IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
    Тая компания днес я гледах. Дълговете и бях десетина пъти над СК. Голям ми е хикс как така е била над 200$.
    Е как- като обещаваха космически печалби и ръстове
    Иначе дълговете са "само" 5 ЕБИТДА и скоро трябва да има интересни движения и в двете посоки.
    Last edited by kubrat; 17.03.2016, 10:17.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Грешка, днес например ми отне точно 2 секунди да си купя 6дка земя.
      2/3 от земята ми е до...мишката

      Сумата де платих е приблизително 2 унции зло. Само че след 3 месеца аз ще взема >240лв от рента, освен ако не поскъпне земята 20% и реша че мога да мина и без рента та я селна...за 2 секунди.
      А ти какво ще вземеш от твоите 2 унции.. ?
      Еми един ден може да взема 30-40 декара

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
        Изчакай, още някой де н и някой ще започне да затваря късите..

        аз съм с позиция от 1400 на средна цена 36.2.

        Ако падне до към 30 ще купя още 1000 - това ми е плана

        Е аз бях късо CFD, и ми изби стопа и съм аут

        явно прекалено късно влезнах, изчаках пазара да отвори и то падна до 31.5 и след това само нагоре

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
          Мисля че който заложи на едно умерено повишение на петрола до към 50-55$ в близкия месец ще спечели,Джуджето не случайно напусна Сирия
          Това вече го направихме на 30 където беше ясно че е дъно.
          Сега въпроса е до къде ще стигне ... и в какъв период?
          Щото не ми се държи 2 години да отиде на 70.
          Предпочитам след 3 месеца да разтоваря на 50.
          Но най-късно края на годината го виждам около 50, колкото по скоро толкова по добре.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Грешка, днес например ми отне точно 2 секунди да си купя 6дка земя.
            2/3 от земята ми е до...мишката

            Сумата де платих е приблизително 2 унции зло. Само че след 3 месеца аз ще взема >240лв от рента, освен ако не поскъпне земята 20% и реша че мога да мина и без рента та я селна...за 2 секунди.
            А ти какво ще вземеш от твоите 2 унции.. ?
            много ти е малка рентата
            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

            Коментар


            • Изчакай

              Първоначално изпратено от road_runner Разгледай мнение
              реших да се правя и аз на дейтрейдър и гризнах дръвцето леко покрай валеант

              Човек кат не разбира нещо, не трябва да се захваща, ама докат не си изпатиш сам, не се научаваш
              Изчакай, още някой де н и някой ще започне да затваря късите..

              аз съм с позиция от 1400 на средна цена 36.2.

              Ако падне до към 30 ще купя още 1000 - това ми е плана

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Грешка, днес например ми отне точно 2 секунди да си купя 6дка земя.
                2/3 от земята ми е до...мишката

                Сумата де платих е приблизително 2 унции зло. Само че след 3 месеца аз ще взема >240лв от рента, освен ако не поскъпне земята 20% и реша че мога да мина и без рента та я селна...за 2 секунди.
                А ти какво ще вземеш от твоите 2 унции.. ?
                Може да си ги ближе ако иска, а ти твоята земя можеш само да я душиш... ама пак трябва да отидеш при нея - това не става само с кликаници на мишката.

                Ного обичам аромат на чернозем , особено април месец, страхотен е.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                  Златото много,много по-лесно може да се превърне в друг актив за разлика от земята,инак земята също е нелошо решение,със сигурност при криза ще е в пъти по-добре да си инвестирал в земя отколкото в банкови акции
                  Грешка, днес например ми отне точно 2 секунди да си купя 6дка земя.
                  2/3 от земята ми е до...мишката

                  Сумата де платих е приблизително 2 унции зло. Само че след 3 месеца аз ще взема >240лв от рента, освен ако не поскъпне земята 20% и реша че мога да мина и без рента та я селна...за 2 секунди.
                  А ти какво ще вземеш от твоите 2 унции.. ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                    Stops, unless you are very convinced like me with X
                    аз влизам със символични суми ама днес не ми е ден...опитвам се да се уча на дейтрейдинг доколкото е възможно
                    "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                      Тая компания днес я гледах. Дълговете и бях десетина пъти над СК. Голям ми е хикс как така е била над 200$.
                      Аз като видях, че някои споменават немалък шанс за фалит, че pwc може да не им приеме отчета, и т.н. и реших, че няма как да не продължи да пада,
                      влезнах на 32. на 34 ми изби стопа и довиждане

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от road_runner Разгледай мнение
                        реших да се правя и аз на дейтрейдър и гризнах дръвцето леко покрай валеант

                        Човек кат не разбира нещо, не трябва да се захваща, ама докат не си изпатиш сам, не се научаваш
                        Тая компания днес я гледах. Дълговете и бях десетина пъти над СК. Голям ми е хикс как така е била над 200$.
                        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                          Stops, unless you are very convinced like me with X
                          То аз имах стоп, ама поради голямата волатилност реших, че ще го сложа малко по-далеч и можеше да си спестя половината загуба,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                            споко-случва се....и аз го изядох на дневна при Alcoa....ама то непосредствено преди сбирка на ФЕД не се търгува....
                            Stops, unless you are very convinced like me with X

                            Коментар


                            • Допадна ми как Дау направи: "Пьяу !!!" със сто пункта за 3 минутки - дори бабата има попадения понякога, аферим на нея.

                              Хермесов - само че със земицата не можеш да бягаш...
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от road_runner Разгледай мнение
                                реших да се правя и аз на дейтрейдър и гризнах дръвцето леко покрай валеант

                                Човек кат не разбира нещо, не трябва да се захваща, ама докат не си изпатиш сам, не се научаваш
                                споко-случва се....и аз го изядох на дневна при Alcoa....ама то непосредствено преди сбирка на ФЕД не се търгува....
                                "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                                Коментар

                                Working...
                                X