IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Как предлагаш да се процедира с Турция?

    Коментар


    • Тая работа с глупостите на Меркел...

      Тая работа с глупостите на Меркел...няма да доведе до хубав краи помнете ми думите.


      Как се позволява на една държава да изнудва по този долен и елементарен начин уж демократична Европа, Турция първо пуска мигрантите от всякъде през своите граници да дойдат в Европа...след това ще иска първо 3 после 6 милярда евро...да прибира и то част от тях...на всичкото отгоре да и махнат визите за ЕС за след два месеца...точно в положение в което ако въобще можем да говорим за Демокрация където и да е...Ердоган погазва всякакви писани и неписани правила във вътрешната си и външна политика и вместо санкции да му наложат...те му правят свирки.

      Първо Меркел пусна мигрантите...после кара всички да плащат за това в кеш...

      Ако само част от това...полицията да затвори опозиционни медии и да вкарва в затвора журналисти за ...представете си ...за ОБИДА на ЕРДОГАН !!! или за разследване на престъпленията на правителството ...ако само една десета от това се случи в Русия...по такъв начин ще реват до бога....за демокрация.
      И Когато във същия момент когато всички са против Путин щото е диктатор..и в същото време правят свирки на Ердоган ...и си затварят очите пред корупцията и тоталната липса на контрол върху средствата които дават на Украйна и то при полжение че от икономическа гледна точка на Европа не би трябвало да и пука за Турция и за Украйна защото те не са пазар за европа...а най големия пазар е Русия...дори 4 годишната ми дъщеря ще разбере че нещата са изключително гнили.

      Както казах преди една година...ако има криза в света то тя ще тръгне от Европа.
      Аз лични не бих купил и една акция на европейска компания към момента.

      Коментар


      • Как ще си го губя....

        Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
        Повечето от нас са с портфейли, които за теб са джобни пари, и се чудя защо си губиш веремето тук
        Как ще си го губя....?
        Ако успееш да промениш някой...за добро не си живял напразно.

        Парите се губят,печелят и харчат...те са преходни....те имат значение само когато ги нямаш в достатъчно количество.
        Когато ги има...разбираш че те не са най важното нещо автоматично. Аз съм нямал и съм ги имал и не съм забравил.

        А аз имам много свободно време....и това че пиша защото мисля че имам какво да кажа не смятам че е загуба на време.

        Коментар


        • Вчера Технологиите

          Вчера Технологиите паднаха...оня ден се вдигнаха...днес пак се вдигнаха докато останалия пазар пада ....абсолютно фундаментално.

          Ако не разбирате че ви ебът....е ужасно....
          Поне като ви ебът...да се кефите на удоволствието...тъй и тъй няма как да спрат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
            При инвестирането е най-важно...да не губиш пари а да ги увеличаваш...
            Мисля, че с това изчерпа темата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
              При инвестирането е най-важно...да не губиш пари а да ги увеличаваш. А резултатите идват от самосебе си.
              Възвращаемостта я остави на статистиците.

              Тея 180 к ти избодаха очите шефе...аз съм малко под тази цифра вече като реализирана печалба само от 3 продажби.
              Повечето от нас са с портфейли, които за теб са джобни пари, и се чудя защо си губиш веремето тук

              Коментар


              • .......

                Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                След 30г. очаквам да си в листата на най-богатите хора на света

                Пък ние тука още ще го мислим как да стигнем до 720К
                Пък аз и сега съм богат и не само на мечти - където съм най-богат....колата на жена ми струва 600 к в лева... ако не вярваш...прати едно лично съобщение да го питаш на Императора той ме е виждал.

                Коментар


                • При инвестирането

                  Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                  При инвестирането от значение е възвращаемостта върху портфейла, а не колко пари имаш. Така че не ни казвай за 180К, а проценти възвращаемост.
                  При инвестирането е най-важно...да не губиш пари а да ги увеличаваш. А резултатите идват от самосебе си.
                  Възвращаемостта я остави на статистиците.

                  Тея 180 к ти избодаха очите шефе...аз съм малко под тази цифра вече като реализирана печалба само от 3 продажби.

                  Коментар


                  • Прайслайн...

                    Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                    Според мене трябваше да държиш още или да продадеш само част.

