 1800. 2 пъти отскочи вече от това ниво, обикновено 3тия път е пробив Единственото, което ме притеснява е тайминга. Близките седмици или по-късно през годината? Виждам много груба дивергенция на седмична при петрола и скрита такава на СиП-а. Може да се засилим за последно нагоре преди потапяне
                                Ако САЩ не влязат в рецесия втората половина на годината ще дръпнат и СиП няма да пада, по-скоро ще се качва. Колкото и да е произволно това, аз казвам 2200 за декемрви 2016.

                                Още една причина да ми триеш сол защото със сигурност ще е или повече или по-малко

                                Коментар

                                Working...
                                X