IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Технически си права

    Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
    Aз пък минах на къси.
    Технически си права, фундаментално...ще видим.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
      Днес затворих късите на AUD/USD които ги държах повече от месец и затова писъх тук.

      Защо ги затворих? Защото един хора, които са по запознати от други хора ме посъветваха изрично да направя това. Аз не питах защо но ги послушах...щото тук не мога да питам.

      И сега излязоха резултатите за GDP на Австралия и те са много много по добри от очакваното. И разбира се Австралийския долар скочи.

      Дали пък моите познати не знаеха предварително пък и явно не само те след като още снощи Австралийския долар скочи внезапно?

      Едно поредно доказателство че всичко е измама.

      и даже съм дълъг вече малко
      Aз пък минах на къси.

      Коментар


      • Днес затворих късите

        Днес затворих късите на AUD/USD които ги държах повече от месец и затова писъх тук.

        Защо ги затворих? Защото един хора, които са по запознати от други хора ме посъветваха изрично да направя това. Аз не питах защо но ги послушах...щото тук не мога да питам.

        И сега излязоха резултатите за GDP на Австралия и те са много много по добри от очакваното. И разбира се Австралийския долар скочи.

        Дали пък моите познати не знаеха предварително пък и явно не само те след като още снощи Австралийския долар скочи внезапно?

        Едно поредно доказателство че всичко е измама.

        и даже съм дълъг вече малко
        Last edited by Iv_max; 01.06.2016, 05:10.

        Коментар


        • Аз пък си мисля че

          Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Това хахаха бе просто опакован в букви израз онагледяващ мислите ми свързани със странното ти мнение че хората, в частност аз, стоим и мислим за това ти дали правиш печалби или загуби
          Аз пък си мисля че е на Клинтан Ха ха то...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
            Какво за тях
            Citadel и Black Rock ги шортат, та и аз от 22,20

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
              Ти ли първи се разпозна в името на форума?

              Това Ха ха ми прилича на товоята любимка Клинтън как се смее като не знае какво да каже.
              Това хахаха бе просто опакован в букви израз онагледяващ мислите ми свързани със странното ти мнение че хората, в частност аз, стоим и мислим за това ти дали правиш печалби или загуби

              Коментар


              • Ти ли първи се разпозна

                Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                хахаха - айде няма нужда да се взимаш толкова на сериозно. На мен лично ама изобщо не ми дреме дали губиш или печелиш. Още пък по малко ще взема да си губя времето да ти следя хаотичната търговия

                А за това че правиш глупости - това си е мое мнение. И няма как да го промениш - никога не бих играл като теб и то не за друго - ами защото си ценя парите и нямам никакво намерение да се лишавам от тях.
                Ти ли първи се разпозна в името на форума?

                Това Ха ха ми прилича на товоята любимка Клинтън как се смее като не знае какво да каже.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                  Тоя форум е...
                  Трябва да го кръстят

                  "Който не разбира - тук се спира" )))

                  Ааа и аз губя...а?))

                  Колкото се радвахте, че съм загубил от еврото...Помниш ли?
                  С равния колко бяхте надъхани как съм правил глупости.
                  хахаха - айде няма нужда да се взимаш толкова на сериозно. На мен лично ама изобщо не ми дреме дали губиш или печелиш. Още пък по малко ще взема да си губя времето да ти следя хаотичната търговия

                  А за това че правиш глупости - това си е мое мнение. И няма как да го промениш - никога не бих играл като теб и то не за друго - ами защото си ценя парите и нямам никакво намерение да се лишавам от тях.

                  Коментар


                  • Тоя форум е

                    Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                    Сега ли го казваш, когато си направли the big short, а пазарът се вдига
                    Тоя форум е...
                    Трябва да го кръстят

                    "Който не разбира - тук се спира" )))

                    Ааа и аз губя...а?))

                    Колкото се радвахте, че съм загубил от еврото...Помниш ли?
                    С равния колко бяхте надъхани как съм правил глупости.

                    Коментар


                    • Pump and dump

                      Pump and dump

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                        Има хора които обикалят като глухи кучета и само умуват... а има и такива които правят кинти.

                        Винаги е било и винаги ще бъде така.
                        Сега ли го казваш, когато си направли the big short, а пазарът се вдига

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                          K+S
                          Какво за тях

                          Коментар


                          • Има хора които

                            Има хора които обикалят като глухи кучета и само умуват... а има и такива които правят кинти.

                            Винаги е било и винаги ще бъде така.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              short AMZN @ 716
                              Close 721

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                ФЕд могат да се туткат защото инфлацията е ниска. Обаче инфлацията е ниска или по-скоро бе ниска - заради ниските цени на петрола - това много лесно можеш да го видиш в разбивката по продуктови групи на инфлацията. Петролът е вече 70% над дъното си и до голяма степен e на равнищата си от миналата година.

                                Щом инфлацията вземе да расте и при това равнище на безработицата ФЕД нямат да имат друг избор освен да действат бързо.
                                Федът сам си е измислил 2% таргет и сам може да си го наруши.

                                И не забравяй, че качването на петрола е еднократно явление. Ще ускори инфлацията за няколко месеца.

                                Коментар

                                Working...
                                X