IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.fool.com/investing/genera...mpaign=article

    E що не го казаха миналия месец на отчета, а сега чак решиха ...
    Като се знае че тия са едни от най свестните кой знае другите банки какви бакии крият.
    Аз затуй не си падам по тях....бой на негри в тъмна нощ са това банките...нивга не можеш да си сигурен какво им седи зад официалните числа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
      Не ,няма да я продам но силно се съмнявам че съотношението ще е такова между дивидента и цената на акцията
      Според тебе хората ще спрат да лочат Кока кола ли, и да си бръснат муцуните ли, щото фондовите борси са паднали? - Ако компаниите запазят нивата си на печалби, защо да не разпределят дивиденти? Другите варианти са да изкупуват масирано свои акции или да трупат неразпределени печалби или да реинвестират, а това ПАК сап ричини да не продаваш, но да купуваш.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Я: младият джадай почна да кълца.

        Хермесов, драги - само дето сега има ръст на производството. Няма как пазарът да слезе толкова надолу, колкото мислиш, защото има една граница, под която дори и луд няма да си даде акциите. Конкретно - ако ти имаш акция на почти неподвластна на сътресения компания, произвеждащи елементарни потребителски стоки (P&G или Coca cola) - би ли си продал акциите по 10 долара (например) ако тия акции ти носят на година долар и половина-два само като дивидент?

        Ами няма да ги продадеш.
        Не ,няма да я продам но силно се съмнявам че съотношението ще е такова между дивидента и цената на акцията

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
          Щом и ФЕД не можа да спаси пазара, време е за почивка.

          Нищо няма да правя повече. Ни назад ни напред...

          Бях оптимистично настроен но явно далаверата надолу може да се окаже по сериозна...а може и да не се окаже.....аз повече риск не поемам.

          Довиждане....

          Няма да дразня....повече
          Знам ли - Насдак някак ного рязко дръпна нанагоре... ний се радваме на твоето присъствие.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Шом и ФЕД не можа да спаси пазара

            Щом и ФЕД не можа да спаси пазара, време е за почивка.

            Нищо няма да правя повече. Ни назад ни напред...

            Бях оптимистично настроен но явно далаверата надолу може да се окаже по сериозна...а може и да не се окаже.....аз повече риск не поемам.

            Довиждане....

            Няма да дразня....повече

            Коментар


            • Я: младият джадай почна да кълца.

              Хермесов, драги - само дето сега има ръст на производството. Няма как пазарът да слезе толкова надолу, колкото мислиш, защото има една граница, под която дори и луд няма да си даде акциите. Конкретно - ако ти имаш акция на почти неподвластна на сътресения компания, произвеждащи елементарни потребителски стоки (P&G или Coca cola) - би ли си продал акциите по 10 долара (например) ако тия акции ти носят на година долар и половина-два само като дивидент?

              Ами няма да ги продадеш.
              Last edited by Императорът; 11.02.2016, 22:29.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Тц - няма как да стане, докато реалната икономика продължава да работи без никакви реални проблеми. При това сега нещата са ного по-динамични.

                ти какви нива ги виждаш - дето е смешно за тях да се пише?
                Реалната икономика ще продължи да работи,1932 година спада на производството е 55 % в САЩ ,но ДАУ от 381 отива на 41.

                Коментар


                • Като излезе саудитския министър на петрола и каже че реже производството 2 милиона барела да ги взема на сериозно човек. До тогава е просто шум.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    OPEC ready to cooperate on cut - UAE energy minister



                    Като с Гърция
                    Нищо няма да стане. Ще им се наложи да привлекат и Русия и САЩ - пък на първите не може да се вярва, а на вторите им дреме на оная работа.

                    Коментар


                    • Бе ще си затворим очите, само да го вдигнат до четиридесет.
                      Обзалагам се, че всички централни банки и правителства временно са готови да си затворят очите за всякакви картели и в петрола и в медта и другаде.
                      Пък след година -две - ще ги глобяваме

                      Коментар


                      • А синчето сигурно 10 минути преди това е натоварило една камила с фючърси

                        Коментар


                        • OPEC ready to cooperate on cut - UAE energy minister



                          Като с Гърция

                          Коментар


                          • Крайно време беше държавата да се намеси!

                            Коментар


                            • Единствените пъти когато споря с ив макс е когато той изрично насочва въпрос към мен. И поради сериозните различия съвсем естествено се получа спор. Иначе естествено че всеки си има неговия подход и не е работа на никой друг да се бърка в начинът на действие на друг човек.

                              А иначе - съвсем сериозно - постоянното гледане на пазари и слушането на пазарни новини е вредно за вашето здраве И инвестиции. 90% от това което се случва е шум - доста често силно неприятен - а новините са простотии на 99%. А 1% който има значение никой не говори за него - както стана в случая с банките тази година. И като се разговорят най-вероятно вече е безсмислено дза се отиграва.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Тц - няма как да стане, докато реалната икономика продължава да работи без никакви реални проблеми. При това сега нещата са ного по-динамични.

                                ти какви нива ги виждаш - дето е смешно за тях да се пише?
                                5-10 пъти надолу,един от уроците на историята е ,че всичко станало се повтаря

                                Коментар

                                Working...
                                X