IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако това което се чува за Епъл

    Ако това което се чува за Епъл че дизайна на новия Айфон ще прилича на стария - Епъл ще стане 50 $.

    А ако аз съм в борда на Епъл ще уволня Тим Кук на секундата.

    Коментар


    • Мишо

      Мишо, замисли се каква ти беше далаверата че BAC беше 15 $? ако не си я продал?

      Сега мисля че трябва да продадеш остатъка от прайслайн на цена която е доста добра но без да купуваш експедия разбира се или каквото и да е друго.

      Това бих направил аз. Имаше късмет прайслайн стана повече от колкото аз го продадох..изпозлвай късмета си . Късмета е затова да се използва,

      Коментар


      • Основния проблем на тук участващите

        Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        обратното на обратното - само така
        едно време имаше един форумец с ник "репо на репото" - беше много на време )))
        Основния проблем на тук участващите или поне на много по голямата част, а може би цялата част е че не разбират за какво става въпрос из основи.

        Т.е имат някакви методи на търговия но не осъзнават пазара и смятат че та са валидни винаги. И понеже в миналото, това в даден момент им е носило успех някакъв са убедени че това е метода. А в същото време много трудно се променят и не приемат нови идеи.

        И така тъпчат на едно място смятайки че са велики.

        Ако един човек не иска да се развива и Господ не може да му помогне.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
          Не нищо не правя.

          Чакам...аз съм си добре.

          Аз надолу не шортя. Аз шортя нагоре. Щото съм глупак.
          обратното на обратното - само така
          едно време имаше един форумец с ник "репо на репото" - беше много на време )))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Някой дали е почнал да разсъждава

            Някой дали е почнал да разсъждава върху това което казах за викс преди седмица и повече?

            Или сте още в мъгла..пордължаваща цял живот.

            Коментар


            • Сега мисля е време за един ход на Фейсбук

              Сега мисля е време за един ход на Фейсбук. Поне ако аз бях на Марк Зъкърбърг щях да направя следното.

              Към Фейсбук да съзадам нова мрежа обаче само профисионална. Или напълно нова което е пийс ъф кейк за фейсбук. Ще го направят за една седмица. .

              С моща която имат Фейсбук като бранд според мен е въпрос на много кратко време да ебат майката на майкрософт с тая покупка.

              Това е проблема на технологиите...не можеш да си дългосрочен в тоя свят. Най переспективното нещо като цяло - т.е технологиите са от една страна супер надценени ( все едно че цял живот ще печелят ) и от друга страна супер лабилни на други нови технологии. Имаш нещо...събуждаш се на другата сутрин и нямаш нищо.

              Единствената по дългосрочна переспектива, която навремето виждах и ако нещо се промени от към идеи, пак ще виждам - това е Епъл. И единствената причина е че все още имат много силна екосистема базирана на хардуер и софтуер който имат само те.
              Никой друг в технологичния свят няма подобна комбинация. Всеки е отворил системата си за много хардуерни и софтуерни производители и е размил технологията. Само епъл държат уникален продукт...но поради липса на иновации към момента и най вече поради липса на следващия Стив Джобс са на път да ебат майката на този бранд.
              Last edited by Iv_max; 13.06.2016, 19:49.

              Коментар


              • Не

                Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Ако е едно, пак е добре,
                шортиш ли здраво
                Не нищо не правя.

                Чакам...аз съм си добре.

                Аз надолу не шортя. Аз шортя нагоре. Щото съм глупак.

                Коментар


                • Ако е едно, пак е добре,
                  шортиш ли здраво
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Едно нещо не мога да си го обясня лесно

                    Едно нещо не мога да си го обясня лесно освен ако не вляза дълбоко в теорията за конспирацията.
                    Аз обаче, противно на всички които си мислят че говоря за теория на консипрацията когато казвам че пазара е манипулиран през повечето време...не харесвам конспиративните теории. Друг е въпроса че някой където вижда конспирация си е на практика реалност ама няма значение...


                    Обаче не мога да си обясня...поради каква шибана причина точно в момента централните банки се опитват да задържат пазара?
                    Хайде в нормална обстановка го разбирам...но в момента единственното което правят е да помагат някой да разтовари повече акции. Щото на всеки е ясно какво се случва.
                    Това е панически действия които няма как да имат дори средносрочен резултат.

                    Дали умишлено го правят в полза на някой или си е просто паника?

                    Коментар


                    • BOJ in action

                      BOJ in action

                      Паническо задържане на пазара от BOJ.

                      Давай Япония...давай...до като тарикатите купуват викс....давай 107 USD/JPY

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                        shortak CAT
                        ми ту @75.80

                        Коментар


                        • Хаха ще се съдера от смех, имах малка губеща позиция в линкедин с кол опции, тия микрософт ме разбиха хаха

                          Коментар


                          • long platin / palladium

                            Коментар


                            • shortak CAT

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pronto Разгледай мнение
                                Аз - нищо. И понятие си нямам от тях. Питай в Дакса темата, там ще ти помогнат и дадат съвет
                                sam li da se pitam hahah

                                Коментар

                                Working...
                                X