IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    no way тия са промити мозъци всички... още повече, че Епъл може буквално да ги 'затворят' за дни ако правителството се огледа в офшорния им профил... убеден съм, че има негласно споразумение печалбите за вас - инфото за нас и сега просто разиграха театър.

    хем ФБР убеди всички , че се справя само..хем Епъл убеди света как не дава да се слушат данни...но съм убеден, че Епъл, Гугул,МС и тн снясят като за световно в името на бората с 'тероризма'
    И аз искам да съм промит мозък в Епъл или Гугъл

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
      Възможно е, но също е възможно и Епъл наистина да се опъват.
      no way тия са промити мозъци всички... още повече, че Епъл може буквално да ги 'затворят' за дни ако правителството се огледа в офшорния им профил... убеден съм, че има негласно споразумение печалбите за вас - инфото за нас и сега просто разиграха театър.

      хем ФБР убеди всички , че се справя само..хем Епъл убеди света как не дава да се слушат данни...но съм убеден, че Епъл, Гугул,МС и тн снясят като за световно в името на бората с 'тероризма'
      Last edited by bertram; 29.03.2016, 11:48.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        според мен това е театър за пред 'чужденците'
        по този начин хем епъл ще е чиста, хем NSA i FBI ще покажат на враговете какви яки хакери са , хем ще може да си слушат целия свят и да им ровят в ай-клауд пространството....
        Възможно е, но също е възможно и Епъл наистина да се опъват.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Гепаха им "златната" ябълка...

          http://www.nbcnews.com/tech/apple/fb...ocking-n546876
          според мен това е театър за пред 'чужденците'
          по този начин хем епъл ще е чиста, хем NSA i FBI ще покажат на враговете какви яки хакери са , хем ще може да си слушат целия свят и да им ровят в ай-клауд пространството....
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Гепаха им "златната" ябълка...

            http://www.nbcnews.com/tech/apple/fb...ocking-n546876

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max
              Който иска без Мишо и Равния може да заповяда току що направих един форум ( не съм специалист ) ама каквото направих на адрес :

              http://investor.bulgarianforum.net
              щуротия

              ив,
              това, което правиш няма смисъл от него...'красотата' на интернет форумите е в това, че може да се сблъскат характери, теории, системи ...без това да доведе до бой както става в кръчмата.

              ако го нямаше чепкането...съм сигурен, че 80% от тук пишещите щяхме да пишем много по-рядко.

              Преди време мислех като теб, но с времето се убедих, че ако всички сме еднакви значи сме жертви на системата...разни хора разни идеали...важното е да има цветове и шарки....

              иначе ще заприличаме на ония идиоти от CNBC дето като видят някой инакомислещ и скачат като петли на бой.

              Преди години равновесния много ковеше една моя любима позиция на БФБ, в която вкарах енда S-class нова пари.... доста му се дразнех и доста се чепкахме, но в крайна сметка той излезе по-прав от мен....не загубих всичко де, но при всички положения не бих вързал толкова пари втори път...в същото време няколко приятели, които пишем и тук си пишехме във затворена група и мога да ти кажа, че това не ни беше хич от полза, защото като приятели си влияехме и се надъхвахме един друг да правим...глупости и да се доверяваме на едни мажоритари дето знаят само да харчат чуждите пари .....

              много се отклоних...

              мисля стана ясно.

              с равновесния продължаваме да сме на диаметрално различни позиции, но да ти кажа с удоволствие бих го черпил едно класно виски...щото във всеки човек, който дълбае по темата има нещо ценно, а той дълбае доста.
              Last edited by bertram; 28.03.2016, 23:36.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Iv_max
                Който иска без Мишо и Равния може да заповяда току що направих един форум ( не съм специалист ) ама каквото направих на адрес :

                http://investor.bulgarianforum.net
                Виждам огромен потенциал в новия форум! Професионално изпипан, без нито една правописна грешка. Браво!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Iv_max
                  Който иска без Мишо и Равния може да заповяда току що направих един форум ( не съм специалист ) ама каквото направих на адрес :

                  http://investor.bulgarianforum.net
                  Може да отвориш отделна тема за ВЧТ и манипулирането на пазара. Аз там едва ли ще влизам често. А в NYSE влизам почти всеки ден, но не за да се заяждам с тебе или с някой друг.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                    Има доста различен начин на търговия ,има нюх,поема повече риск от теб но и ти си доста рисков ,вярва си което прави ,това е най важното.
                    а ти отде знаеш аз кюо права? блажени са верващите
                    Last edited by mibova; 28.03.2016, 22:04.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                      Има доста различен начин на търговия ,има нюх,поема повече риск от теб но и ти си доста рисков ,вярва си което прави ,това е най важното.
                      Не е ясно какво печели. 180К на 50 милиона са като 180лв. на 50 000.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                        Long SUNE @1.35
                        Това ако фалира - губи само себе си. Ако не фалира - ще работи известно време за VSLR. Long VSLR.
                        Също и TERP. Long TERP
                        Обаче най-вероятно да фалира.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                          I ko nauchi?
                          Има доста различен начин на търговия ,има нюх,поема повече риск от теб но и ти си доста рисков ,вярва си което прави ,това е най важното.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                            Всички умират от страх с малки изключения да кажат аз купих това или моя поертфейл е еди какъв си защото еди как си мисля и т.н Защо? За да не вземе някой да ги бъзика предполагам ако сгрешат. Но когато ти си убеден в решението в което си взел би трябвало да можеш да си носиш и отговорността.
                            Иначе сте страхотни по отношение да кажете как нещата няма да станат вместо да вземете да помислите как да станат. Типично българско.

                            Дребно мислене на дребни хора - много съжелявам че трябва да кажа това.
                            Тази година съм купил само BAC и ти това го знаеш.

                            Коментар


                            • Long SUNE @1.35

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                                Виж аз не търгувам NYSE просто виждам различният ти начин на мислене и на търговия аз съм взел нещо от теб ,но българина е така и затова сме все на дъното ,аз не мога те накарам да пишеш но свиркай си знам ,че доста хора търгуват като теб без да го пишат
                                I ko nauchi?

                                Коментар

                                Working...
                                X