IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
    Ами Мишо, то само с цитати не става. И сам да си говориш не става. И да обянсяваш не става. И да спориш с хора които не могат да спорят пак не става.

    Като каза Ники, преди седмица че грешката ми е че се опитвам да си налагам мнението на всички а на практика всеки е сам за себе си...изведнъж ми просветна че е ужасно прав.

    Така че аз си гледам бизнеса...и ми е много добре. А че не хващате за какво става въпрос е кристално ясно и че няма и да хванете никога най вероятно...е още по ясно.


    А за хубаво или лошо с мен спореха всички...или по скоро аз с тях. И сега като няма с кой да спорите...и може би ви е малко скучно. И като вляза от време на време да видя какво сте измъдрили и ме обхваща тъга за повечето от вас и като и се сетя за Ники че всеки е сам за себе си...и се отказвам в 9 от 10 случая да пиша.

    Та такива ми ти работи.

    Равния беше казал че аз съм бил развалил темата с моите глупости и затова никой не пишел... сега кат гледам сте цъфнали и вързали от смислени дискусии.
    всеки има право да си изкаже мнението нали затова е форума...колкото повече обосновани виждания-толкова по-добре....универсални истини няма както и формула на успеха....всичко е въпрос на правилна оценка според възникналата ситуация поне според мен....чета всички мнения тук с интерес и ми е приятно че има колеги от които може много да се научи....поздрави и успех
    "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

    Коментар


    • Ами Мишо

      Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
      Тази тема съвсем замря. Всички ли влязоха шорт и гълтат вода...
      Ами Мишо, то само с цитати не става. И сам да си говориш не става. И да обянсяваш не става. И да спориш с хора които не могат да спорят пак не става.

      Като каза Ники, преди седмица че грешката ми е че се опитвам да си налагам мнението на всички а на практика всеки е сам за себе си...изведнъж ми просветна че е ужасно прав.

      Така че аз си гледам бизнеса...и ми е много добре. А че не хващате за какво става въпрос е кристално ясно и че няма и да хванете никога най вероятно...е още по ясно.


      А за хубаво или лошо с мен спореха всички...или по скоро аз с тях. И сега като няма с кой да спорите...и може би ви е малко скучно. И като вляза от време на време да видя какво сте измъдрили и ме обхваща тъга за повечето от вас и като и се сетя за Ники че всеки е сам за себе си...и се отказвам в 9 от 10 случая да пиша.

      Та такива ми ти работи.

      Равния беше казал че аз съм бил развалил темата с моите глупости и затова никой не пишел... сега кат гледам сте цъфнали и вързали от смислени дискусии.
      Last edited by Iv_max; 21.07.2016, 00:44.

      Коментар


      • Тази тема съвсем замря. Всички ли влязоха шорт и гълтат вода...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
          да
          акции или лирата?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
            Някой да има къси позиции на турската лира или турските акции?
            да

            Коментар


            • Някой да има къси позиции на турската лира или турските акции?

              Коментар


              • Да плаче ли човек или да се смее...

                SEC disclosure plan too technical for investors to decipher, Stein says
                19 Jul 16 | 22:40 GMT
                A US Securities and Exchange Commission proposal to simplify some corporate disclosure requirements is so “hyper-technical” that it may prove inscrutable to investors who want to comment on the plan, a commissioner said.
                Read more »

                Коментар


                • Кешът е на рекордни нива от 2001г. насам.

                  The S&P 500 has jumped about 8.5 percent since the lows hit in the days after Britain's move to leave the European Union, but that hasn't assuaged professional investors. Cash levels are now at 5.8 percent of portfolios, up a notch from June and at the highest levels since November 2001, according to the latest Bank of America Merrill Lynch Fund Manager Survey.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Ooo преци, мараба. И тук ли воайорстваме...
                    Ми радвай се, тамън ПФ-та ще направят добра пачка с която после да ти надуят бфб шитовете.
                    А те и тук ли са се заиграли???
                    Nemat равни, направо са като шамани !
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Kaк, е окъсиха ли ви късите !?
                      Хвърчи индекса а отгоре е само небето
                      Ooo преци, мараба. И тук ли воайорстваме...
                      Ми радвай се, тамън ПФ-та ще направят добра пачка с която после да ти надуят бфб шитовете.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Eстествено че гаап трябва да се гледа. Ма да не навлизаме в подробности.
                        Така или иначе печалбите са на нивата от преди 4-5г, а продажбите нямат и 10% отгоре.
                        Ала пък индекса е по 2.
                        Аз ако бях яко шорт щях да казвам, че дори ГААП-а не струва и че трябва да се въведат нови правила за отчитане, при които печалбата да излезе минимум двойно по-ниска.


                        Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Та, на който му е евтино - да си гребе с пълни шепи...
                        Това май никой не го мисли. Най мразения бичи пазар е това. Всички го плюят и шортят, "умните" пари на хедж фондовете ъндърперформват като за световно...

                        Коментар


                        • Kaк, е окъсиха ли ви късите !?
                          Хвърчи индекса а отгоре е само небето
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                            1/4 исках да кажа

                            извинявам се
                            По данни на ЦРУ от 2014г. кюрдите са 18% от населението на Турция или 14 милиона.
                            Ако кюрдите в Иран, Сирия и Ирак, заедно с турските си образуват едно Кюрдистанче, с благословията на САЩ (НАТО) няма да има кой знае каква драма. Ако покрай тези събития Турция напусне НАТО, е тогава вече жална ни майка ...

                            Такава драма със сигурност ще окаже влияние на пазарите, но според мен още сме далеч от този сценарий. Докато Ердоган е на власт Кюрдистан няма да има.

                            Коментар


                            • 1/4

                              Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                              Ко рече?
                              1/4 исках да кажа

                              извинявам се

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                                Ко рече?

                                По скоро 1/4...ако брои и тези в Ирак и сирия може и 1/3 да ги докара.
                                Ма пък хич не е малко де, особено като се има предвид че са двойно по плодовити.
                                Проблема си е голям.

                                Коментар

                                Working...
                                X