IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
    Тези паразити просто трябва да ги напсуваш и чак тогава ще спрат да ти се обаждат.
    А, понякога си поговорвам интересно с тях - иначе си прав.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Лош знак за пазарите - преди минута пак ми се обадиха от някаква консултантско-брокерска къща да ме убеждават да си купувам Теслички - когато започнат да ме навиват за, обикновено следва спад.
      Тези паразити просто трябва да ги напсуваш и чак тогава ще спрат да ти се обаждат.

      Коментар


      • Moody’s places US Steel’s debt rating (B1 CFR) under review for downgrade, given challenging conditions and deterioration in debt protection metrics. The review will focus on further cost savings through Carnegie Way program, spot/contract mix and ability to generate at least break even free cash flow. Separately, Moody’s reaffirmed Alcoa’s Corporate Family Rating at Ba1. The agency rated Alcoa’s outlook as negative, on weak global economic activity, slowing growth rates in China, global overcapacity, continued pressure on aluminum/alumina prices and low Midwest premium.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Лош знак за пазарите - преди минута пак ми се обадиха от някаква консултантско-брокерска къща да ме убеждават да си купувам Теслички - когато започнат да ме навиват за, обикновено следва спад.
          Значи трябва да си купиш, както и с останалите ти вложения, дивидент ще има.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Лош знак за пазарите - преди минута пак ми се обадиха от някаква консултантско-брокерска къща да ме убеждават да си купувам Теслички - когато започнат да ме навиват за, обикновено следва спад.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
              но инвестицията в Порше и БМВ вече се отблагодари подобаващо
              Сериозно? BMW i3 го гледам, че се движи в Брюксел и има стоянки за зареждане на няколко места в центъра.

              Коментар


              • Tesla Model 3 – Das iPhone für die Strasse

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                  Model 3 ще се продава като топъл хляб. Дано не се сбият мераклиите кой да вземе, защото TESLA със сигурност месеци наред няма да могат да смогнат да задоволят търсенето.

                  Но въпреки това... много са им скъпи акциите...
                  днес Тесла добре се представя. към момента са ненадминати в продукта си.
                  в дългосрочен план БМВ и Ауди/Порше ще се опитат да им дишат във вратъ за съжаление доста по-бавно, но инвестицията в Порше и БМВ вече се отблагодари подобаващо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    намалени печалби до 40%/ излезнаха в тези банки и за Голдман ,ДПморган и за Кредит суиз и ДБ и т.н....
                    Става дума за намалени приходи от трейдинг. Не общо за печалбите на тези банки.

                    Примерно Голдмън освен трейдинг (което те наричат "institutional client services") правят и investment banking (което не е трейдинг), Investing & Lending и Investment Management.

                    Така че нещата са малко по-малко лоши отколкото ти ги виждаш.


                    Виж стр. 24

                    http://www.goldmansachs.com/investor...eport-2014.pdf

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      http://www.ft.com/cms/s/0/c640c5d8-f...#axzz44YJHgy8o

                      Не знам тесла балоняка, ама за банките тепърва май ще играе сопата.

                      Тесла явно се справят добре за сега. Което е добре за балона. Мене ме кефят, но акциите им не бих взел.

                      Tesla Motors gave a sneak preview Thursday of its Model 3 sedan, saying more than 130,000 people had ordered the car, even though it is more than a year away from production.

                      Коментар


                      • Момчета, NQ100 на къде го виждате в седмичен план?
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          не знам дали си ги следил но в последните 10 дни маркета се качваше а те падаха...
                          Интересни данни за бъдещи загуби/намалени печалби до 40%/ излезнаха в тези банки и за Голдман ,ДПморган и за Кредит суиз и ДБ и т.н....Ако обаче не се оправдаят да са толкова големи.....а малко, по малки нали ще има рали веднага....
                          В момента ДБ и КС тестван дъното от февруари....
                          Oт банки не разбирам и не ме интересуват, единствено си следя EUFN в мониторния списък и го чакам хубаво да издълбае ямата си като дойдат мечките.
                          Както и доста други нещица де.
                          Но в сравнение с тях IBB например е паднал двойно повече и то само от политговорене, без промяна на растежния си фундамент.
                          Докато загубите в банковия сектор тепърва предстоят....и особено при инвестиционните банки май хич не се очертава да са скромни.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Никога не можеш да си сигурен колко е калкулирано и колко не.
                            Еле пък като тръгне да пада целия пазар.....

                            не знам дали си ги следил но в последните 10 дни маркета се качваше а те падаха...
                            Интересни данни за бъдещи загуби/намалени печалби до 40%/ излезнаха в тези банки и за Голдман ,ДПморган и за Кредит суиз и ДБ и т.н....Ако обаче не се оправдаят да са толкова големи.....а малко, по малки нали ще има рали веднага....
                            В момента ДБ и КС тестван дъното от февруари....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Ами щом стигне до стадото ,то вече е калкулирано в голяма степен в цената.....
                              Никога не можеш да си сигурен колко е калкулирано и колко не.
                              Еле пък като тръгне да пада целия пазар.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                http://www.ft.com/cms/s/0/c640c5d8-f...#axzz44YJHgy8o

                                Не знам тесла балоняка, ама за банките тепърва май ще играе сопата.

                                Ами щом стигне до стадото ,то вече е калкулирано в голяма степен в цената.....

                                Коментар

                                Working...
                                X