IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    ДДДД - ще прочета с удоволствие само новината за мъчителната смърт на тоя подчовек.
    Импе, нежеланието на даден човек да се образова е за негова сметка. Освен това теорчеството на Сорос е по-кратко от твоето и е по-лесно за намиране. На моменти ми приличаш на чукчата който не бил читател а писател. Определено има какво да нсучиш от човек, който има няколко милиона пъти повече пари от теб.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      По скоро здравословна нормализация, отваряща все по добри и по добри възможности.

      А ако ползваме Импето за лакмус все още сме на етап denial
      Ха-ха! И аз съм на ниво denial все още

      Колко ли още надолу има

      Коментар


      • Някой чакат флаш краш и още 10% надолу .
        За златото и долара позна.
        http://www.investing.com/analysis/st...-market-383832

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
          Импе, прочети малко за теориите на Сорос за рефлексивността. Ще ти бъде много полезно.
          ДДДД - ще прочета с удоволствие само новината за мъчителната смърт на тоя подчовек.


          Пипов - здравословна, за да си напазаруваш, ама ако гръмне някоя бамка ще видиш: здравословна.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Реалните рискове вече ги има и те са причинени от самият спад. В началото на реални рискове НЯМАШЕ.
            Импе, прочети малко за теориите на Сорос за рефлексивността. Ще ти бъде много полезно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
              Няма манипулация.
              По скоро здравословна нормализация, отваряща все по добри и по добри възможности.

              А ако ползваме Импето за лакмус все още сме на етап denial

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                Пазарът не е хипер рационален. А също и някои играчи нямат друг избор освен да продават, било защото са под ликвиден натиск, било по друга причина. Плюс малко психология, плюс и все пак това, че има и реални рискове.
                Реалните рискове вече ги има и те са причинени от самият спад. В началото на реални рискове НЯМАШЕ. Всички тия дрънканици за петролът и Китай си бяха точно това: дрънканици.

                Манипулация - щом няма - защо 90% от анализаторите дават на 80% грешни прогнози за компаниите - и то все надолу, а после са "изненадани"?
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Според мен сме свидетели на най-чудовищната борсова манипулация в историята, която наистина може да доведе до катастрофа. Пазарите бяха сринати без абсолютно никакви реални икономически основания. и процесът е на крачка от пълната неуправляемост.
                  Няма манипулация.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    С такива "прогнози" нищо чудно, че пазарите падат. Не ти ли прави впечатление, че "анализаторите" по 5-6 пъти на ден са "изненадани" от поредният "неочаквано добър" отчет на някоя от големите компании? Поредните са PepsiCo и Cisco. Явно според "анализаторите" светът вече трябваше да е свършил и те не могат да се начудят как още сме живи.

                    После ще ни се смеят (на някои от нас туканка) че сме вярвали в теории на конспирациите. Все едно на някой мач мръсните садии да дават фалове, засади, корнери, тъчове 90% полза на единия отбор и после да се сърдят, че ги мислят за пристрастни и корумпирани.

                    Според мен сме свидетели на най-чудовищната борсова манипулация в историята, която наистина може да доведе до катастрофа. Пазарите бяха сринати без абсолютно никакви реални икономически основания. и процесът е на крачка от пълната неуправляемост.
                    Пазарът не е хипер рационален. А също и някои играчи нямат друг избор освен да продават, било защото са под ликвиден натиск, било по друга причина. Плюс малко психология, плюс и все пак това, че има и реални рискове.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
                      Оставям на теб да определиш в коя точка е пазара в момента.

                      В стадия на паниката, драги - очевидно е.

                      Виж анализът на френската Социалистическа бамка - ръст на печалбата 20%, акцията пада с 12%, щото резулатите били "разочароващи".




                      Монти: + 698 214.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Според мен сме свидетели на най-чудовищната борсова манипулация в историята, която наистина може да доведе до катастрофа. Пазарите бяха сринати без абсолютно никакви реални икономически основания. и процесът е на крачка от пълната неуправляемост.
                        Оставям на теб да определиш в коя точка е пазара в момента.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          С такива "прогнози" нищо чудно, че пазарите падат. Не ти ли прави впечатление, че "анализаторите" по 5-6 пъти на ден са "изненадани" от поредният "неочаквано добър" отчет на някоя от големите компании? Поредните са PepsiCo и Cisco. Явно според "анализаторите" светът вече трябваше да е свършил и те не могат да се начудят как още сме живи.

                          После ще ни се смеят (на някои от нас туканка) че сме вярвали в теории на конспирациите. Все едно на някой мач мръсните садии да дават фалове, засади, корнери, тъчове 90% полза на единия отбор и после да се сърдят, че ги мислят за пристрастни и корумпирани.

                          Според мен сме свидетели на най-чудовищната борсова манипулация в историята, която наистина може да доведе до катастрофа. Пазарите бяха сринати без абсолютно никакви реални икономически основания. и процесът е на крачка от пълната неуправляемост.
                          Мен са ме учили....
                          Когато маркета не отразява добрите данни и пада ,значи следва сериозен спад и обратното...ако маркета вече не отразява лошиите данни ,значи следва ръст....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                            Гартман: разпродажбата ще спре, когато спре

                            The spiral downward in the markets is "margin liquidation," he said, with no indication when the selling might end.

                            "It will end when it ends," he said. "I've lived through many of these in 40 years of being around [markets]. Suddenly there's just an end to the selling, everyone looks around and realizes that the selling reached a tsunami-like ending. And you turn out."

                            http://www.cnbc.com/2016/02/11/i-hat...e-gartman.html
                            С такива "прогнози" нищо чудно, че пазарите падат. Не ти ли прави впечатление, че "анализаторите" по 5-6 пъти на ден са "изненадани" от поредният "неочаквано добър" отчет на някоя от големите компании? Поредните са PepsiCo и Cisco. Явно според "анализаторите" светът вече трябваше да е свършил и те не могат да се начудят как още сме живи.

                            После ще ни се смеят (на някои от нас туканка) че сме вярвали в теории на конспирациите. Все едно на някой мач мръсните садии да дават фалове, засади, корнери, тъчове 90% полза на единия отбор и после да се сърдят, че ги мислят за пристрастни и корумпирани.

                            Според мен сме свидетели на най-чудовищната борсова манипулация в историята, която наистина може да доведе до катастрофа. Пазарите бяха сринати без абсолютно никакви реални икономически основания. и процесът е на крачка от пълната неуправляемост.
                            Last edited by Императорът; 11.02.2016, 16:12.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Фючърсите показват, че пазара не очаква вдигане на лихвите преди 2018г.


                              http://www.cnbc.com/2016/02/11/inter...ntil-2018.html

                              Коментар


                              • Гартман: разпродажбата ще спре, когато спре

                                The spiral downward in the markets is "margin liquidation," he said, with no indication when the selling might end.

                                "It will end when it ends," he said. "I've lived through many of these in 40 years of being around [markets]. Suddenly there's just an end to the selling, everyone looks around and realizes that the selling reached a tsunami-like ending. And you turn out."

                                http://www.cnbc.com/2016/02/11/i-hat...e-gartman.html

                                Коментар

                                Working...
                                X