IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
    Не е точно така,индикациите за посоката в близките месеци са ясни, но предишната голяма депресия е продължила от 1929 до началото на Втората Световна Война ,много вероятно е дъното да е след 2-3 години на нива за които е смешно в момента да се пише........................
    Тц - няма как да стане, докато реалната икономика продължава да работи без никакви реални проблеми. При това сега нещата са ного по-динамични.

    ти какви нива ги виждаш - дето е смешно за тях да се пише?
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Равновесиев: ти си мъдър. само стига сте се карали с Ив Макс - и двамата сте мъдри.

      Апропо - в моментът младият джадай се опитва да се бие, след като старият джадай нещо капитулира.

      Дали щото Дисни е нагоре, спомних си знаменателната сцена как Оби Уан и малкият Анакин се кълцаха с граф Дуку, ама и двамата бяха окълцани.


      Чака се ситният Йода - да се домъкне куцукайки, издавайки неясни звуци като Димитър Пенев - за да спаси положението.
      Last edited by Императорът; 11.02.2016, 20:17.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Хахах - и кой по-точно. Който се опитва да играе и да печели от хаотичен и недпресказуем пазар. То за това си има правило - купуване и продаване само при спокоен пазар. Когато има волатилност можеш само да купуваш - и та само при капитулация. Ако няма капитулация - а последните дни нямаше- освен може би при европейските банки - просто стоиш гледаш мача и се опитваш да не вкарваш емоции. Ако вкарваш емоции по-добре да не гледаш - защото само някоя глупост можеш да направиш.
        Не е точно така,индикациите за посоката в близките месеци са ясни, но предишната голяма депресия е продължила от 1929 до началото на Втората Световна Война ,много вероятно е дъното да е след 2-3 години на нива за които е смешно в момента да се пише........................

        Коментар


        • Първоначално изпратено от road_runner Разгледай мнение
          На 31ви март Тесла ще изкара на пазара модел 3, и ще почне да приема поръчки. Цена от 35 000 долара, като се сложат отстъпки и спонсориране от някои щати можело да падне до почти 25 000.

          Смятам, че ще бъде рекорден ден за тях, и ще скочат немалко.
          Някой да има мнение по тази тема?
          Бумът на Тесличките бая ще се забави с това евтино горивце - иначе днес подскочиха: да.

          Тука няма да вървят - кой ще си купи кола, дето се казва така - някой перничанин ли?
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
            Но преди това много бикове ще бъдат изкормени...............
            Хахах - и кой по-точно. Който се опитва да играе и да печели от хаотичен и недпресказуем пазар. То за това си има правило - купуване и продаване само при спокоен пазар. Когато има волатилност можеш само да купуваш - и та само при капитулация. Ако няма капитулация - а последните дни нямаше- освен може би при европейските банки - просто стоиш гледаш мача и се опитваш да не вкарваш емоции. Ако вкарваш емоции по-добре да не гледаш - защото само някоя глупост можеш да направиш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Императоре, стига си гледал дневна волатилност. Това просто няма значение. Ако не си дейтрейдър. А ако си дей тредър - ми тогава в такива дни или правиш състояние или губиш сичко. А най-вероятно и да правиш състояние в даден момент ще загубиш всичко. Няма успешни дей трейдъри - каквото ще да приказват някои уана би милионери с 1000 долара в маржин сметка.

              При тренда нагоре лошите новини нямат значение. При тренд надолу добрите новини нямат значение. Ако човек държи диверсифициран портфейл дългосрочно ще го държи и при тренда нагоре и при тренд надолу. И нещата си вървят ок в дългосрочен план.

              Сега нещата са се закучили - всеки се е вторачил в някакви проблеми. Ми много ясно че всеки ще вижда кръв. Ще мине време ще се успокоят нещата и пак ще поемат по нормалния път нагоре. Цялата работа е човек да не продава на дъна и да купува на върхове. И да има достатъчно акъл да не влага емоции в дневни колебания.
              Но преди това много бикове ще бъдат изкормени...............

              Коментар


              • Императоре, стига си гледал дневна волатилност. Това просто няма значение. Ако не си дейтрейдър. А ако си дей тредър - ми тогава в такива дни или правиш състояние или губиш сичко. А най-вероятно и да правиш състояние в даден момент ще загубиш всичко. Няма успешни дей трейдъри - каквото ще да приказват някои уана би милионери с 1000 долара в маржин сметка.

                При тренда нагоре лошите новини нямат значение. При тренд надолу добрите новини нямат значение. Ако човек държи диверсифициран портфейл дългосрочно ще го държи и при тренда нагоре и при тренд надолу. И нещата си вървят ок в дългосрочен план.

                Сега нещата са се закучили - всеки се е вторачил в някакви проблеми. Ми много ясно че всеки ще вижда кръв. Ще мине време ще се успокоят нещата и пак ще поемат по нормалния път нагоре. Цялата работа е човек да не продава на дъна и да купува на върхове. И да има достатъчно акъл да не влага емоции в дневни колебания.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Абе - защо Боинг се срива? Да не са паднали четири Боинга едновременно по света или просто "пазарът е решил така"?
                  Разследване за кофти счетоводни практики.

                  Каквито на бфб например са правило, а не изключение.

                  Коментар


                  • На 31ви март Тесла ще изкара на пазара модел 3, и ще почне да приема поръчки. Цена от 35 000 долара, като се сложат отстъпки и спонсориране от някои щати можело да падне до почти 25 000.

                    Смятам, че ще бъде рекорден ден за тях, и ще скочат немалко.
                    Някой да има мнение по тази тема?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Абе - защо Боинг се срива? Да не са паднали четири Боинга едновременно по света или просто "пазарът е решил така"?
                      SEC ше им разследват счетводните практики.

                      Коментар


                      • Абе - защо Боинг се срива? Да не са паднали четири Боинга едновременно по света или просто "пазарът е решил така"?
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          Освен това творчеството на Сорос е по-кратко от твоето и е по-лесно за намиране.
                          E те тука изби рибата !
                          +++++++++++++++++++++++++++++++

                          Коментар


                          • BAC става все "по-атрактивна" ...пада с темпото на DB
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Импе, нежеланието на даден човек да се образова е за негова сметка. Освен това теорчеството на Сорос е по-кратко от твоето и е по-лесно за намиране. На моменти ми приличаш на чукчата който не бил читател а писател. Определено има какво да нсучиш от човек, който има няколко милиона пъти повече пари от теб.
                              Не и като знам как ги е спечелил. Аз се уча от хора като Бъфет, не от такива мръсни спекуланти, дето са готови за няколко милиона да сринат цели икономики.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                ДДДД - ще прочета с удоволствие само новината за мъчителната смърт на тоя подчовек.
                                Импе, нежеланието на даден човек да се образова е за негова сметка. Освен това теорчеството на Сорос е по-кратко от твоето и е по-лесно за намиране. На моменти ми приличаш на чукчата който не бил читател а писател. Определено има какво да нсучиш от човек, който има няколко милиона пъти повече пари от теб.

                                Коментар

                                Working...
                                X