IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Short X 15.64

    Коментар


    • Short 100K EUR

      Short 100K EUR

      Общо имам 600 К - 1.1129

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
        Съгласен съм, но правителствата ще се спасят като печатат, печатат като луди, друго спасение няма.
        Виж за тези в Еврозоната не знам, там понеже има много интереси, може и и да има фалирали.
        Аз съм съгласен,но достатачно е да видим една Гърция там агонията се задълбочава,рано или късно гражданските бунтове ще я преварнат в държава от третия свят,Испания и Италия са следващите по подобие на Гърция, не е случайно че износа на Китай пада и суровините са сринати,просто търсенето на стоки намалява от ден на ден,дефлацията чука на вратат и какво означава тя най-добре знаят японците-преди 26 години Никеий е 38 000 във върха си сега крета около 17 000

        Коментар


        • Това движение го гледахме Септември

          Това движение го гледахме Септември, сега да видим каква е играта.

          Дали някой ще е изненадан или движението ще е логичното.

          Коментар


          • Китайците гледам пак ще напълнят резерва

            Китайците гледам пак ще напълнят резерва

            Коментар


            • Short X 15.57

              Коментар


              • Засега съм доволен

                Засега съм доволен само че не затвотих WYNN и LVS )))

                Как се пуска анкета?

                Да видим колко са биците и колко мечките?

                Коментар


                • Short X @ 15.40

                  Коментар


                  • Short X @1 5.33

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                      От десетина дена чета само за кризата 2008,всички които я прозряха са на мнение че ако при нея фалираха банките ,при следващата която е неизбежна ще фалират правителствата,може да стане 2016,2020,2025 година ,най-сигурното е че ще стане.Проклетите голдмани и всички от банкерското котило ще крепят пазарите,но няма да могат да вдигнат на крака реалната икономика и това ще ги повлече в пропаста,и ако 2008 имаше кой да спаси банките и златото достигна само до 1911$ сега няма кой да спаси правителствата ,най-добрия хедж срещу това което идва е златото
                      дано да грешат
                      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                      Коментар


                      • close short MNK

                        close short MNG - 9.74% profit
                        Last edited by Iv_max; 16.03.2016, 22:51. Причина: Как щяха да ме прецакат за малко

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                          Съгласен съм, но правителствата ще се спасят като печатат, печатат като луди, друго спасение няма.
                          Виж за тези в Еврозоната не знам, там понеже има много интереси, може и и да има фалирали.
                          мухоуууу. кво стана с твоята прогноза за 19500 на дау 2015 година . не фалира ли вече с тия дълги дето ги пусна да 19500 . мухахаааааааааааа

                          уличен си в нищо неразбиране и вече не мога да ти вярвам . а как ти вярвах само . МУХАХАХАХАХАААААААААААА

                          Коментар


                          • Short again CMG

                            Short again CMG

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                              От десетина дена чета само за кризата 2008,всички които я прозряха са на мнение че ако при нея фалираха банките ,при следващата която е неизбежна ще фалират правителствата,може да стане 2016,2020,2025 година ,най-сигурното е че ще стане.Проклетите голдмани и всички от банкерското котило ще крепят пазарите,но няма да могат да вдигнат на крака реалната икономика и това ще ги повлече в пропаста,и ако 2008 имаше кой да спаси банките и златото достигна само до 1911$ сега няма кой да спаси правителствата ,най-добрия хедж срещу това което идва е златото
                              Съгласен съм, но правителствата ще се спасят като печатат, печатат като луди, друго спасение няма.
                              Виж за тези в Еврозоната не знам, там понеже има много интереси, може и и да има фалирали.

                              Коментар


                              • това са луди дни като говори бабата....първо иху-яху после леле к'во стана....кажи к'во стана, а най-жалки и смешни са тия от икономическите телевизии дето се въртят като фурнаджийски лопати и за всичко имат достоверна теория вече не ги гледам

                                сега да видим какво ще сервират задушено мечешко или говеждо печено
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X