                    Печалбата на прайслайн за сега има всички изгледи да расте доста стабилно в следващите поне 2-3 години. Особено доларът като спря да пада. Знам, че тука много хора смятат всичко над 20ПЕ за "балоняк", но според мене прайслайн и сега е подценена растежна компания.
                    Прайслайн...е много хубава компания и много печеливша тя е в моя топ 50 не случайно и не случайно бях дълъг на нея. ...но това няма никакво значение...защото ще си я купя пак по евтино....Прайслайн съм я имал десетки..да не кажа стотици пъти.

                    няма ниакава връзка пордажбата и с това което мисля за нея.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                      Пък аз се съмнявам за палците....но ти благодаря.

                      Преди време бях напсъл един "ферман" за късмета - сигурно не си го прочел зает да ми смяташ кинтите.

                      Късмета обича смелите, умните и съобразителните. А останалите се оправдават че нямат късмет.
                      При инвестирането от значение е възвращаемостта върху портфейла, а не колко пари имаш. Така че не ни казвай за 180К, а проценти възвращаемост.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                        Продадох PCLN

                        250 $ на акция ми стигат.
                        Според мене трябваше да държиш още или да продадеш само част.

                        Печалбата на прайслайн за сега има всички изгледи да расте доста стабилно в следващите поне 2-3 години. Особено доларът като спря да пада. Знам, че тука много хора смятат всичко над 20ПЕ за "балоняк", но според мене прайслайн и сега е подценена растежна компания.

                        Коментар


                        • Съмнявам се за палците....

                          Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                          Дай Боже, стискам палци. Но щом разчиташ предимно на късмет оставам скептичен.
                          Пък аз се съмнявам за палците....но ти благодаря.

                          Преди време бях напсъл един "ферман" за късмета - сигурно не си го прочел зает да ми смяташ кинтите.

                          Късмета обича смелите, умните и съобразителните. А останалите се оправдават че нямат късмет.

                          Коментар


                          • Така е....

                            Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                            Така е тя, който инвестира без никакъв риск и прави по 25% на година няма как да е на загуба

                            По тази метода човек може да увеличи парите си 10х за десет години или 100х за двайсет години без абсолютно никакъв риск.
                            Така е...само фалшивите ти усмивки...не са достатъчни да правиш пари. Тая работа с подигравки не става...ъкъл трябва и освободено мислене.

                            А ограниченото мислене че нещо е невъзможно ти отрязва краката камо ли да те научи да бягаш.

                            Write, Trade and Pray.....Това което измисли Десетки левове все повече ми харесва....щото дори написано в друг контекст е мисля много вярно. Само под write - трябва да се разбира да си напишеш домашното преди да почнеш да търгуваш. И най накрая наистина трябва да се молиш...това което мислиш да е правилно...защото не зависи само от теб ами от някой който играе ролята на ГОСПОД на пазара. Обаче за да ти помогне ГОСПОД първо ти трябва да си помогнеш на себе си т.е да си напишеш домашното.

                            Когато на един човек му видиш мечтите....можеш да разбереш какъв човек е.

                            Когато някой не може да си представи нещо....шанса да го постигне е нулев.

                            Когато някой няма смелостта да си постави възможно най големите цели според аршина му...няма как да постигне малките цели.

                            Малките цели - са за малки хора а малките хора няма да станат никога големи.

                            Подигравките са типични за дребните души...които оценяват света около себе си спрямо собствените си силно ограничени възможности.

                            Човек оценява другите хора - спрямо собствения си мироглед.

                            Можеш да ме цитираш.....ако плагиатствам е без да искам.

                            Сорос е станал богат само с една сделка...британския паунд ако те беше слушал теб щеше да го разубедиш щото поема голям риск.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                              Напълно е възможно....ако е дал ГОСПОД да живея толкова.

                              И не само от борсата.
                              Дай Боже, стискам палци. Но щом разчиташ предимно на късмет оставам скептичен.

                              Коментар


                              • Напълно е възможно....

                                Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                                След 30г. очаквам да си в листата на най-богатите хора на света

                                Пък ние тука още ще го мислим как да стигнем до 720К
                                Напълно е възможно....ако е дал ГОСПОД да живея толкова.

                                И не само от борсата.
                                Last edited by Iv_max; 08.03.2016, 18:37. Причина: Пък аз и сега съм богат....

                                Коментар

                                Working...
                                X