IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
    Не няма. Стоя си.

    В карйана сметка нищо не се променило.

    500К не са толкова много така че мога да си оправя позицията ако скочи еврото което се съмнявам
    Гледай дневната свещ. Ако е зелена, това няма да е съвсем позитивен знак за късите. Макар че за сега сме в рейндж. Кофтито е, че горната граница е някъде към 1,15. Хич няма да ти хареса, ако успеят да го изтикат до там.

    Коментар


    • Не няма

      Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
      Затваряй бързо!
      Не няма. Стоя си.

      В карйана сметка нищо не се променило.

      500К не са толкова много така че мога да си оправя позицията ако скочи еврото което се съмнявам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
        Имам далечен стоп 0 на 1,101 с почти никакъв левъридж напрактика. Според мен ще слезем на 1.08 да тестваме поне трендлинийката и най-вероятно няма да я счупим. Отскок нагоре.
        Boooooooom! Ковнах ли го
        Не е зле да се гледа малко кво казва и техническия анализ. Може да ви спести много главоболия. Продадох половината на 1,083, а остатъка ми го затвори на стопа, които смъкнах на 1,096. Добра жътва днес.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
          Short 500K EUR 1.090045
          Затваряй бързо!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
            По Блумбърг току що казаха това което му казах на Равния вчера относно какво ще направи Драги.
            Че то бе ясно. Аз мисля - не може ли да клонираме Драгинко или да му направим копие с тия новите 3Д принтери и да сложим клонингът/копието на мястото на баба йелън? Като чучуло да седи там - пак по-добре от бабата.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
              Във форума не съм прочел да е писано по най-важния въпрос който стой пред цивилизацията ни-устойчиво икономическо развитие не нарушаващо екосистемата,сегашния модел води с абсолютна сигурност към гибелта на обществото ни.Ако безумната консумация на ресурси на Запад се прехвърли и в Индия и Китай,пра-пра внуците ни ще наследят бежизнена пустиня ,затова смятам че модела на постоянния растеж ще умре ,с него и доста активи стоящи върху постамента му
              Трудно е да се вземат такива прогнози а ла Малтус прекалено насериозно. С което не искам да кажа, че не трябва да се грижим за околната среда.

              Коментар


              • Печатане без постигане на очаквания ефект = отлагане на драматично събитие, НО програмиране на все по-големи щети при следващия крах
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                  Ко стана? Еврото що излетя нагоре?
                  The bank's president, Mario Draghi, said the outlook for economic growth in the euro zone had been revised slightly down, mainly reflecting the weakened outlook for the world economy but added that he did not anticipate the need to reduce rates further, but new facts could change the situation.

                  Draghi's comments sent the euro bouncing back off its session lows and yields on US Treasurys rising.

                  Коментар


                  • Ко стана? Еврото що излетя нагоре?

                    Коментар


                    • Във форума не съм прочел да е писано по най-важния въпрос който стой пред цивилизацията ни-устойчиво икономическо развитие не нарушаващо екосистемата,сегашния модел води с абсолютна сигурност към гибелта на обществото ни.Ако безумната консумация на ресурси на Запад се прехвърли и в Индия и Китай,пра-пра внуците ни ще наследят бежизнена пустиня ,затова смятам че модела на постоянния растеж ще умре ,с него и доста активи стоящи върху постамента му

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                        Не вярвам да е описано. Това са новаторски решения на проблема с дефлационната спирала. Знае се какво става ако нищо не се прави и се чака нещата да се оправят от само себе си - голяма депресия.
                        Описано е-безконтролното печатане на пари се нарича ХИПЕРИНФЛАЦИЯ и последиците също са описани.Това че още не се вижда от нашата позиция неозначава че я няма

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                          На мен това ми изключително любопитно, как ще се справят с огромния технологичен натиск към дефлация. Накрая наистина трябва да почнат да хвърлят пари от хеликоптера.
                          С технологичния натиск няма да се борят с монетарни средства. Но технологичния натиск не е ясно дали го има, поне за сега. Производителността на труда се увеличава под предишния тренд. Т.е. изглежда, че няма технологичен натиск.

                          Въпреки огромния напредък на роботиката и изкуствения интелект.

                          Коментар


                          • Ако се запази сегашната политико-икономическа система,активите които ще хартисат след идващата криза са материални-земя,недвижима собственост,фабрики и заводи без задължения за да могат временно да намалят работата си или да я преустановят докато отмине бурята и разбирасе ЗЛАТОТО,поради тоталното недоверие и в търсенето на сигурно убежище ще се създаде огромен балон при златото,цената му ще е астрономическа,отнасясе само за физическото злато,добре ще се спечели и от акциите на златодобивните компании.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                              Не вярвам да е описано. Това са новаторски решения на проблема с дефлационната спирала. Знае се какво става ако нищо не се прави и се чака нещата да се оправят от само себе си - голяма депресия.
                              На мен това ми изключително любопитно, как ще се справят с огромния технологичен натиск към дефлация. Накрая наистина трябва да почнат да хвърлят пари от хеликоптера.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                                Това което става е описано във всеки учебник по икономика,описано е и до какво води.
                                Не вярвам да е описано. Това са новаторски решения на проблема с дефлационната спирала. Знае се какво става ако нищо не се прави и се чака нещата да се оправят от само себе си - голяма депресия.

                                Коментар

                                Working...
                                X